Kapat

Sevdiğim kızı başkasıyla görmeye dayanamıyorum..

Sevgilisi olan bir kızı seviyorum her gün onları beraber gördükçe dayanamıyorum. Ne yapmalıyım bilmiyorum kendimi müziklere verdim sıkıntıdan link
Güncellemeler:

0|0
64

En İyi Erkek Görüşü

• İnan senin sevgini haketmiyo onu daha iyi tanısan bunu kendin söylerdin

0|1
    1|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • bence de benim etrafımda bir sürü kız fır dönerken benim aptal gönlüm ona kayıyor işte

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• unutmaktan başka çaren var mı? ayrılsa sana gelse bile onu unutamaz kendimden biliyorum.

benm erkek arkdşm varkende birisi sen gibiydi şimdi erkek arkadşmla ayrıyız ve hala o kişi umrumda değil.

1|0
    0|0
    • benim onu sevdiğimi bilmiyor ki sevgilisi olan bir kıza sevdiğimi söylemek bana yakışmaz ama hergün bekliyorum ayrılsınlar diye ayrılmıyorlar :(

• bence bekleme bile o işten hayır gelmez.

• Umutsuz vakaa ;) shaka shaka bnce daha guzel aklli hosh birini bul onu unutmana yardm eder zira sevgilisi olan birinden bisey bekleme zatn kendini ypratrsn sadece

0|0
    0|0
  • Yoluna bak aklından çıkar onu başkasını bul

0|0
    0|0
    • Neden arkadaş neden? Niye sevdamın peşinden gitmeyeceğim de unutacağım.

• Yanlış yoldasın.

• Neresi yanlış onları ayırma planları yapmıyorum sadece ayrılmalarını bekliyorum.

• Müzik dinleme bennce daha cok aklına gelir

0|0
    0|0
  • bende gördüm daha 3 4 gün önce kızla geziyordu hayvan. ama boşvereceksin önündeki maçlara bakacaksın dert etmeye degmez hayat kısa sevgiyi hakedecek bir çok kız var

0|0
    0|0
  • senin sadece sevdiğin kız benim eski sevgilim hergün onları sarmaş dolaş görücem bende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• olum zorla güzellik olmaz biliyosun takma kafana ..gamsız ol...kız başkasını seviyo..sen amele misin sadece sen seveceksin?al bu şarkıyı dinle bari..gözyaşları sel.. https://www.youtube.com/watch?v=sMX_EuQITPw

0|0
    0|0
  • başka biriyle ilgilnmeye çalışabilirsin,

0|0
    0|0
  • Ayni durumdayiz. Arasira bakisirsiniz boyle. O sevgilisinden ayrilincada senin icin ayrildi sanarsin. Yok oyle ama. Dur ben sana bir sarki onereyim derdine ortak olayim dostum. Bu durumdayim cunku. Avenged Sevenfold - So Far Away buyrun dinleyin.

0|0
    0|0
    • ayrılacağı yok ki ayrılsa balıklama dalacağım.

• Oyle olmuyor. Bende atladimda kizlar kasar damgasi yemek istemez. Hani birinden ayrilayim digerine kacayim olayi olmuyor pek. Sen muhabbetini kur ayrilinca hazira konarsin.

Yükleniyor...