REGL DÖNGÜNÜ KOLAYCA TAKİP ET!

Orkid

Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında

aSeS_06

İstanbul Belediye Başkanı Sayın İmamoğlu Başkanlığının ilk günlerinde içinde bulunduğu bazı durumlara karşı takındığı tavırlar, aldığı kararlarla gündemde olan biri haline geldi. Sayın başkanı bu durumlardan ötürü, kimi taktir etti; kimi tekdir.

Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında

Twitter'da da bu konu ile alakalı yani tekdir edenler #YemekMusakkaSaat250Bin hashtag'ini TT 'ye taşıdı. Tabi bu başlık altında Sayın İmamoğlu'nu takdir edenlerde tweetleriyle destek verdi.

İddialar:

✔ Musakka vs Antrikot tartışması

Tekdir edenler bu konuda; zaten belediyelerde ya da çoğu kurumlarda ayrı bir talimat olmadıkça herkese aynı yemek çıktığı ve Sayın Başkanın bu durumu bilerek ya bilmeyerek, kameralar önünde şov yaptığı konusu eleştirildi twitter'da.

Twitter'da bu konuda atılan birkaç tweet;

Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında

Kimileri de...

Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında
Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında

Tweet'leriyle konuyu tiye aldı.

Takdir edenlerin dile getirdiği konu ise; helal olsun adam halk adamı, kendini çalışanlarından ayırmıyor dendi.

Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında

Konunun şov olmadığını ve bir tartışma programına ait bir video ile bu konuya bir cevap verdi birisi.

✔ Alelacele yayınlandığı söylenen bir talimat yazısı tartışması

Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında

Ekrem İmamoğlu, yayınladığı genelgede dışarıdan üç kişiyi, inceleme ve araştırma yaptırma adı altında Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşlarının tüm elektronik veri tabanı ve altyapısını kopyalamakla yetkilendirdi. Tepki çeken bu hamle hayata geçerse İstanbul'un tüm mahrem ve istihbari bilgileri kopyalanmış olacak ve mazbata iptal edilse dahi bu bilgiler İmamoğlu'nda olacak.

Şeklinde bir suçlama var ortada.

✔Halkçı söylemlerinin aksine pahalı kol saatleri ve başkanlığının ilk gününde pahalı bir mekanda yemek ile kutlama konusu, başkanın söylemleri ile çeliştiği iddiası

Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında
Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında

Tabi kimisi de bu duruma karşılık...

Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında

Tweet'i ile karşılık verdi.

✔ Sayın İmamoğlu'nun İKBY'ye ait Rudaw Tv'ye verdiği röportajda: "Sayın Demirtaş siyasetteyken çizdiği çizgiyi beğenenlerden biriydim" görüşü üzerine gelişen tartışma

Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında
Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında

Ne dersiniz, siz bu tartışmaların neresindesiniz?

Sizin bu tartışmalar hakkında görüşünüz nedir?

(Görüşlerinizde saygıdan ödün vermemeniz ve hakaret içermeyen kelimeler kullanmanızı rica ediyorum)

#asesyazdı

Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında
Takdir vs Tekdir: Ekrem İmamoğlu Tartışmaların Odağında
19
39
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Ansur
  Kanas canan ile beraber çıktı yola, şimdi de onun bunun çıkarttığı terörist seloya övgüler diziyor. Soran olursa da Atatürkçü dersiniz değil mi? Vatansever dersiniz?
  Musakka pilav antrikot saat falan gelip geçici işler. 10 sene önce 1 şehit haberinde bile isyan eden sokağa dökülen bayraklar ile Mustafa Kemalin Askerleriyiz diyen halk şimdi bu terörist sevicileri alkışlıyor :)

  Seçimleri de chp nin başarısı olarak görüyorlar. Hocam Akp bitti artık. Bu halkın cüzdanına ve yemeğine akrep sokarsan bitersin. Akp bitti. E kim var? chp var. Çoğu seçmen bu kafada oy vermişken bu chp nin başarısı olmuyor.

  Demirtaş ı öven bazı ahmaklar görüyorum. Afedersiniz de sütünüz b kadar bozuk mu?
  Görüş hala geçerli mi?
 • Sağcıyı , sağcıya kırdırdılar, tasası da milletin diline düştü...
  Sen kamera önünde değil, arkasında olanlara bakacaksın asıl. Halkın ekonomisi böyle iken 500 Tl ye bir orta halli, mütevazi seiko, Casio kullanmak yerine bu lüks tüketimi tercih ediyorsan ben ne hükümetin bakanına ne de chp nin başkanına iyi gözle bakmam. Bu durumlara " ne var adamın kendi parasıdır " diyerek destek olana da cahilliğinden dolayı saygı duymam.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Teşekkürler. Tecavüzden hoşlanan dangalak takımından birisi hemen eksilemis. Kafa basmayana ne desen boş.

  • aSeS_06

   Rica ederim

En İyi Kız Görüşleri

 • Harika bir derleme olmuş. ancak bu kadar diyebiliyorum. :) Hani çok güzel bir söz vardır. "Her şeyde vardır" bir hayır diye. Demek ki mazbata verilmesinde de varmış bir hayır. Bazı gerçeklerin ortaya çıkması için.
  Görüş hala geçerli mi?
 • kimyonlunar
  Çok boş işlerle uğraşıyor bizim halkımız tebrik edip öneride bulunmak yerine anca kavga etsinler böyle zaten bir yere gidemeyiz ben diyim
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1737
 • kuğuu
  Buna en iyi Nasrettin Hoca fıkrası cevap verir!

  Hoca Nasreddin, oğluyla birlikte köyüne gidiyormuş. Oğlunu eşeğe bindirmiş, kendisi yürümüş. Karşıdan gelenler, oğlunu göstererek:

  —“ Ak sakallı adam yürürken bacak kadar velet eşekte gidiyor. Zamane çocuğu işte.” , demişler.

  Hoca oğlunu indirip kendisi binmiş. Az sonra birkaç kişiyle daha karşılaşmışlar. Bunlar ise:

  — “Koca adama bak! Bu sıcakta minnacık çocuğu yaya yürütüyor. Hiç insafı yok.” demişler.

  Hoca, eşeğe oğlunu da bindirmiş. Çok geçmeden yine üç beş kişiye rastlamışlar. Adamlar:

  — “Zavallı hayvan! Düşüp ölecek! Hiç acımadan iki kişi birden binmişler üstüne!” demişler.

  Hoca inmiş, oğlunu da indirmiş. Eşek önde, onlar arkada ilerlemişler. Biraz sonra, yol kıyısında duranlar:

  — “Amma aptal adammış bu hoca, Eşek bomboş gidiyor, kendisi oğlu ile kan ter için de arkasından koşuyor!” diye konuşmaya başlamışlar.

  Hoca dayanamamış. Oğluna dönüp:

  — “Gördün mü, her kafadan bir ses çıkıyor. Şu dünyada kimseyi hoşnut edemiyor, kimsenin dilinden bir türlü kurtulamıyorsun! iyisi mi, kimseye kulak asmayacaksın ve kendi bildiğinden şaşmayacaksın.” demiş

  Adam kıytırık saat bile taksa halk bu sefer de ''milyarlarca para kazanıyor koskoca İBB Başkanı ve taktığı saate bak'' derler.
 • evalight
  ulan bu adam mal, istanbulun agzına sıcacak, sogan 10 ₺ diyip, afrika ac diyip, para dolu zengolar vardı ya, asla yardım kampanyalarına katılmayanlar, ya da chp chp diyip kazanınca içki bardaklarını marifrtmiş gibi havalara kaldırıp, milletle öpüşenler işte o zihniyette ki eglence ve zevk düskünü insanlar bunlar chp batının eglencesini almıs lale devrinde ki osmanlı kafasında ki insanlar, heryerde fest olur ama ile yaramayan mesela gaziantepte ki gastro fest gibi bir fest goremezsiniz ciceklerin dagıldı çöpün ve kokunun gezidigi, izmirde ki otobuslerin yamuk kalıp giden halk otobusleri gibi hatları bozulan otobus seferlerine hoşgeldiniz, ramazanda orucunuzu acarken alkol bardagı ile size hoş geldin röemazeaann der alkollu olarak, hiç samimi degil bu chpciler bu fikirlede yasaması iş yapması zor, chp gelince noldu $ indi mi? hayır ama cok dikkatli takip edicem napıyo adım adım izliycem chp ci zihniyet gibi sonra cemkircem 😂 bunu hak ediyosunuz, güya tl nın yükselmesi ak partinin sucu oyle mi, hayır canım tl'yi düsüremediler, yargı yapmak türkiyenin bir hakkı idi, abd onu engellemek istedi normal de abd türk birini haksız görse ve onu oldurse, bize hak der agzımızı actırmaz ama biz din adamını yargılayınca neden bu kadar boş kudurdı, aslında bu bahaneydi türkiyenin güçlü olmadıgını gostermek istedi ama olmadı, neden biliyomusunuz türkiye çin ile iş birliği içerisinde türkiyenin para degwrini düsürmek için çin'inde para degerini düsürmek gerekliydi, çin abd doları üzerindw cok buyuk bir sekilde para kaybetti, çin ile hammaddw calısması yapan türkiye ise bu durumdan etkilendi ama dolar 10₺ olamaz cünkü çin ne o kadar düsük, nede türkiye o kadar hacimsiz, yalıs düsüncelere yonlendirmeye calısan klavye delikanlısı insanlarda provokatör ya da fetocu, adam dershaneleri ve kursları kapattı diye bütün hocalar aç hocalar, ellerinin altında bmw olan hocalar kusurdu, eczaneler normallestigi için ya da saglık sektorune el attıgı için kudurdu, bence kudurdukları ile kalacak.
 • blablacı
  Adam nefes alsa ne bicim nefes aliyor diye elestiricegini anlamak icin einstein olmaya gerek yok... elestiren kitleye bakip bunlar elestirmeyi biliyorlarmis ama neyi elestireceklerini bilemiyorlarmis... diyebiliyoruz😂
 • atombombasietkisiii
  Gereksiz ayrıntı zihniyetini anlamıyorum. Saraylara harcanan tonlarca para mal mülk varken ve buna rağmen halkın büyük kesimi orta sınıfın altındayken kalkıp İmamoğlu'nun halkın parasıyla değil de kendi cebindeki meblağ ile harcama yapmasına mı takılmışlar 😅

  Geçen bir muhabbete girdim diyorum ki; "Darwin'in zihniyetini sevmiyorum ama adam o zamanki şartlarda çoğu araştırmacının ulaşamadığı verilere ulaşma imkanı yakalamış ve bu bulunmaz bir nimetmiş. Hayran kalınası bir imkan." Ordan kalkıp demesin mi "sen darwincisin" diye shshsghfds. Adamın basit zihniyet işte bu! (konu dışına fazla çıkmayım çünkü ona da çanak tutan çıkar 😅neyse)

  O nedenle hep diyorum "doktor kendi haline bırakın" sözü halkımızın ağzına boş yere sakız olmamış. Harbi komikler...
  Hadi hayırlısı!
 • SolBakış
  Adamın eleştirilecek bir yanını bulamadıkları için yemeklerden ve sığır etinden siyaset yapmaya çalışıyorlar. Siyasetin sığır eti ve yemekler üzerinden tartışıldığı bir ülkede yaşıyoruz yahu, size de komik gelmiyor mu dostlar? Adam 25 yıllık fetret devrini sonlandırdı, bu yüzden mi düşman oluyoruz bu adama?
 • Damlakatre
  eeeee olacağı buydu... şimdi bakalım neler olacak... koltuğa oturup tiyatroyu seyre koyulalaım... bakalım bu sözünden sonra hdp yanlısı teröristlere nereler belediyece peşkeş çekilecek , İstanbul nasıl parsellenecek yakında ortaya çıkar... bu gidişle demirtaşı dışarı salmak içinde bayağı bir çalışma da başlatırlar bunlar... hep diyorum ve yine diyorum CHP artık ATAMIZIN partisi olmaktan çıktı... ATAMIZDAN uzak bir parti... HDP ye , TERÖRE yakın bir parti...
 • Ragnar_Lodbrok
  Siz daha çok karalama kampanyaları yürüteceksiniz ak troller.

  Adamın saatine takmışsınız, İmamoğlu birileri gibi rüşvet olarak almadı o saati hatırlatırım.

  Selahattin Demirtaş'ın içeride olması falan istediğiniz kadar maval okuyun, keyfi ve hukuk dışı bir olay.

  Demirtaş kadar dürüst olamıyorsunuz ya orası da ayrı bir sorun.
 • ZodiacK
  Açık olmam gerekirse saat paylaşımından sonra ciddiye alamadım.
  Kişinin geçmişine bakarsanız zaten zengin. Ee haliyle o saati almış olabilir. Adam milletten çalarak alsa eyvallah.
 • Bu veri kopyalama işi cidden milli güvenliği tehdit oluşturacak nitelikte bir iş aman dikkat edilsin bunların attığı adım bu devlete zarar dakika 1 gol 1.

  Birde demirtaş'a ''barışçıl ve uzlaşmacı'' demesi o kadar garipki takke düştü HAÇ göründü..
 • I_Run_Each_Team_2
  Ekrem İmamoğlu şaibeli ve akıllarda sorular bırakan seçim sonrası kazanmıştır.
  YSK, İstanbul seçimini akıllarda soru işareti kalmasın diye tekrarlanmasına karar vermeli.
 • isimsizüye20
  Bu eleştiriler doğaldır. Sonuçta mazbatayı almaya kasılarak gitti diyen bir medya var. Ülkemizde bu siyasetin sorunudur. Adam müteahhit ve sağlam kazanıyordur. erdoğan'ın eşi emine erdoğan'ın sadece bir çantasının kaç bin euro olduğuna baksınlar o zaman.
  bu ülkede bir tane halk adamı vardı ecevit, ona da yazık etti bu halk.
 • _Asse_Tato_
  kardeşim artık devir değişti ona bakarsan kominüst başkanın tshistleri de polo... bırakalım artık şu şekle bakma olayını beyine bakalım. cemaat bıyığı bırakanların ayakkabı kutularını ne ara unuttunuz. öğrenciyken saaatım yoktu çalışmaya başladım aldım. adam zaten iş adamı o saati hangi parayla almış.

  yapılanlar fakir edebiyatı... siz gidin şeyhlerin cemaat liderlerinin altındaki mercedesleri eleştirin önce... eleştirenlere lafım sana değil.
 • PsychoPi
  Nerden para kazandığı, hastanelere havalimanı işyerlerine ortak olduğu parayı nerden elde ettiği belliolmayan 50k$ lık inciyi konuşmayanlar , saat analisti kesilmiş içine oturmuş
 • Ben Ekrem İmamoğlu'nu seçim akşamına kadar ne bir cümlesini dinledim, ne de bir görüntüsünü izledim. Ankara'ya odaklıydık çünkü. Ama konuşmasını ve icraatını samimi buluyorum.
 • Ajsjskim
  Cumhurbaşkani Ekrem imamoğlu nun yapacagi çalismalara başarilara engel olmasi icin İstanbul'da butun kuruluşlari uyarmis sakın bunun işlerini halletmeyin sekte vurun diye. Akp nin devletin butcesinden para akittigi kizi ve damadinin basinda oldugu derneklere para akisini kesicem dedi Ekrem İmamoğlu halkin yetimin parasini yedirmem dedi. Fikriniz ne
 • Fedal
  İmamoğlunun saatini eleştiren troller Zafer Çağlayan olayında neredeydi :D İstedikleri kadar kudurabilirler, bu adam İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı.
  • Hangi birinin yokki pahalı hediye eşya haberleri şimdi saraydaki şişti patlayacak onu sakinleştirme antremanları bunlar

 • Limon_Kabuguu
  ne bekliyodunuz mazbata ekremden :D duyrun daha bunlar iyi günler :D
  7 bin poundluk saati birdaha zor görürsünüz :D bundan sonra en az 15bin pound olacak :D
 • ozianna
  Aman size ne adamın saatinden ya. Parası olan parasıyla ne isterse alır kime ne?
 • Espadon34
  Yaralı ceylan misali sıçrayıp duruyorlar. Adamın saatine takanlar saraya harcanan paraları neden görmüyor? Vakıflara aktarılan paraların hesabını neden sormuyor? Nurettin Sözen 30 bin dolar ve 670 bin marklık yolsuzluk ihalesi için G. müdürü hakkında suç duyurusunda bulundu. Shp ye oy verenler devamındaki seçimde oy vermeyerek partiyi dahi cezalandırdı ama bu partinin partizanları o kadar kör ve vurdumduymaz ki bile bile hırsıza yol açıyor çalmalarına izin veriyorlar. Örneklerle anlatınca "başkası çalacağına benim adamım çalsın" diyebilecek karaktersizlikteler. Vatan çökmüş batmış enflasyon tavana çıkmış umurlarında mı?
 • Zorbey99
  Adamın saatinden size ne arkadaş zaten ailesi varlıklıymış kendisi de
 • ƒσянσησя
  Adamı kötülemek için yapılan şeyler ben anlamıyorum neden insanları insan oldukları için sevmiyorlar
 • seraper
  niye bu kadar laf ediyorlar adama anlamış degilim.. adam başkan oldu yapacak bisey yok 😁😁 vay efendm pahali saat takiyormus takabilir parasi cebiniziden mi cikiyor 😂
 • Leading_Leader
  Yahu benim bileğimde de 500 liralık akıllı saat var. Saçmalamayın bir zahmet.. Herif 30.000 küsürlük saat takıyor diye eleştirilmez. 😂
 • Ateist_Türk
  Ekrem İmamoğlu sağcı ve feminist bir adaydır. Aslında Chp ve sol ile bir alakası yok. Kemal Kılıçdaroğlu partiyi sağa yaklaştırmak istediği için sağcıları aday gösteriyor. Ekrem İmamoğlu benim desteklemediğim ve muhtemelen desteklemeyeceğim biri. Bunun bir kaç nedeni var. En büyük nedeni feminist olması. Evet zaten Kılıçdaroğlunun da Ekrem İmamoğlunu İstanbul'dan aday göstermesinin en büyük nedeni Ekrem İmamoğlunun feminist (kadın üstünlükçü) olmasından dolayı. Adam bütün vaatlerini kadınlar üzerinden yaptı. Erkeklere yönelik hiçbir olumlu bir şey söylemedi. Direk kadın üstünlüğünü ve kadınlara yönelik pozitif ayrıcalıkları savunuyor. Erkekler erkek haklarını savunmuyor ve kadınlara pozitif ayrıcalıklar veriyor. Ben bir erkeğe asla oy vermem. Saat konusu ile ilgili kesin bir kanıt olmadan da yorum yapmak istemem bu konu hakkında.
  Ben seçimlerde oy kullanmadım hiçbir partiye. Hiçbirisi erkeklerin oyunu hak etmiyor.
 • barraquda
  demirtaş a selam gönderen bir adam işte.. hapishaneye gidip elini de öpsün oldu olacak.
 • Zamansızzzayarsızz
  Het zaman yapılan yapılacak olan gerksiz tartışmalar.
 • BildiginErkek
  En çok ta, "Size İhals-Nas, cemaate Yasin" esprisi hoşuma gitti :) .
  • BildiginErkek

   Konuya gelirsek, bu adamdan birkaç gün öncesine kadar başarılı olacağı yönünde umudum vardı. Ancak hayal kırıklığına uğradığımı düşünmeye başladım. Zafer sarhoşluğunu üzerinden atamadı. Şovenist oldu.

  • Sence fırsat verdiler mi üstünden atmasına? Sandığın üstüne çıkıp tekrar sayalım sandığı sivasa götürüp orda sayalım olmadı yozgatta sayalım belki busefer cinali çıkar sandıktan. Seçim bir ülkenin demokratik olduğunu gösteren en önemli şeylerden biridir. Ama görüldü ki saraydan yönetilen ülkede demokrasi adalet diye bir şey olmadığı tekrar görüldü. Kaybettiklerini akp lilerde çok çok iyi anladırlar. Tek anlamayan saraydaki oyuncağı elinden alımış mızıkçı. Şimdi bütün akp liler onun isteğini yerine getirmeye çalışıyo

 • vvforven
  ötekilerden iyi. bıktık bıktık allahın cezaları yemiş yemiş doymamış yuh ulan.
 • Saffet3458
  Bu Adam Gidiyor İşte Kiminin Hoşuna Kiminin Zoruna Aldırma Ekrem Başkan Yolun Açık Olsun 👍
 • Olmasada_olur
  Ülkemin derdi sıkıntısı bitti bu adamın yediği içtiğiyle ilgileniyoruz. Ne güzel.
 • FundaKoc1
  buda selocu cıktı sdmfhsags nasıl bir ulke amk*
 • Adam haketti kazandı saygı göstersinler artık.
 • sinanski
  çekemeyenler başlamış patlamaya
 • CatKing
  Bu ilk değildi. Son da olmayacak.
 • Umut_Muhendis
  Kudurun olum adam kazandı.
 • seasease
  Takılacak bir bu mu kalmış anasını satıyım
 • irice45
  büyük başkan
 • Caacaa1
  İcraat lara bakalım
 • _GeceMavísí
  Umarım vatana millete hayırlı olur.
 • Herşeyin hayırlısı
 • mahmutuncerabi
  mazbatayı teslim edecek rez alın
 • BeniHorGörmeGardaşım
  ekonomiyi düzeltsinler saat ile düzelmez ekonomi
 • Rüzgâr8888
  Çamur atmaya çalısıyorlar
 • f1d1s1a1
  chpli istemeyiz
 • Gizli Üye
  Siyaset yalan dolan işidir 25 yıllık büyük şehir suları kesilince sudan cıkmıs balıga döndüler bu akp icin kosulacak son düzlük? yoksa saltanatları çökmek üzere
 • Gizli Üye
  adamda elestiricek bisey bulamadilar saatine taktilar, Allah halkimiza akil fikir versin
 • Gizli Üye
  Saraylıların saltanatına taktıkları pahalı eşarplara bir zamanlar pahali saatlere ses yok
 • Gizli Üye
  Mazbata girdi mabada, akepe'li çomar oğlan yan ağlaaa dön ağla.
  Hazmedecek, biat edeceksiniz chp ye
 • Gizli Üye
  Kıskanmaktan nereden ne çıkaracaklarını şaşırdılar taka taka saatemi taktınız meclisteki 550 çeşit yemeği unutmadık daha Binali bey...
 • Gizli Üye
  Adam kendi parasıyla saat alabilir daha göreve yeni geldi hemen biryerlerden para alıp almadı ya😂 kıskanç insan çok oluyor böyle şeyde babam muhtar oldu ondan biliyorum 😄 gerçi herkes bilir😂
 • Gizli Üye
  Selahattin Demirtaş’ı Kürt’ler bizi türkleştirmeye çalışıyor diye sevmiyordu bir ara. Selahattin Demirtaş bazen güzel konuşuyor bazende kime bağlı olduğunu açık açık belli ediyor evet PKK ya destek veremese Türkiye için çabalasa gerçek bir sosyal demokrat olsa oyumu verirdim ama bu onun kandil yalakası olduğunu değiştirmiyor maalesef. Gelelim Ekrem İmamoğlu’na chpliyim ve son zamanlarda CHP’nin gereksiz saçmaladığını gördüm öncelikle biz en başından ibadet Allah’la kulun arasında kalmalı diyoruz ama camide fotoğrafı çıkıyor türbe ziyaretine gidiyor şahsen bunlar beni çok etkiledi cb ya da Başbakanlık seçimi olsa Ekrem İmamoğlu’na oy vermem. Zaten Muharrem incenin hakkı adam İstanbul’u kazandı diye millet hemen kahraman ilan etti hayır efendim Muharrem ince ondan daha başarılı daha dürüst. Zaten Muharrem o kadar adayın içinde %30 aldı tek başına Ekrem bir kaç parti ile aldı o oyu. Lütfen hakkı olanı hakkını verelim bizim partimizde eşitlik hak hukuk temeldir. Gelelim pahalı saate yemek olayına adam kaç gündür mazbatayı bekliyor kendi parasıyla kutlama yapması suç mu? Diyelim hergün yaptı o zaman CHP’nin bir dur demesi gerek biz bu değiliz. Adam zaten varlıklı zengin o saati alması çok normal zaten kaç yıl belediye başkanlığı yapmış insan, adamlar tonla para alıyor o alamayacakta ben mi alacağım allah aşkına. Bu adam ben fakir geldim bir yüzüğüm var demedi eğer birgün Ekrem zengin olmuş denirse binlinki haram lokma yemiştir demedi. Bu adam böyle başladı böyle devam ediyor. Yüzükle başlayıp gemicilere Saray’lar uçaklar şirketler hastanelerle biten bir hayatı Yok. Saygılarımla!
 • Gizli Üye
  Bir bakan vardı 400 binlik saat takan :) sonra bir bakan daha vardı Başbakan'ın bilgisi dışında hiç bir yapıya onay verdim diyen :) istifa edilmesi gerekiyorsa Başbakan'da istifa etsin diyordu. Bunlar Harun gelip Karun oldular. Bu adam Başkan olduktan sonra bu halinden daha varlıklı olursa bu halk bunada tekmeyi basmayı bilir.
 • Gizli Üye
  ak parti boş parti chp ondan 10 kat daha boş bir parti
 • Gizli Üye
  İmamoğlu'nun neresinden tutsan elinde kalır keşke oy vermeseydim.
YÜKLENİYOR...