Dj olmak istiyorum.ancak ..

arkadaşlar ben ytüde mimarlık okuyorum ancak ben sadece dj olmak istiyorum aileme bir kaç kez aradım ağızlarını direk olumsuz cevap aldım ne etsem hiç mutlu değilim. sadece müzikle yaşayan biriyim . lütfen bana bir çare verin onları dinlemeden okulu bırakıp hayallerinden mi gitsem ne etsem bilmiyorum.
Güncellemeler:
tamam arkadaslar yorumlarınızı dikkate alıp okulu devam edicem artık kaç senede biterse ancak önceliğim djlikte olucak.

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Müziğe devam et ama okulunu bitirmelisin bence :) Ama anlayabiliyorum seni çünkü ben de düşünmüştüm :D

0|0
    0|0
    • ya o kadar ki bak suanda dinlediğim müzik bile :D David Guetta - Little Bad Girl ft. Taio Cruz, Ludacris adam gibi olmak istiyorum

• Bunun için bir mesleğe ihtiyacın olacak ama bu zamana kadar mimarlık için çalışmışsın bitir aynı zamanda çalışmaya devam et diyorum ben hala ama bu biraz da şansla alakalı da olabilir şansın yaver gidip çok başarılı da olabilirsin ama % de ne kadar olabilir ? Öyle değil mi ?

• ya oda var benide o düşündürüyor.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Oku bir yandan da dj egitimini al bence baktın basarilisin bu konuda sonra kimseyi skleme hayallerine ulaş ✌😊

0|0
    0|0
  • hayır hayır okulu bırakma.. kendi çapında müzikle ilgili bir şeyler yapmayı deneyebilirsin. diplomanı aldıktan sonra sadece müziğe yönelirsin.

0|0
    0|0
    • ya ben çok fenayım hiç okulla aram kalmadı neredeyse en kısa sürede yurtdısına çıkıp djlikte kendimi geliştirmek istiyorum benim daha 3 4 senem var okulda bide. :(

• yasım 21 hiç çalışmadım daha önce 15 yasından beri djlikle uğratım. sınav zamanında ara verdim ancak simdi devam ediyorum yine .

• hmm djlerin eğitim durumu nasıl peki, üni. mezunu olanlar var mı, ne zaman başlamışlar çalışmaya

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben dj lik yapiyorum yaz zamanlarinda okulu biraktim senin gibi pismanim şu an acik ogretim okuyorum bende hayalimin pesinden gitmistim tamam kendimi ufak yerlerde cikarak alistirirsin ama bence okulunu birakma eger ki birakirsan kendine yaparsin ben şu an club'tada cikiyorum alanyada otellerede gidiyorum tamam cevresine ozeniyor olabilirsin veya gittiginde hosuna gitmis olabilir ama insani cok yoruyor 3 kadar bizim burada clubler acik mesela 10 11 gibi gidiyorsun 3 kadar milleti eglendiriyorsun 3 den sonra evine gelene kadar 4 oluyo bir yatiyorsun aksama kadar sonra yemek ye cik disari direk club tekrar ozel hayatin kalmiyor ailenle dogru duzgun gorusemiyorsun sevgili vs olmaz asla yapamazsin okulla kesinlikle club ayni anda yurutemessin bunyen yetmez ben 2 senedir pro dj lik yapiyoruk bence okulunu birakma derim yazlari gitmek istiyosan okul kapandiginda git otellere djligini yap krallar gibi sezon kapandiginda geri gel okulun baslarken ikisinide yapmis olursun cok guzel birsey bence boyle yap

0|0
    0|0
    • Dj olmak icin ne yapmak gerek peki

• David gueatta diyen soruyu soran kişi ben değil😊 Cok özel olmazsa merak ediyorum ne kadar maas aliyorsun

• @Erkek_Barbie o gittigin yere bagli mesela otelde calisirsin dj olarak 1.500 tl alirsin + aksam club yaparsin turistlerden kisi basi 2 $ alirsin tsort vs satiyolar onada girersen aylik 3 bini bulur

• arkadaşım sen salakmisin?

Benim yaptım hatayı bağrı sen yapma!

devam oku ileride benim gibi pişman olma hem djliği ek iş olarak da yapa bilirsin hafta sonları!

0|0
    0|0
    • ya okul çok bayıyyor ben kendimi sadece djlikte geliştirmek istiyorum . okul beni engelliyor.

• bu senin kararın ben dedimi dedim bir büyün olarak!

okulun boğumazı normal ama onu başardında hiç değilse ileride iş aradinda sorun Yaşamazsin bemde okulu bıraktım djliğe başladım ama ne oldu başka işe gitmek istedimde kimse almadı.

• yaa kfam karıstı iyice :S

• internetten program önerebilirim istersen hobi olarak yaparsın ama okulu bırakma

0|0
    0|0
    • ben bu işi profesyonel yapmak istiyorum tek hayalim David Guetta gibi biri olmak çoğu arkadasım bu konuda beni başarılı bile buluyor antalyada gelecek yaz belki bir barda sahneye bile çıkarım bu elime gelen fırsatları kaçırmak istemiyorum gidebileceğim en yükseğe en iyi yere ulasmak istiyorum .

• güzel mixlerinden yolla bakayım :D merak ettim

• şaunda arkadaslarlayız yani müsait değilim olunca yollarım inş. beğenirsin.

• okulu bosver kardeşim bana bir parçanı gonder

0|0
    0|0
Yükleniyor...