Yırtık bir tip olmak için ne yapmak gerekir..? her zaman ilgiyi yırtık tipler topluyor,biz sadece seyrediyoruz

yırtık bir tip olmak için ne yapmak gerekir..? her zaman ilgiyi yırtık tipler topluyor,biz sadece seyrediyoruz

0|1
24

En İyi Erkek Görüşü

• yırtık bir tip mizacında varsa olursun.yoksa eğer yırtık birinin taklidini yaparsın. o da bir gün olur ikinci gün bişeye moralin bozulur rolüne devam edemezsin. bunun için uzun süreli,karakterini değiştirecek çalışmalar yapman gerekir.(bu konuyu çok araştırdım)

1|1
    0|0
    • teşekkürler..çok mantıklıydı..ne sonuca vardın peki..

• inşallah yardımcı olabilmişimdir. ama tabi konu üstüne detaylı bir çalışma yapmak gerekiyor ben kısaca değindim. inşallah işini görür. sağlıcakla kal.

• sağol tekrar..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bir erkeğin bir kızdan ilgi görmesi için gerekli olan belli başlı şeyler vardır..

1- Yakışıklı olması.

2- Paralı olması.

3- Konuşkan olması..

Bunlardan en az kesinlikle 1 tanesi olması gerekir yoksa bayanların geneli umursamaz.;)

0|1
    0|0
  • uyanık olmak lazım .

0|0
    0|0
    • nasıl uyanık..ben aslında çok başarılar kazanmış biriyim..türkiye de en az 20 yarışmada derecem var..bir çok dalda..ama ilişkilerde çözemiyorum bu işi..

• deneme boşver çok gereksiz :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok oyle bır dunya.. Senin yırtık tıp dedğin şey ile İlgiyi toplamak farklı kavramlar..

Eğer kitleye hitap etmek istiyosan birincisi Dinlemeyi bilmek gerek.. İçinden işine yarar bilgileri edinmen gerek.. her bilgiyide almamak gerek.. Kitap okumak ciddi anlamda çok geliştiriyor kişinin konusmasını hıtap şeklini..

Bunun dısındada Yırtıklık için öz güven gerek.. öz güvende soyle yap boyle yap dıyebılecegım bırseyd eıl.. kendien guvenmen kendını gelırtırmen gerek..

0|1
    0|0
  • Nedir yahu bu herkese benzeme, özenme arzusu. Bırakın ya, akışına bırak. Bir taraflarını yırtıp, yırtık bir tip olarak seni bulacak sevecek kadından ne bekliyorsun ki?

Dizilerde, sinema filmerinde ki şu şehvet dolu sahneleri mi arzuluyorsun?

Yoksa et ve deriden oluşan ama içinde ruh olmayan kadınlarla bedensel hazlar mı?

İnzivaya çekildiğin limanda dur, izle ya da denizde dalgalanan o yırtık yelkenli gemilere katıl, lakin unutma çoğu zevkleri arzuladıkları için gömülür denizin soğuk kemik bahçesine...

0|0
    0|0
    • helal olsun..haklısın..sana katılıyorum...ama hayat akıyor ve bazen bir sandalın içinde dalgalı bir denizde kıyıyı özlüyorsun..

• Ben o dalgalı denizi hiç özlemedim...

• doğuştan acidli olman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...