Cevremdeki kizlar bana bakiyor ama..

Yoldan gecerken veya cevredeki kizlar bana bakiyor ama ben cok utangacim.

Tanismak icin ne yapilir bilemiyorum.

Bana bakwn bir kiza bende baktikdan sonra ne yapmam lazim?

Ve bakarkende cok utaniyorum ben...

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim güçlü ol..dirayetli ol..allahtan umut kesilmez..sadakani ver namazını kıl..vs.vs...bunlar seni rahatlatmiyorsa bikac tane bira iç..sonra karanfil cigne ..çık dışarı sana gözu kayan ilk kıza niye bakmistiniz hanımefendi de..o " yooo bakmıyorum salak misin nesin 'diyecek...ama sen alkolün etkisiyle sklemiceksin...sonra saatin kaç diye sor...nebilim işte bilâder ben böyle kafama cok şemsiye çanta falan yedim ama pes etmedim...kafa cok hasar gördü ama bugün niye baktıklarını ogrenecem ..sen önce ogrenirsen bana yaz..yardımcı olabildiysem teşekkür etmeni beklerim.

0|0
    0|1
    • Neden bakmistnz hnmefendi mi dyim. Bakarsa :-)

İse yarar mi :-)

• Korbicak sehir nere? Olgun dusunuyosun merak ettim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• valla bana da bakıyorlar da heteroda olabilirler tam anlamıyorum napcam =(

3|0
    0|0
  • Baksınlar bişey yapma gereksınımı nıye duyuyorsun ki get yoluna

0|1
    0|0
    • oolmaaaz...yanıltıcı cevaplar vermeyiniz..çevresindeki kızlar birşeyler yapmasını beklediği için bakıyorlar..öyle get yoluna demekle olmaz..yardımcı olunuz..

• Kızların öküzlügü mü o kadar da demedık yavaş kas yapalım derken göz çıkarma tarafsızım ben dıyecegımı dedım

• Peki ;-)

• Utangac erkekmi bundan daha berbat bir durum yok bunu yenmelisin cicim

0|0
    0|0
  • panik olma atak ol

2|0
    0|0
  • Yakışıklısın demekki ;)

0|1
    0|0
    • Ama icraat yok.

Yakisikliligin anlami kaldi mi sence?

• Gizli olmasaydin eklerdim sni :-)

Tskkr ederim

• Gizli olmıyım bnde o zmn ;)

• utangaçlığı aşman lazım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Utangaçlığı yenmek düşünüldüğü kadar zor değildir. Sadece doğru teknikleri öğrenmek ve uygulamak gerek. Hem utangaçlığını yenmek hem de tanışma konusunda neler yapabileceğini öğrenmek için şuna göz atabilirsin. link

0|0
    0|0
  • Hocam utanma falan bırak bir kenara.. Bak hoşlanıyorsan yık tabularını git konuş. Başkası kapar dert olur içine :)

Sonuçta insan o da... En fazla reddeder..

0|0
    0|1
    • Hoslandysam plum olsa konusurum utanarak.

Ama reddedilme bana koyuyor.

Kafayi yiyom redlere

• bende fabrikada çalısıyorum.. çay yemek aralarında ya da vardiya sonlarında denk gelmeye çalışıyorum... havadan sudan muhabbetler açsan bile olur(tabi boş konuşma)...

reddedilme korkusunuda şu şekilde çözersin.. ya viski ya da kafada bitireceksin.. -O da insan sende insansın allah eşit yaratmış herkesi onun senden ne gibi bir üstünlüğü olabilirki.. Altı üstü "hayır" cevabı alırsın. dünyanın sonu değil.. 3,5-4 milyar dişi var dünyada ;)

• Tmm krds. Dikkate alacagim soylediklerini.

Saolasin..

• Baktıkları icin s... git evde agla . olum bir ucun gidin lan yok söyle yok böyle ama ben böyleyim su kalıblardan vazgecin artık.

0|0
    0|1
    • Utaniyorum varsa fikrin soyle sende

• Bence bir psikoloğa git,en iyi yanıtı ondan alırsın.

0|0
    0|0
  • benim arkadaşımdada çok utangaçlık vardı bir çay bahçesinde garsonluk işi buldu ve insanlarla iletişim kura kura bu utangaçlığı attı özellikle kızlara karşı. yani git sana çay bahçesinde çalış demiyorum ama insanlarla iletişim kurman gereken yerlerde bulunmalısın bence. ki bu durumu aşasın

0|0
    0|1
    • Fabrikada seri uretim yapiyoruz.

Konusmaya zmn kalmiyoki . Hayat meselesi.

Evet krds iletisim sart.

Haklisin bu konuda..

Yükleniyor...