Annemin her şeyime karışması beni delirtiyor !

Arkadaşlar ben 25 yaşında bir bayanım . Ve pekala artık kendi kararlarımı ve tercihlerimi yapacak yaşta ve olgunluktayım . Ama ben bunu anneme anlatamıyorum . Ben sigara tüken biriyim ve bunu bırakmak benim elimde değil . Annemin sürekli odamda uyuşturucu maddesi arar gibi sigara aramasından bıktım . Sürekli çantamı kontrol ediyor , odamda dolaplarımı kurcalıyor , sebep ise ; sigara paketi var mı yok mu diye . Ben artık sıkıldım bu hareketlerinden . Ben saygıdan dolayı yanlarında içmiyorum diye iyice saçmaladılar zorla al sigarayı yanlarında iç diyor şeytan . Yaa ben artık 25 yaşındayım , bir ergenmişim gibi muamele yapmalarından bu kadar karışıp boğmalarından bıktım . Vee evet arkadaşlar gerçekten boğuluyorum . Kesinlikle özel hayatıma saygı yok . Annem apı fılan calmadan birden odama giriyor , sigara içiyor uyum diye kontrol ediyor . Sigara kokusunu aldığında tüttürmuşsun yine diye başlıyor sövmeye . Yahu ben içmiyorum demiyorum zaten , içen biriyim ama bu üzerimde ki baskı ve saygısızlık nedir böyle?! Şimdi yine kavga ettik , ve çok ağır sözler söyledi bana . Arkadaşlar zaten bunalımdayım zor bir süreç geçiriyorum , bir de annem böyle üstüme geldikçe kafayı oynatacak gibi oluyorum . Sevgilimden yeni ayrıldım , işimden de öyle . ve annem o kadar ağır konuştu ki dedi ki ; işte bu sigara yüzünden tüm kısmetlerini kapadın . sevgilinde o yüzden terketti seni . sigara içen kadına o****pu derler , ıste kısmetlerın hepsi bu yüzden gitti "dedi . yaa ne alaka benim sevgilimle ayrılık sebebimin sigarayla ne alakası var yaaa :@ artık dayanamıyorum bu anneme . sizce ne yapmam gerekiyor ? sızce annem normal mı ?

0|0
511

En İyi Kız Görüşü

• Bence annen nerede durması gerektiğini bilemiyor ve sende ona uygun tepki veremiyorsun. Örneğin benim annemde kapı çalmaz dan diye girer; bende kapımı kilitliyorum. Sorduğunda da kapıyı çalmayı öğrenirsen kilitlemem diyorum. Sigara içene o* derler lafını da annene iade ediyorum; o*luk bu kadar kolaysa kendi kızı o* demekki lütfen kusura bakma ama çok sinir bozucu konuşmuş gerçekten. Ona kendine gelmesini söyle; bu kadar müdahele edebileceği yaşı çoktan geçmişsin.

1|0
    0|0
    • evet kesinlikle anlatmak istediğim buydu . kesinlikle nerede durması gerektiğini bilmiyor . inan artık mesele sigaralıktan da gectı , odama kapı calmadan rahatca gırıp cıkması benı bunaltıyor artık . tepkı gosterdıgımde ; ben senın annenım benden ne saklın gızlın olabılır dıyor . boyle sacmalık mı olur yaa , belkı ustumu degıstırıyorum dıyorum o zaman da ; ben sankı senı cıplakken gormedım mı , sen suna sıgara ıcecem desene " dıyor. yaa gercekten tavız verdıkce tepeme cıkıyor

• diye avacı cıktıgınca bagrıyor . ve telefonun dıger ucunda banka personelı de sessızce bızı dınlıyor . benı rezıl kepaze ettı resmen yaa :(

• kadın sigaraya takmış. Bu olayı çözmen gerek. İçiyorum kabulleneceksin birdaha ağzını açmayacaksın diye evi başına yık bir kriz geçir. Bu ne ya arsızlıkla işini görmeye çalışıyor. Ay Allah yardımcın olsun.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• evlen kurtul bacım,sonrada baskı yüzünden yanlış biriyle evlenirsin hop koca dayağı başlar,sonrasındada tabi ki kadın dayanışma merkezleri eve dönmeler falan :D şaka bir yana tek sorununuz buysa içme be ablacım çok mu dert dışarda iç ev içinde içme yani

0|0
    0|0
    • evet tek sorunumuz bu , ama artık zoruma gidiyor acıkcası . yanı benım özel hayatıma bu denli mudehale artık zoruma gidiyor . kaldıramıyorum artık . ve ben de icmek ıstewmıyorum ama elimde değil bağımlısıyım . hele ki su an oyle zor bır surecten gecıyorum ki hıc bırakacak durumda değilim :(

• sölemek istemedim ama hakkaten biraz trajikomik ya ::D

• malesef öyle :( bir de utanmadan trıbe bağladı konuşmuyor şimdi benimle . çokta tın en azından rahatladım bir sure . artık umursamıyorum konusmamasını .

• sigara içene o..rorspu denmez ama tabi kadına yakışan bir davranış değil ya da bazıları o..pu gibi içiyo teyze onu demek istedi galiba :(

sende idare et annedir :( ama haklısın fazlada üstüne gelmemeli ama

0|0
    0|0
    • evet çok üstüme geliyor , beni düşündüğünü biliyorum - ama böyle de yaparak beni daha da çok bunalıma sokuyor . zaten sevgilimden ayrıldım acayıp derecede moralsızım . bır de gelmıs bana ; sevgılınde senı o yuzden bıraktı ıste , sıgara ıcen kadına kımse ıyı gozle bakmaz , kısmmetlerını kacırdın hep bu yuzden " demesı hıc dogru mu ? zaten bunalımdayım ıyıce korukluyor sıkıntımı :(

• olsun annedir o seni üzmüş istemeden ama sende idare et :(

haklısın nediyim zamanla geçer merak etme

• karışma olayından başka bir sorun göremedim ben, tınlamazsan alakasız tavırların olursa o da bıkar bir süre sonra

0|0
    0|0
    • inanın hiç tınlamıyorum karşılık bile vermiyorum , sövüyor sövüyor gidiyor . ama gün içinde sürekli paldır küldür odama kapı filan çalmadan girmesinden artık gina geldi bana . mutlaka o arada gezerken benim odama uğruyor . yaa bir kapı cal di mi , yok calmıyor . kapı cal dedigimde de , sigara içeceksin di mi diyor . ben senin annenim benden gizlin saklın ne olablir dıyor . hasbı allah delirtecek beni yemin ederım yaa :(

• o zaman karşı atağa geç, sen de onun sinir olduğu şeyleri yap ama çok göze batmadan yoksa daha da fena olur

• kaç yaşına gelirsen gel bu hep böyle olacaktır çünkü sen hala annenin özünde bir bebeksin anne iç güdüsü elinde olan bir şey değil yanii :)

0|0
    0|0
  • Cennet Annelerin ayakları altındadır... Ne dersen de ... Ver eksiyi -1 ...

0|0
    0|0
  • Annen normaL tabi iyi bir şey değil sigara sağlığın elden gidiyor.

0|0
    0|0
  • Annelerin doğal özelliği ölene kadar karışacak yaşla alakası yok :)

0|0
    0|0
  • ah şu anneler, hangisi normal ki :)

0|0
    0|0
  • olsun gine o senin annen

0|0
    0|0
  • çalışıyormusun?

0|0
    0|0
  • kadın haklı

0|0
    0|0
    • ama tamam da bu benim elimde değil . ben de bayılmıyorum içmeye ama malesef ki bağımlısıyım .bunu artık anlaması lazım , kaldı ki cok zor bir sürecten gecıyorum . nasıl bırakabılırım su surecteyken

• bencede bir kadının sigara içmesi kadar itici bişey yok

Kızlar Ne Diyor 4

• Off çok kötü ya valla iyi dayanıyosun. Biz annemle karşılıklı bile içiyoruz. Oda arada bırak diye söylenir ama hepsi o. 18 yaşında gibi davranmalarına izin verme ama içini rahatlatıcaksa söyleyim benimkide bana hep o***pu der :D

0|0
    0|0
    • yaa o kelimeyi şaka yolla söylese kırılmam , ama ciddi ciddi söyluyor ki çok zor surecteyım . zaten terkedilmişim yaram var . bu da destek olacagına yarama basıp kostek oluyor

• butun hatalarını hıc acımadan yuzune carpabılıyor .

• ozaman ona "he,he" diyip, tüttürmeye devam :) takmamaya çalış bence. Nekadar takarsan okadar ters tepiyor. benimki içinde geçerli.

• Sorunu okuyunca kendi anneme şükrettim bizde anlaşamayız ama en azından karışmaz.Normalde fazla üzerine gitme derim ama 25 yaşındasın ve bu baskı normal değil.

0|0
    0|0
    • çok şanlısınız o zaman . evet kesinlikle normal degıl benım annem

• Normal degil annen terapi almali bence .seni belki sevdiginden ama bukaari hic normal degil.tavrini koy sessiz kalma..bi sure sonra anlamazsa kesinlikle doktora gorunmeli

0|0
    0|0
    • yaa elbette bana değer verdıgınden anlıyorum tepkısını , ama bu benım elımde değil ki . bır soylenır ıkı soylenır sen annelık vazıfenı yaparsın uyarırsın gerisine artık ben karar verırım . sureklı aynı muhabbet baydı artık . ve sureklı odama kapı fılan calmadan gırmesı benı rahatsız edıyor . ozel hayat dıye bır seyım yok resmen . ve bu bana resmen saygısızlık .

• kılıdı almıs saklamıs , annem resmen ılerlettı anlayacagınız

• Abarymis iyice ama kesinlikle tepkini koy aha kotu olur hatat

• anneni üzmeye degiyo mu içmeyiver

0|1
    0|0
Yükleniyor...