Aşık Oldum Ama Çok Korkuyorum.

Derdime bir çare bulun nolursunuz...18 Yaşındayım.Dershanede sınıfımda ki bir çocuğa aşık oldum aynı sınıftayız aynı sıra hizasında oturuyoruz.Ama o benden büyük 20 yaşında.Bundan çok önce başımdan kötü bir aşk hayatı geçti ve kapattım kendimi aşk'a vs. ama dershane başlayıp bu çocuğu görene kadar sürdü herşey.Önceleri kabul etmek istemedim ondan hoşlandığımı ama zamanla yenildim duygularıma.Derslerdeyken biri birşey söylediğinde gülerken bana bakıyor dersde iletişimdeyiz terasda sigara içerken bana bakıyor cuma günü sınıf değiştirmek istediğini söyledi bana ve sende gel dedi seninde mat 2 dersini görmen gerekiyor dedi.Ama benim daha matematikden temelim bile olmadığı için gitmek istemiyorum sınıfımdan bir yere hem 1 ay sonra bizim sınıfımıza da koyacaklarmış neyse zaten konumuz bu değil.Konu şu?Giderse ne yaparım?Artık nasıl görürüm?Gidip duygularımı söyliyeyim ya da belli edeyim diyorum aklıma karanlık geçmişim geliyor ve geri çekiliyorum.Şu zamana kadar hiç sevgilim olmadı.Sevdiğim 1 kişi oldu oda tek taraflı işte...Bu da böyle olsun istemiyorum.Ama gitmesini de istemiyorum,onu kaybetmek istemiyorum?...

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın duygularını ona söyleme duygularını o söylesin kız tarafısın ilk adımı ondan bekle bakışlar gönlün aynasıdır bakışlarınla onu istediğini arzuladığını onun bilinç altına yerleştir daha bir yakın ol ona kendini hissettir zaten onun kafasında sen varsa arının bala üşüştügü gibi sana gelecektir

0|0
    0|0
    • İnşallah ya teşekkür ederim. :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Diğer site sakinleri ne der bilmem ama böyle bir sürecte üniversite hazırlık döneminde odaklanman gereken şey derslerindir, aşk meşkle uğraşırsan emeklerin boşa gider üniversite hayatında aşkın alasını yaşarsın.

0|0
    0|0
  • cesaret cesaret cesaaaret ! oda senden hoşlanıyor gibi yinede cesarli olup söylemelisin ama dersine bak be kzım bune ya dershaneyemi geliyorsunuz aşk yuvasına mı :D :)

0|0
    0|0
    • Derslerim zaten çok iyi onun da öyle bunun bir engel ya da bir sorun olacağını düşünmüyorum :)

• Anadolu Meslek :D

• hmm iyimiş .d dediğm gibi analiz etmek her zaman bir adımdan daha fazla alam taşır ;)

• bu yaşta bu performans.. etkileyici..

0|0
    0|0
    • Ne varmış?

• :) o zaman daha etkileyici.. Bahtın açık olsun :)

• Saol :)

• 2 yaş o kadarda yaş farkı değil :)

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum ama napıcam bilmiyorum.Nasıl davranmalıyım bilmiyorum.

• içinden geldiği gibi davran kaybedicek bir şeyin yok ;)

• :)) Haklısın :)

• korkma aşkını yaşamaya bak.

0|0
    0|0
    • Sonunu düşünmeden mi hareket edeyim yani?

• ne istiyorsan onu yap iyi geceler.

• 1 Elham 3 guluvellah oku geçer

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• derslerıne don hedeflerıne dogru ılerle.cocukla ılıskın oldu dıyelım derslerınden olacaksın kafanı veremezsın

0|0
    0|0
    • Neden veremiyim ki herkes nasıl veriyorsa bende öyle veririm.Ayrıca çocuk bir motive aracı da olur bence.

• nasıl aşık oluyonz yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...