1 ay

18 Mart Çanakkale Zaferi

Çanakkale Geçilmez gerçeğini tüm dünya milletlerinin hafızasına kazıyan.Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ,ebediyete intikal eden bütün şehitlerimizi rahmetle,şükran ve minnetle anıyoruz.

Çanakkale zaferinin 106.yılında bizler için cephede savaşmış ve bu güzel ülkeyi bizlere armağan etmiş bir nesilin asil kanları damarlarımızda dolaşması ile gururlu ve mutluyuz.

Bizlerde her daim yolumuzu aydınlatan bastığımız yerin sadece toprak olmadığı bilinciyle kapanan bir devrin yerine açılan aydınlık güzel günlere sahip çıkarak tüm şehitlerin önünde saygıyla eğiliyoruz.

#çanakkalezaferi
#çanakkalezaferi

Aldığımız nefesi, özgürlüğümüzü, varlığımızı ve geleceğimizi bize armağan eden Ata'm ..Senin önderliğinde kanları bu topraklara dökülen tüm gazi ve şehitlerimiz hepinizi saygı ve minnetle anıyoruz. #kahramanlaramesajım

18 Mart Çanakkale Zaferi
7
2
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

27
 • afacan37
  Rabb' im Mekanlarını Cennet nasip eylesin inşallah. Onlar bir çul sahibi bile değildiler. Garip geldiler garip gittiler. O nesil bir daha gelmedi. Canlarını bu aziz vatana tercih ettiler. Hiç kuşku duymadan. 7' den 70' e tek vücut bir nesil vardı. Asrın insanları idi. O ruh tekrar bu neslimize nasip olur mu bilmem. Ama şahsım adına onlara layık bir nesil olamadık. Rabb' im tekrarını nasip etmesin. Ruhları Şâd olsun.

  Teşekkürler Seher Hanım,
 • Sobremesa
  Olà,

  Bende 18 Mart Çanakkale Zaferi günü şimdiye kadar şehit olan tüm askerlerimizi yâd ediyor, mekânlarının cennet olmasını diliyorum. Emekleri ödenemez.

  Güzel bir bence olmuş, elinize sağlık.
 • Kubilay_35
  Kan ile can ile aldığımız, adım atarken içimizin titrediği bu güzelim toprakları maske ile, hes kodu ile bizden almaya çalışıyorlar. Çok üzücü...
 • indepth
  Güzel bence için teşekkür ederim. Küçük bir hatırlatma yapayım ben 18 Mart ÇANAKKALE ZAFERİNİN denizde kazandığımız başlangıcıdır. Denizde kazandıktan sonra kara savaşları başlamıştır Nisan da.
 • Dilers
  Çanakkale geçilmez... Şehitlerimizin ruhları şad olsun.. vatan size minnettardir...
 • jd2jdj2jjd2j
  Tv de Türk milletinin şanlı mücadelelerini anlatacaklarına yol körpü konuşuyor bazıları
 • Ellerinize sağlık
  Ruhları şad olsun
 • EmirAdakul
  Elinize, yüreğinize sağlık Seher hanım ❤
 • ruhlari sad olsun yerleir ucmag olsun...
YÜKLENİYOR...