Oyun bağımlısı oldum, asosyale dönüştüm ve şişmanladım. Ne yapacağım?

Gizli Üye
Ben bir oyun bağımlısı oldum. Sürekli oyun oynuyorum. Oyun da Pubg. orada edindiğim arkadaşlıklar gerçek hayatımdaki arkadaşlarımdan soğumama sebep oldu. Resmen hayatım mahvoldu. Gerçek arkadaşlarımla vakit geçirmekten zevk alamıyorum. Sürekli oyun oynamak istiyorum. Sevgilim benden ayrıldı ona vakit harcamıyorum diye. İnanır mısınız oyundan birinden hoşlanmaya başladım. Yani gerçek hayatım sanki. sanal alemdeki hayat givi hissediyorum. Oyuna girmeyince çok sıkılıyorum. Ailemle bile diyalog kurmuyorum. Nasıl kurtulacağım. Defalarca bıraktımama her defasında daha da çok oynamaya başladım. Ve fiziksek olarak da çok kötü etkilendim. Sürekli yemek yiyerek oyun oynuyorum. 15 kilo aldım resmen. Nolur yardım edin.Kızlar Bir Adım Öne
Güncellemeler
1 yıl
Bu oyunu bırakabilenvar mı
Oyun bağımlısı oldum, asosyale dönüştüm ve şişmanladım. Ne yapacağım?