2018 Türkiye Genel Seçimlerinde oyun hangi partiye?

Seçimlere çok az kaldı! 2018 Türkiye Genel Seçim Anketine oyunu kullan: Tüm Türkiye seçime gidecek, peki senin oy vereceğin parti hangisi?
  • 2018 Türkiye Genel Seçimlerinde oyun hangi partiye?AKP/Ak Parti
    A seç
  • 2018 Türkiye Genel Seçimlerinde oyun hangi partiye?CHP/Cumhuriyet Halk Partisi
    B seç
  • 2018 Türkiye Genel Seçimlerinde oyun hangi partiye?İyi Parti
    C seç
  • 2018 Türkiye Genel Seçimlerinde oyun hangi partiye?MHP/Milliyetçi Hareket Partisi
    D seç
  • 2018 Türkiye Genel Seçimlerinde oyun hangi partiye?HDP/Halkların Demokratik Partisi
    E seç
  • 2018 Türkiye Genel Seçimlerinde oyun hangi partiye?Saadet Partisi
    F seç
  • Diğer
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Cumhurbaşkanı seçimleri için oyunuzu kullanmayı unutmayın: 13. Cumhurbaşkanı seçimlerinde cumhurbaşkanı adayın kim? ↗

2|7
176276

En İyi Erkek Görüşleri

• Cumhuriyet Halk Partisi'ne vermeyi düşünüyorum öncelerde ak parti sevdalısı değildim fakat recep tayyip erdoğanı çok seviyordum fakat kanal İstanbul gibi güzelim istanbulumu adacığa dönüştürecek projeleri yüzünden bunun gibi saçma şeylere parayı yatırıp ülkenin dış borcunu arttırdıkları için madem bu proje gelip geçecek gemilerden para almak için? ne gerek var bikaç yıl sonra antlaşma zaten bitecek gene alırsın boğaz senin boğazın sonuçta neymiş efendim boğazda patlarsa petrol yüklü gemiler istanbula zarar verirmiş eee kanal İstanbul'da boğazın sadece 5 km arkasına açılacak gene patlarsa istanbula zarar gelecek ne yani boğazdaki zenginlerin canı canda benim gariban fakir halkımın canı patlıcanmı kanalda patlayan gemi fakirleri öldürücek nasılsa tabi devlet için önemli olan zaten bu... neyse kısaca yapılan saçma şeylere yapılan yatırımlar yüzünden chp

8|4
    3|1
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
  • Sn. Muharrem İnce Qantum diyor, nano teknoloji diyor, robot koordinatörlüğü diyor Sn. Erdoğan çıkmış millet kıraathanesi diyor. Sn İnce gençleri eğitime bilime teşvik ediyor. Sn Erdoğan işsizliği bitirmek için çabalayacağına işsizleri kahveye tıkmayı kekle bedava internette hazıra kondurmayı beleşe yaşamayı vaad ediyor. Bu iş çalışmakla olur eğitimle bilimle olur ülke bu şekilde gelişir. Kahvede beleş kek çay internetle pişpirik atmakla değil. İşte üniversite mezunu Sn. Muharrem ince ile üniversite okumayan Sn. Erdoğan arasındaki fark budur. Bu yüzden oyum Muharrem İnce’ye

6|4
    2|4

En İyi Kız Görüşleri

• Yahu bunlar zaten çuvalladıkları için, altından kalkamadıkları için, her şey kötüye gittiği için, çok daha kötü günler geleceği ve bir daha asla seçilemeyeceklerini bildikleri için erken seçime gittiler.

Tabiki TAMAM diyorum
    Hayırlısıyla bir gitselerdi.
    Birde tutup seçim vaatleri veriyorlar, ekonomi düzelecekmiş, tarım kalkınacakmış falan...
    Yahu tarım ve hayvancılığı siz bitirdiniz, ekonomiyi mahfettiniz, gelir getiren tüm fabrikaları sattınız.
    Görende sanır ki 16 yıldır başka bir parti iktidardaydı, herşeyi kötü yaptı, bunlar gelip düzeltecekler
    Bizim aklımızla alay etmeyi bırakın artık yahu.
    Bir gidin artık gidinnnnnnnnnnnn !

Oyum CHP ye

5|7
    1|4
  • Çok komik!
    19yaşındaki bir kız çocuğu gelip 16yıl önce dinim engelleniyordu diye laf yapıyor.
    Evladım sen hatırlıyor musun bikere.
    Önce donunu topla.
    O tarihte acaba tek başına su içebiliyormuydun.
    Saçma.
    Biri çıkmış paradan Atatürkün resmini CHP kaldırdı diyor.
    Ukelalığa bak.
    Yasa vardı dememiş biriside.
    Yasa!
    O dönemde küçüçük kızlara tecavüz edilmiyordu hatta erkeklere.
    Tecavüzcü herkes için tecavüzcüydü.
    Aile bakanımız hatta bir bayandı;
    Bir kereden birşey olmaz dedi.
    Ohaaaaaaa!!!
    Çüşşşşş!
    50bin suriyeli bayramlaşmaya suriyeye gitti.
    Gelecekler.
    Bizim verdiğimiz paralarla...
    Ben şehit kızıyım.
    Benim Babam şehit olacak.
    Suriyeli burada bizim namusumuza göz dikecek sokakta kıroluk yapacak
    Ben hiçbirinize ne gözyaşımı nede babamın kanını helal etmiyorum.
    İslamcılığın "İ" sinden anlamayanlara son bir diyeceğim var;
    Bu Araplar varya bu Araplar.
    Kabeyi koruyan Osmanlı askerini,
    İngilizlerle kuşatıp Askerimizi şehit edenlerdir.
    Muaviye döneminde Arap müslüman diğer müslümanlardan üstündedir diyenlerdir.

3|9
    0|2

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 274

• Terör sempatizanı ve yandaşlarından uzak olan bir partiye oy vereceğim.

24|42
    16|26
    • Hangi parti o?

• Akpliler dini kullaniyor dini siyasete karistiriyor bence siz hdp yi suclamayin kendinize bakin. Bunca yil fetoyle beraber oldunuz feto sizi kullandi 15 temmuzda 1200 kisi oldu hepsi akp yuzundendir.

• @Turobaba_1907 eğer yorum bana ise ben hiç bir zaman akp ye oy vermedim. Çok şükür.

• Bu seçimlerde mühürü hepsine basacağım. :):

5|7
    20|21
  • Elbette Aponun heykelini dikeceğiz diyen Selo şerefsizine destek çıkan, terörle mücadele de hiç bir projesi ve vaadi olmayan, terör ittifakı İyi Parti, CHP, HDP, SDP'ye değil; 16 yıldır iftiralara, darbelere, uluslararası baskılara rağmen milli duruşunu bozmayan ve başını bu devlet ve millet için bu yola koyan Cumhur İttifakından AK Parti'ye vereceğim.

5|5
    7|6
    • Dört kişilik bir ailenin sağlıklı, dengeli ve yeterli beslenebilmesi için yapması gereken aylık gıda harcaması tutarı (açlık sınırı) 1.686,12 TL,
      Gıda harcaması ile birlikte giyim, konut (kira, elektrik, su, yakıt), ulaşım, eğitim, sağlık ve benzeri ihtiyaçlar için yapılması zorunlu diğer aylık harcamalarının toplam tutarı ise (yoksulluk sınırı) 5.492,24 TL oldu.
      Bekar bir çalışanın aylık yaşama maliyeti ise 2.084,36 TL olarak hesaplandı.

• @mavigoz1234 O konuda maalesef bir bilgim yok. Fakat herkes insan ve hataları olabilir. Tayyip Erdoğan Fetö'nün yapılanmasına başa geçmek için izin vermiş olabilir. Yani başa geçerken Amerika sayesinde Fetö sayesinde başa geçmiş olabilir. Ama davos bizim için bir milattır. Tayyip erdoğan çelme taktı amerikaya ve şuanda güçlenme yolundayız.

• HDP'yi ufo gören masum köylü yaptılar ya daha diyecek sözüm kalmadı. AKP'ye vereceğim çünkü CHPyi PKK'lılar kuşattı. Utanmadan Apo ve Atatürk posterlerini yan yana getirdiniz. Erdoğan , açılım yaparak Türkiye tarihinde hiç bir başbakanın yapamayacağı şekilde Kürtlere büyük bir şans tanıdı. Hem bu toplumun ekmeğini yiyeceksin , milletvekili olup meclise gireceksin kalkıp hak ve hukuğumuz yok diyeceksin. Milletin nice evlatlarının canına kıyacaksın , avmlerde tren istasyonlarında , meydanlar bomba patlatacaksın haklıyız mağduruz edebiyatı yapacaksın. HDP'ye oy vermeyi düşünen Türk evladı kendine gel. Bunlara tanınacak en büyük şans tanındı. Artık barış söz konusu değil , Türk devleti işgalci değildir , Bu devletin her türlü imkanlarını ve haklarını kullanıp terör estiren HDPli ve PKKlılardır işgalciler. Meral Akşenere , ülkücü diyenler Hani , Alparsal Türkeşe olan sadakatiniz nerede? Bu kadın gerçekten ülkücü olsaydı ayrılmazdı , Bir kelimesi var "15 temmuzda her şey değişecek" Bu ülkücü ağzımı fetö ağzımı? Türkeşe yakın bütün isimler bizatihi duyduğumu söyleyeyim "Erdoğan Türkiyenin son umudu" gelin sizde oyuna gelmeyin. CHP zaten gönül vermişlerin çoğu dine ve dindara düşman insanlar. Rakı balık roka yaşam felsefesiyle hayat sürenlerin partisi bu düzen bozulmasında tünele , yola , havalimanına , ikramiyeye , sağlık hizmetlerine falan ihtiyaç yok. yeterki tesettürlüler meclise , kamuya ve üniversiteye girmesin. Bizbize takılalım mühendis olalım üretmeden indirelim maaşları. Bir yol yağımına 1 işçi 18 müdüre devam sistemi CHP. Anlat anlat bitmez. AKP evet AKP. %100 kusursuz değildir ama bu ülkeyide tüm karanlık hesaplardan örümcek ağı sarmış kemikleşmiş pislik çarklarından kurtaran yegane partidir. Hatta bu artık bir iman meselisi olmuştur. Bizlere bağnaz diyorsunuz ama en büyük bağnaz ve faşist sizlersiniz CHP , HDP. İnsanları hor gördüğünüz sürece rol keserek başarılı olamacaksınız.

5|1
    2|1
  • Bir adam eğer canlı yayına çıkıp muhalefet liderlerine karşı konuşamıyorsa halktan bir şeyler saklıyordur. Sırf bu sebepten bile iktidara oy verenler sorgulamalıdır. 24 saat onu konuşup gel deyince muhatap almıyorum demek minderden kaçmaktır. Herkes gelir mindere ve halkı ikna eden kimse o seçilir. Muharrem ince ve tüm muhalif adaylar bu konuda rahat olduğu halde iktidar korkuyor. Seçiminizi buna göre yapınız.

6|3
    1|2
  • Çünkü vatansever, bütünleştirici ve alternatifsiz.

Hizmetse hizmet. Devletse devlet.

Bugüne kadar Osmanlıdan sonra dünyada itibar kazanmış iki kişiden biri Mustafa Kemal Atatürk diğeride Recep Tayyip Erdoğandır.

Vatana millete hayırlı olsun.

3|6
    2|3
  • Aslında Türkiye de ABD de ki gibi sadece iki büyük parti olsa daha güzel ve iyi olur. Cumhuriyetçi ve demokratik parti gibi. Sol partiler CHP çatısı altında , sağ partiler de MHP çatısı altında gibi. BBP , MHP ye katılmalı , SAADET , AK PARTİ ye , DSP , CHP ye katılmalı. Türkiye de ki asıl sorunsa parti değil lider eksikliğidir. Çünkü kemal kılıçdaroğlu ve devlet bahçelinin sadece adları lider , liderlik vasıfları yok. Girdikleri her seçim mağlubiyet ve hezimet. Deniz Baykal da öyleydi.21 sene olmuş bahçeli kaç seçim kazanmış , Baykal ve kılıçdaroğlu kaç seçim kazanmış. Partileri büyük ama sözde liderleri küçük düşünüyor. AK PARTİ lideri sayesinde 16 yıldır tek başına iktidar. Çalışkanlığı , hitabeti , karizması , cesareti , dürüstlüğü ve samimiyeti gibi etkenlerden dolayı. Girdiği genel , yerel ve referandum tüm seçimler zafer. Anayasa mahkemesi kapatma davası olmadı ,16 temmuz 2016 askeri darbesi olmadı. En sonunda MHP ve BBP gibi partiler bile AK PARTİ saflarına geçti. Peki 4 sene de değişti? niye 4 sene önce ekmelettin ihsanoğlunu desteklediniz. Kızgın muhafazakarlar ve milliyetçiler oylarını iyi partiye verebilir. Yani AK PARTİ ye bir karı olmaz. Örneğin 2015 seçimleri ittifak yok ama zafer var. Fırat kalkanı ve zeytin dalı gibi operasyonlar sınır ötesi operasyonlar teröre büyük darbe vurdu. Sandığa yansıyacağını düşünüyorum. Yalnız ekonomik gidişat sanıldığı gibi parlak değil. Erdoğanın bazı yanlış söylemleri , seçmenleri kızdırabilir.

4|1
    0|0
  • Dolar olmuş 5.5 tl ... OSMANGAZİ köprüsü omuş 90 TL
    TEKEL SATILMIS
    ŞEKER FABRİKASI SATILMIŞ
    BOĞAZDAN HAZİNELER KALDIRILMIŞ
    İZMİRİN ALTINDAKİ KOZMİK ODA PATLATLMIŞ
    Ülkede milli servete dahi hiç birşey kalmamış
    Değişim Şart !

7|6
    1|1
  • Recep Tayyip Erdoğan 2002 öncelerini araştırın bakalım bir hastaneye saati geldiğinde gidiyorlardı şimdi her saniye gidiyorsunuz ekmek kuyruğu vardı şimdi bakın bakalım var mı öyle birşey yağ tuz şeker kara borsadan satılıyordu şimdi öylemi eskiden başı kapalı olanları işe, okula, sınava almıyorlardı şimdi bakın bakalım öyle birşey var mı nankör olmayın ey Türkiye 🇹🇷

4|3
    7|6
  • Chp ye vericem. Sıkıldım hep aynı parti yönetiyor biraz da farklı kişiler yönetsin bakalım ne olucak iyiye mi yoksa kötüye mi gideceğiz bunu anlamak için. Baktım chp iyice batırıyor ülkeyi diğer seçimde de ak partiye veririm

5|3
    2|1
  • Burada oy kullanmaya ve tartışmaya birilerinin fikrini değiştirmeye çabalamaya hiç gerek yok
    Buradaki ankette AKPye %1 bile çıksa gerçek seçimde en az %45 çıkacak
    Çünkü AKP yargıyı da orduyu da emniyeti de medyayı da hatta seçim kurulunu dahi ele geçirmiş vaziyette
    Seçim sonuçlarına müdahale edip kendilerini galip sayacaklar nasıl olsa
    16 Nisan referandumunda gördük bunu
    Oy kullanmayı dahi düşünmüyorum o yüzden

5|1
    2|0
  • Chp Atatürkün kurduğu bir parti olduğu için başına salatalık bile geçse %25 oy alır fakat
    Ak partinin 16 yıldır yaptığı ortada ben lafa değil icraata bakarım
    Madem bu zamana kadar vaatleri vardı iktidardayken neden yapmadılar

1|5
    4|1
  • Ak parti diye bir parti yok
    Ama chp var vizyonu misyonu olduğundan başa kim geçerse geçsin çizgisi aynı
    Rte giderse parti dağılır o yüzden ak parti diye bir parti yok

3|6
    2|2
  • Yargilayacaklar sonuna kadar okusub. Bazı seylerin değişmesi gerektiginin kanısındayım. Durmadan degisen sistemi turk lirasinin dış borsada deger kaybetmesi adlet boşluğu terör partisi hdpnin meclise alinması ve meclisteki uyuyon popo buyuten vekillerin hala durmaları ancak Şu an bunları yapabilecek tek bir parti ve aday yok ne yazik ki...

2|3
    1|0
  • Bir arkadaşın paylaştığı su metin bence herseyi mukemmel bir sekilde açıklıyor.
    Arkadaşlar lütfen bir kere düşünün ülkenin durumunu, ekonomi bitmiş işçi çıkarılıyor habire işin içinde olduğum için daha iyi biliyorum, euro, dolar almış başını gitmiş, elektrik, doğalgaz, su faturaları eskiye göre ne kadar arttı, evimize doğru düzgün et, kıyma alamıyoruz eskiden tavuk alırdık o bile pahalandı, benzin, mazot, gaz almış başını gitti,60 liralık otobüs bileti şu anda 120 TL olmuş, dış ülkelerle olan ilişkilerimizde bazı ülkelerle tamamen durdu, bazıları ile durmak üzere durumuna geldik, eski turistler gelmez oldu, her yer suriyelilerle doldu bu yüzden suriyelilerin daha ucuz iş yapmalarından dolayı bizim gençlerimiz iş bulamaz oldu, ekonomik kriz var, ya altın aldı başını gitti, en azından millet düğünlerde çeyrek altın takardı artık onu bile takamaz hale geldi, liselerdeki, üniversitedeki eğitimler bitik ben gayet iyi biliyorum, okullara bedava verilen kitapları öğretmenler kullandırmıyor bile, internette sansür var, özgürlüğümüz kısıtlı, haa şu anki hükümet hiç mi iyi birşey yapmadı bol bol YOL ve hastane var doğru ama bunlar milletin karnını doyurmuyor, ülkemin her yeri saman dolu ama yinede dışarıdan alıyoruz samanı, artık birşeylerin değişme vakti, bunları sizde görmüyor musunuz yaa,16 YILDIR AYNI PARTİ İKTİDARDA BİR SEFERLİK DE BAŞKA PARTİ GELSE NE OLUR DİYE DÜŞÜNMÜYOR MUSUNUZ, YANLIŞ TERCİH YAPSANIZ BİLE MERAK ETMEYİN HEMEN ÜLKEMİZ BATMAZ 5 YIL SONRAKİ DİĞER SEÇİMDE ESKİ PARTİNİZE DÖNERSİNİZ, AMA ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI BU ÜLKEYE TAZE KAN LAZIM LÜTFEN Bİ DÜŞÜN VE KASKETİNİZİ Bİ ÖNÜNÜZE KOYUP SADECE DÜŞÜNÜNÜZ

1|0
    2|2
    • Kesinlikle katılıyorum para ve kâr amacı gütmeden gerçek bir lider gelmeli bu ülkeye dediğin gibi ülkenin durumu berbat halde ve hala da hala aynı partiyi seçmekte diretenler var. Ülkenin durumu belli bir degisiklik olmalı dediğin gibi kesinlikle

• İnan bende o kadar sinir oluyorum ki millet kendi evinde rahat diye herkesi rahat sanıyorlar. Dışarı Suriyeli kaynıyor binlerce şehit verildi dolar almış başını gidiyor ve hala seçmekte diretenler var umarım hakkı olan alır ve ülke oldugundan daha iyi bir duruma gelir

• @behindthenoon hatayliyim aksam disari cikip antakya parkında rahat dolasamiyoruz son bir kac yildir burasi yasanilmaz bir sehir haline geldi ya hangi birini sayalim aklim mantigim almıyor nasil hala ayni partiye oy vermekte israrci olabiliyorlar inanilir gibi degil. Dualar ediyorum insallah bir degisim olur insallah.

• Neden AKP?
    CHP, IYI ve HDP partilerinin sunduğu "yapıcaz" dediği şeyler belli. Neymiş FETÖcüleri salıcaz Hayinleri dışarı çıkarcaz onları koruycaz böyle saçmalık mı olur? Hani bende çok isteyerek oyumu AKP'ye vermiyorum, fakat diğerleri tamamen hain oldu artık yani RTE karşıtlığıda bir yere kadar. Yani ya RTE ya da ülkenin afedersiniz BOK'a boğulması.

3|3
    0|3
  • Adalet için CHP tabii ki de, biraz akıllanın artık yeter.

5|5
    3|1
  • Milletvekili seçiminde iyi parti
    Cumhurbaşkanlığı seçiminde Muharrem İnce 💪💪

5|5
    1|3
  • Benim oyum kendime! :/ Şaka bir yana CHP'ye galiba.

9|3
    7|4
  • bu sitenin çoğunluğunun akp çıkmasına hiç şaşırmadım... nerde muhafazakar yetiştirilmiş duygularını bastırmış şu an saman altından su yürüten, bir sürü iğrenç çarpık ilişki yaşayan genç var buraya doluşmuş.

3|4
    1|1
  • Erkekler Devam
    254

Kızlar Ne Diyor 174

• akp diyenleri anlayamıyorum ya çok mu rahatsınız, o milletten alınan milyar dolarlar cebinize mi giriyor da hala onu savunabiliyorsunuz. Ya da tek derdiniz 2023'de hayalini kurduğunuz büyük devlet mi? ekonomik kriz gelsin başınıza tokmağı yiyin de aklınız başınıza gelsin.

7|7
    0|2
    • Söyle hangi partiye verelim

• @ekayi61 ama kapatılması gerekıyor bır , şekılde

• Bende kaldırılmasından yanayım.

• 16 sene önceki gibi dinime görüşüme el uzatılsın istemiyorum. Ülkemin adı avrupada bilinmez tanınmazdı. o günlere geri dönmek istemiyorum. Özellikle kendi ülkesinin cumhurbaşkanına saygısız parti bakanları başa gelip bize saygı öğretecekse kalsın... Hiç biri kusursuz değil ama ülkeyi Erdoğandan başkası yönetemez.

4|7
    8|7
  • Her partiye hoşgörü gösterebilirim düşünce özgürlüğü ne de olsa
    Ama hdp yi parti yerine koyanlara inanamıyorum Suriye’lere o kadar laf ediyoruz ama burda terör den yargılanan terörün yanında olan partinin başındakini adam yerine koyuyorlar
    (Ve bu yorumumu beğenmeyen hdpliler görüşüme kaba tabirle cevap vermezseniz sevinirim sağ alt taraftaki seçenek bünün için var )

6|3
    2|4
    • Diyosun ki ben lafımı sokayım ama bana cevap vermesin hiç kimse.. Yok öyle yağma uyanık spor seni..
      Hdp ne teröristtir ne de teröre destek verir. Bu dediğiniz sıfatların hepsine akp ve yancısı fırdöndü mhp sahiptir.. Lakin sorun şu ki malum partilerin hitap ettiği eğitimsiz kitle malesef bunun farkında olmaktan çok uzaklar. Ve senin gibi de atıp tutuyorlar boş, boş..

• Ya canım bırak bunları Demirtaş dağlara çıkınca teröristlerimize yardım için kadınlarımızı ortak kullanalım dese kabul eder bunlar öyle miğdesizler .

• Ne akıl var ne fikir var ışte naparsın.

• Benim oyum CHP'ye!

DİYORLAR Kİ CHP PKK PARTİSİYMİŞ, ÖYLE DİYENLERİ

https://youtu.be/-ECjv1yIjfA

BU VİDEOYA ALIYORUM! AÇIN GÖZÜNÜZÜ ARTIK! NEDEN BU KADAR ÇOK ŞEHİT OLUYOR SANIYORSUNUZ? BU BARIŞ SÜRECİ NEDENİYLE ZAMANINDA 1090 ŞEHİTİMİZ OLDU. AÇIN GÖZÜNÜZÜ, LÜTFEN AÇIN.

3|3
    0|4
  • CHP kesinlikle.
    ekonomi için, adalet için herşey için CHP diyorum.

4|6
    2|5
  • O değil dalga geçtikleri iyi parti mhp yi geçicek bu seçimde bahçeliye selamlar :D

7|5
    3|3
  • Daha dune kadar AKP diyordum ama artik akparti harici hepsine verebilirim

9|8
    2|4
    • Fikrini ne değiştirdi?

• O eksileyenlerde kudurun 😂

• Bu arada benim babam da emekli ziraatçı ben de sağlıkçıyım.

• Yine HDP, mhp'den yüksek😂😂😂

3|6
    6|5
  • Oy ulu orta açık edilecek bir şey olsaydı perdeler ardında kullanılmazdı. Böyle bir sorunun "KS"bin kendisi tarafından sorulması çok rahatsız edici. Başkası sorsa cahil gözüyle bakarım. Mahrem algısının ne kadar kısır olduğunu Türkiye'de her gün daha çok anlıyorum.

2|0
    3|1
  • HDP bile MHP'yi geçiyor, ki bu sadece anket. Gerçi, HDP MHP'yi hep geçiyordu.

Oyum Atatürkçü kadına!

3|2
    2|1
  • Başımı açmadan üniversite okumamı sağladığı için desem yeterli benim için... İnanç ozgurlugu oyle degil boyle olur degil mi... 😉 #DEVAM

5|6
    7|7
  • Aklı olan HDP'ye verir HDP insanı kültürlüdür. Kudurun şimdi görüşüme yazacağınız yorumlarla cahilleri takmam ben

3|7
    13|13
    • Hdp barajı aşması lazım

• @begumk91 kimin kazanacga belli zaten neyin havasi bu😂

• Hava yapilacak bir durum yok tatlı tatlı konuşuyoruz, evet secim cok yakin oylar da az cok yukarda belli zaten kasilmasi gereken bir durum yok digerleri açısından

• Parti olarak MHP cumhurbaşkanı adayı olarak Recep Tayyip Erdogan

11|8
    13|13
  • Cumhur başkanlığı Muharrem İnce millet vekili de Meral Akşener

7|5
    1|2
  • Oyunu hdp ile saadete verenlere lafim yok ama artık bastaki adamlarin degismelerini istiyolarsa baskanlik seciminde bosa atmaktan bir farklari yok bence

4|2
    2|2
  • Tabiki de AkParti. Zaten bu partiye oy vermeyen nankördür net.

5|4
    11|14
    • Öğretmeme gerek yok zaten nankörsünüz 😊

• Sen okumak zorunda değilsin ayrıca bu kadar insan dediğine göre 70 milyonu tanıyosun

• Sen türkiye deki okuma oranı ne bilmiyorsun galiba cidden çok boş konuşuyorsun bir nok bildiğin yok

• Burası bile bir soruyla karıştığına göre siz siz olun, 3 Temmuz'daki olası bir ikinci seçim ihtimali için seçmen kağıtlarınızı saklayın ☺️

1|3
    0|0
  • sen hdp yi parti olarak yazmıssın büyük yanlış hangi ülke bir terör örgütünü meclise çıkarttı bu zamana kadar çok merak ediyorum aklım hayalim kafam almıyor ya adamlar TÜRK ASKERİNİ şehit ediyor halk arasında bombalar patlatıyor ama ülke içinde parti kurup meclise giriyorlar biz buna nasıl izin veriyoruz anlamıyorum ya bu işin neresinde mantık var ben askere gitmeyen bazı gençlere hak verir oldum düşünsenize askere gideceksin ülkeni korumak için ama senin ülken seni korumayacak sana ateş açanları meclise sokup oy verecek var mı böyle bişi?

5|4
    4|2
    • Olmayan aklın tabii almaz sen de haklısın.. Her Denilene inanacak kadar geriizekalın.. teröristmiş en büyük terörist sizsiniz ki düşünce özgürlüğüne saldırıyorsunuz

• @Onsuzbirisi he he hepiniz o dağlarda geberin inşallah her şehidin kanı size haram zıkkım olsun vatan hainleri. yazmayın lan o zaman yorumumun altına ermeni tohumları sizin gelmişiniz geçmişiniz ermeni bu ülke her zaman TÜRKİYE olarak kalacak kürdistan diye kıçınızı yırtacağınıza sktrn gidin suriyeye o zaman yallah kodumun ermeni tohumları.

• Erkek fatmaya bak hele terbiyesiz kişiliksiz ermeni sen ve sen gibileridir yalnızca. Kürdistanmış keşke olsaydı da sizlerden ayrı yasasaydık ama bizim de vatanımız inadına barış inadına kardeşlik terbiyesiz kardeş.. sen defol bence

• Sosyal medyada cikan sonuclarin tersi cikiyor genelde

2|5
    0|0
  • Vatan hainii HDP lilerle ortak kongre yapan chp ye vermeyeceğim kesin. Ülkü Ocakları var olduğu sürece allah Türklere yardım ettiği sürece bu ülkeyi yikamiycaklar o hainler. HDP li vatan hainleri de defolsun buradan

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    154

Benzer Benceler

Yükleniyor...