İstanbul Belediye Başkanı olsaydınız, hangi "büyük" projeleri yapardınız?

BeniBöyleBill
Sn. Ekrem İmamoğlu'nun yerinde siz olsaydınız, geleceğin İstanbul'unu nasıl şekillendirirdiniz? Hangi önemli projeleri yapardınız? İstanbul'un nelere ihtiyacı var? Tabi işi sulandırmadan ciddi olarak cevap verirseniz memnun olurum... En azından, bu konuda ne kadar bilinçlisiniz öğrenmiş oluruz.
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar, yanlış anlaşılmasın.. Bu sorum ile Sn. İmamoğlu'na yardımcı olmaya çalışıyorum... Biliyorsunuz, mevcut İstanbul Belediyesi, sanki tüm büyük projeler bitmiş gibi, boya badana işleri ile uğraşıyor.. Kendilerini fikirleriniz ile vizyon sahibi yapmaya çabalıyorum. ;) İstanbul un gelecek yıllara hazırlanması için katkıda bulunsunlar istiyorum.
İstanbul Belediye Başkanı olsaydınız, hangi "büyük" projeleri yapardınız?