Arkadaşımın kız kardeşine aşık oldum ve bunu ona söyledim. Ne yapacağım şimdi?

merhaba arkadaşlar.Biraz uzun ama lütfen bana yardım edin.Şimdi benim 3 yıllık kankam var liseden akradaşım.Ve şimdi lise bitti.Hala görüşüyoruz aramız çok iyi.

Ben onu çağırmaya gidiyordum kapıdan ara sıra.Ve kapıya bazen kız kardeşi çıkıyordu.Ama kız kardeşi de yani bildiğiniz kızlardan değil.15 yşaında ama çok edepli şimdiye kadar eline erkek eli değmemiş.Telefonu yok,facesi yok.Yürürken bile hiç sağ sola bakmıyor.Ben şimdi ondan biraz bu yüzden ilk başta etkilenmiştim.Ama sonra sevdim.Biliyorum bu yanlıştı ama benim kötü bir niyetim yoktuki.Her neyse ama bunu ona söyleyemezdim.Çünkü ya o kızarsa ve abisinie söylerse diye.Yani arkadaşımı kaybetmeyi göze alamazdım.Hem de şerefsiz damgası yemeyi.Bu olay duyulusa başka arkadaşlarım da benden soğardı arkadaşının bacısına yan gözle bakıyor diye.Neyse şimdi ben içimde tuttum bu sevgiyi.Dün face açmış bu kız ve benim bir yazımı beğenmişti.Ben de çok sevindim hemen istek gönderdim.Sonra 10 dk sonra ekledi.Sonra merhaba sen kimsin dedim halbuki biliyordum.Ama neyse sonra konuşmaya başladık havadan sudan giderken.Ben ona güzelsin felan dedim,tatlım felan demeye başladım.O da sen 18 yşnda ve abimin arkadaşısın bana tatlım felan diyorsun ama olmaz dedi.Ama abim olmasaydı biz hiç konuşamazdık dedi.Ben de evet o olmasa konuşamazdık ama ben senden etkilendim kimseye söyleme ama dedim.Sonra hatta sana aşık oldum dedim.O da ben ne düşünüyorum biliyomusun ben de sen abimin arkadşaısın bu yüzden olmaz diyeceksin ve haklısın da dedim. ilk defa söylüyorum ben seni ilk gördüğümden beri seni düşünüyodumher ne kadar yanlış olsa da kendime engel olamadım dedi ben de şok oldum yani.Peki neden şok oldum.ben 18 olmama rağmen 15 gibi gösterem zayıf bişeyim.4 yıldır bana kimse aşık olmadıki.Sevdiğim hiç bir kız bana karşılık vemredi.yani bu yüzden tuhafıma gitti.Çünkü şimdiye kadar hiç bir sevdiğim bana karşılık vermemişti.Ayrıca o da arkadaşımın kız kardeşiydi.Bu yüzden bana inandırı gelmedi.Ben şundan korktum ya facedeki o kız dğeil de absisiyse yani arkadaşımsa.Ben napacam o zaman.Ama arkadaşımsa niye bana seni seviyorum yazsınki kız kardeşinin facesinden.Beni tongaya getirip kızın ağzıyla bir yere çağırıp hesap sormak için olabilirmii.Ama o kız da olabilir facedeki.Ben sonra geri toparlamaya çalıtşım ben seni unuttum felan dedim ama seviyorum onu napacam.Arkadaşımın kız kardeşsini felan dedi.Devam mı ediyim tamam mı deyim ama o da beni sevdiğini söylüyor.O ben seni sevdim ama sen benden sadece etkilendin değil mi dedi.Ya ben onu seviyorum bunu söyleyim mi.bilemiyorum.Ben sürekli seni izliyordum camdan felan dedi.Ben de ben de seni seviyorum yazdım.Ama ya abisi çıkarsa.Ona webcami aç dedim annem gil var yukarda dedi ben de en azından webcamla foto çek gönder dedim.tamam gönderecem dedi.Ama yine de abisi olabilirmiki.Abisi olsa patlaması gerekmiyordu şimdiye kadar.
Güncellemeler:
Onu unut kalbiine göm diyeceksiniz ama ben şimdiye kadar sevdiğim kızlardan hiç karşılık blamadım ilk dfa karşılık buluyorum.Onu kalbine göm,bunu kalbine göm ne bu abi zincirli kuyu aile mezarlığmı ya.
Adam gibi bir soru soruyoz cevap veren sadece 2 kişi.Şuraya kız arkadeşımla ilişkiye girecem veya penisim büyük mü küçük mü diye yazsaydım sayfalarca cevap alırdım.bu site bozulmuş git abi.

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşının kardeşini sevmen gayet doğal

tavsiyem bir an önce kızı bir yere davet et

duygularını ona samimi olarak anlat

eğer vakti geçirirsen

ağır davranırsan kızı kaybede bilirsin

0|0
    0|0
    • Ne kaybetmesi usta facede konuştuk o da beni seviyormuş :)ama kız buluşmaya çekiniyor haliyle arkadaşiını abisiyim hem de biri görür.

• evet ama usta kz bviraz çekingen.

• Kardeş walla aynısını ben yaşıyorum su an kızın abisi yankı Kankim beni yakaladı kızla bana vurdu bir defa dayanamadım ya orada dovustuk dovdum şimdi de bir şey demiyor piclik yapma adam gibi çık dedi çıkıyoruz şimdi de

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• çok zor bir durum ama arkadaşına söylemelisin bu klasik bir hikaye ilişkiniz oldu diyelim sonra arkadaşın öğrenecek daha kötü olacak facedeki nin kız mı abisi mi olduğunu arkadaşının tavırlarından anlamalısın

0|0
    0|0
    • tavırları dersen yani pek sanmıyorum abisi oslaydı şimdiye kadar patlardı.Ayrıca bana seni seviyorum camdan izliyordum felan yazdı ya abisi olsa niye bunu desinki.ben ona ilk açıldığımda patlardı.Ya ama absine söylersem nasıl bir daha yüzüne bakarımki hem abisinden olurum hem ondan.

• ben normalde utangaç biriyim o kız da çok temiz.yüz yüze geldiğimizde bana gülümsemişti.Ama bence sadece absini arkadaşı olduğu için gülümsemişti de beni görünce bana bakamıyorki.yanlış anlarım diye daha dün açıldık o da facede yani.Ayrıca da absi başka şehre gitti okumaya dolayısıyla bir bahane yok yani onu görmem için görüşme imkanı yok.

• bir şekilde bahane üret ve görüş başka yolu yok

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende aynı durumu 4 senedir yaşıyorum en iyi arkadaşımın kız kardeşini seviyorum ve 4 senedir hep kendi içime kapanıgım kardeş eğer kız konuşursa seninle bir süre saklanarak devam edersen yarın bir günde abisinin kabullenmekden başka yapacağı hiç bir şey yok aranız da ki buzlar çok uzun sürede çözülecek ama gercekden ciddi olduğunu anlayınca ya da bunu çocuğa kendin is ciddiye bindiğinde söylemelisin ki kıza abisi baskı kurmasın ya da tavırları degismesin

0|0
    0|0
  • Bende aynı durum arkadaşımın kardeşini seviyorum kız bana geldi seni seviyorum dedi once bende oyun sandım sonra cesaretiki toplayıp bende seni seviyorum dedim şu an mutluyum o yüzden kardeşim cesaretli ol sevmek gayet doğal bişey.

0|0
    0|0
  • benc kalbine göm en iyi arkadışın kardeşi seninde kardeşin sayılır

0|0
    0|1
Yükleniyor...