Şıpsevdi miyim yoksa bu bir hastalık mı?

Arkadaşlar ben bugün birinden hoşlanıyorsam ertesi gün de başkasından hoşlanıyorum ama gerçekten kalbim onun için atıyor ve ona gerçekten aşık olduğumu hissediyorum aklımdan bir türlü çıkmıyor.Mesela alışveriş merkezine giriyorum bir yerde birini görüyorum o da bana bakarsa ondan çok hoşlanıyorum bütün gün hep aklımda o oluyor.Ertesi gün okula gittiğimde biri bana bakarsa ondan hoşlanıyorum derken böyle böyle herkese aşık oluyorum.O gün içinde gördüğüm kişiyi hayallerimde canlandırıp ağlıyorum kalbim küt küt çarpıyor gözlerimin önüne geliyor hayali.Şıpsevdi miyim yoksa bu bir hastalık mı?Çaresi nedir çok üzülüyorum gerçekten lütfen dalga geçmeyin elimde olan birşey değil kimseye anlatamıyorum sırf bu yüzden sevgilimden ayrıldım.Nolur yardım edin :(

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• bende de öyle bir durum vardı tabi bu kadar fazla değildi ama birçok kişiden hoşlanma durumu oluyordu sonra hayatıma biri girdi afedersin ağzıma s.çtı şimdi gözüm ondan başkasını görmüyor hatta bir başkasından hoşlanmak onu bırakmak için çok uğraşıyorum ama yok tam tersi kimseden hoşlanamıyorum sana da böyle biri lazım sanırım :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• bende de hiç hoşlanmama hastalığı var belki şu hayatımda binlerce kız görmüşümdür ama bu kadar kızın içinden en fazla 3 ya da 5 kişiden hoşlanmışımdır ,neyse benimkide böyle bir hastalık işte ama seninki benimkinden de kötü ama zamanla geçeceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • daha yaşın genç. kırlangıç gibi olan hislerin belann kah altından kah üstünden geçmesi son derece normal. bir gün stabil hale gelirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet bu hastalık boyutu olmuş artı.k çocuklugunda anne sevgilisi ve ilgisinin azlig

i sebeptir belki

0|0
    0|0
  • evet sıpsevdisin ama senin hastalıgın ilerlemiş profesyonel yardım al

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız malesef :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...