Bir sürü sivilcem var.Sizce beni okulda dışlarlar mı?Çok çirkinim.

Kocaman bir sivilcem çıktı ve o halde okula gidip geliyorum.İçten çıktı sivilce ama kocaman şişti ve kızardı o bölgede siyah noktalarımda vardı iyce belirginleşti.Sadece oda değil bir den yüzümün her yerinde sivilce çıktı kaşımda bile var.Tam okulun açıldığı hafta oldu.Çok mutusuzum okula giderken kendimden utanıyorum.Fondoten falan demeyin bana benim yüzümde çok emanet duruyor o zaten hiç bir şei kapatmıyor maymun gibi oluyorum.Yardım edin lütfen siz sivilceli bir kızla konuşurmuydunuz..Yani şaşırıyorum o kadar iğrenç olduki yüzüm insanlar nasıl bakıyor nasıl yanımda duruyorlar anlmıyorum ben kendimi onların yanında çok kusurlu ve eksik hissediyorum.Birde liseye yeni başladım.Bu insanlarla daha yeni yeni tanışıyoruz ve benim hakkımdaki ilk izlenimleri bu :(

0|0
67

En İyi Erkek Görüşü

• ne alakası var niye dışlansınlar senin paketin güzel olsun.reklamını iyi yap.

0|0
    0|0
    • paketin dediğin ne reklamımı nasıl iyi yapıcam anlamadım :D Biraz daha açıklasana:)

• tamam deneyeceğim teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• kişiyi o olduğu için sevmeyen insanlar kendilerini dünyadan soyutlamışlardır aslında, herkesin görmeye bağlı bir sıkıntısı elbet vardır. çünkü kimse kusursuz değildir. bunun için seni yadırgayanlar sadece öküzdür

0|0
    0|0
  • bizim övünç kaynağımızdı ergenlikteyiz diye seviniyorduk sen neden bukadar taktın ki :D çok rahatsız ediyorsa cildiyeye git kurutsun.

0|0
    0|0
    • Zamanla geçer biliyorum ama bu arkadaş grupları ilk günlerde şekilleniyor ya hani.Sınıftaki kızların hiçbirinde yok bir bende var çok utanıyorum.

• buna takılıp soğuk davranma bence arkadaşlarına kendine güven herkeste olan şeyler.

• rahat ol kimse ve hicbirsey icin huzurunu bozma cool takil dislayanlardanda sessizce uzaklas ;)

0|0
    0|0
  • rahat ol kimse kimseyi sivilceli diye dışlamaz. :)

0|0
    0|0
  • Iyyy iğrençsin yaa

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende kendimde surekli bir kusur arıyoum onu düzeltmek için sureklı soruyorum anneme annem artık kayle bile almıyor benı :D çilek maskesi aldm bende ii geldi sivilcelerime kızartıyor biraz surdum yeri ama geçiriyor tabii hiç çıkmıcak diye bişi yok gine çıkmaya devam ediyorlar bende okul açıldıktan 2hafta sonra gittim başlarda ağladım desem yalan olmaz arkadaşsız kaldm obur okulmdakı anılarm aklma glıyordu evde cıldırıyordum seni çok iyi anlıyorum takma kimseyi kuruntuda yapma boşver :D

0|0
    0|0
  • bb kremi denedin mi?

0|0
    0|0
  • çikolata yemeyi bırak

0|0
    0|0
  • Benimde cok var bende yeni liseye basladim bence pek kafana takma napak :D gecer ya da ben hep ciltciye gidiyom krem veriyor 1 hafta da gidiyorlar

0|0
    0|0
  • bence cilt doktoruna git .onun vereceği ilaçlarla cildin düzelebilir .bir sürü krem antiobitk falan var sivilce için üzüldüğüne değmez .kendiliğinden geçmesini bekleme ergenlik dönemindesin ama doğru bir tedaviyle azalırlar .

0|0
    0|0
  • canım yeşil sabun kullan süperr geliyo ama hergn kulan sabah akşam kullan sivilce leke siyah nokta kalmaz benm yüüzm porselen gibi şahsen okuldada en çok begenilen tiptm nazar wurdular pislkler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...