Kızlar kendine aşık olan erkeği anlarmı hissedermi bunları?

Kendinize aşık olan erkek nasıl olur var mıböyle olan ilişkiler ne düşünürsünüz böyle bir durumda ?
Güncellemeler:
Bence benim olayımda bu kız çok saf o zaman ya da işine gelmiyor anlamaması

Teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :)) biraz geç oldu ama k. bakmayın artık

0|0
53

En İyi Erkek Görüşü

• Kes

inlikle hisseder ama hissederlerse de cevap vermek yerine kessinlikle süründürürler bilmiş ol :D :D (Yani en azından % 95 böyle)

0|1
    0|0
    • neden öyle yaparlar_?

• Süpriz birşey söyle lütfen... Senin ona aşık olduğunu anlaması seni sevmesi ya da tercih etmesi için bir sebep değil ki... Anlamak zor ama bir kez çözdün mü kızlar gibi düşünmeyi öğreneceksin. şaşırma... Bisiklete binmek gibi birşey... Öğrenmek için de bunları yaşaman gerekiyor malesef...

• sence garip değilmi yanii ben bana aşık olan birini bende seviyorsam yanına yanaşırım ve daha çok ilgilenirim onunla neden tercih etmesi gereekmezki oda hoşlanmışsa

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Her kız anlar, sınıfta bana yazan 2-3 erkek vardı anladım :))) Onlar acılamadan ben acıldım :))) Eğer o kıza ilgi gösterirsen yani diğer kızlardan farklı oldugunu düşündürürsen o kız da senden hoşlanmaya baslar :))

0|2
    0|0
    • iyide kendim olamıyorsam ona belli edemiyorsam yanında sempatikliğim ortaya çıkmıyorsa

• ilgi tam anlamıyla gösterememiştimm yanii ona olan aşkımdan dolayı unutuıyordum aklıma bir şey gelmiyordu

• Belli edersen anlar. Her aşık gibi görünen de aşık olmuyor tabi boş boş bir şeyler belli edip duruyorlar.

0|1
    0|0
  • Gözlerimin içine derin derin bakması ve korumacı olmasından anlarım

0|1
    0|0
  • neden anlayım ki saçma

0|1
    0|0
    • Nasıl neden anlym sana hoş bir erkek aşık olsa ve bunu dile getiremiyorsa

• git gittiğinle kal dönme geri...şastlivava puti

• adamın hasından da anlıyosun haa :D jetimiz tamamdır, uçuşa hazır :D

küfür mü ettin sen bana :D google amca çeviremedi, ni demek şastivava puti,

• Sen kıza aşık oldugunu belli edersen anlar tabi. Sen belli etmezsen nasıl anlasın. allah allah :D

0|1
    0|0
    • Nasıl belli olur sence?

• Olmadı ama

• oooo sende ya :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Aşık olan bir erkek sacmalar, her yolu dener

denedikce daha cok hata yapar

Kendini kaybeder Hiç yapılmaması gereken şeyleri yapar

Ve kız aptal değilse hisseder herhalde

0|1
    0|0
  • iki tarafta istiyorsa ve bunu belli ediyorsa, bence kartlar açık oynanmalı ve erkekten teklif geldiğinde kız,kendini naza çekmemeli,kabul etmeli...zaten kızlar hisseder,bu çocuk bana yazıyor der :) erkek te bu kız bana uyar der.

off off yahu , kızlar erkekler , bu kadar yokuşa sürmeyin işleri, kimse yalnız kalmasın,abazan kalmasın :)) herkesin sevgilisi olsun ..yeter yaaa :))))))))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...