Flört etmeyi bilmiyorum

Bu sebeple hoşlandığım erkekleri hep kaçırıyorum. Reddediyorum, kaçıyorum, umursamazmış gibi davranıyorum. En sonundada haliyle yalnız kalıyorum.. Ne olacak böyle. Korkuyorum birisiyle flört etmekten.. Sanki bir anda benden soğuyacak, sevmeyecek, beni üzecek gibi geliyor. Gereksiz ön yargılar işte hepside.. Nasıl flört edilir? Bir erkeğe nasıl davranmalıyım ki bu kızı kaçırmamalıyım desin?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl bir ego var sende...:) dış görünüşün nasıl bilmiyorum ama sonuçta bir kadınsın ve kadın gibi davran içten davran... kimse sana ait değil ve sende kimseye ait değilsin.. akışına bırak...hoşlanıldığını bil...ona göre davran...hiç bir zaman ilişkiden beklenti içinde olma... zamanla oturur herşey...yavaş davran... her zaman için...

1|0
    0|0
    • aynen bu ego sorusunu bende kendime sordum:)) Fazlasıyla utangacım ve nasıl sevgili olunur bilmiyorum durum bu aslında

• bence ara konuş bir şekil hal hatır sor... hiç bişey kaybetmessin...geri dönecektir..

• onun sildiğini farkettikten 1-2 gün sonra mesaj attım zaten.. Sonuç olarak bana hala arkadaşız bunu unutma dedi.. Cevap vermedim. Öylece kaldı.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• yahu millet kendini beğenmiş ego patlaması yaşayan kızlardan müzdarip siz utangacım diyorsunuz. dert ettiğiniz şeye bak :) utangaçlardan bir tanesi bana ulaşsa ya ne güzel olur :)

1|0
    0|0
    • onlar beni kendini beğenmiş sanıyorlar ama hep reddettiğimden,umursamadığımdan..

• Evet. Tam isabet. Sosyal fobi var bende...

• bugünde formumdayım galiba hep tam isabet yorumlar yapıyorum :) beni yanlış anlama seninle arkadaş olmak isterdim. yani asıldığımı falan düşünme. çok sempatik geldin bana konuşmak isterim :)

• Gel birlikte ön yargılarımızı yıkalım :P Doğal ol kasma kendini bir de hanım hanımcık ol bence daha iyi :)

0|0
    0|0
  • en son ayrılcağn sebeb bu olurdu heralde bu yüzden ayrılınır mı ya bosver normal davran sn :d

0|0
    0|0
  • Belgesel izle :))

0|0
    0|0
  • ilgisiz davranma yeter. bazıları bu yüzden ölüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zamanla asarsın burnu havada olma ama cokta yumusak olma:D ortasını bul ama arada ez sen yınede bırakmaz o zmn

1|0
    0|0
  • sevecen sıcak olmalısnn

1|0
    0|0
  • gel kardeşim sarılalım :( ne olacak bizim bu halimiz ?

1|0
    0|0
    • Çok utangacım, çok korkağım olmuyor olmuyooorr:) Bıktımmm

• al benden de o kadar. evde kalıcaz bu gidişle : ...(

• sosyal fobisi olan kızlar , gerçekten sizinle muhabbet etmeyi çok istiyorum :) beni yanlış anlamayın sadece sohbet etmek istiyorum niye mesaj atmıyorsunuz :)

Yükleniyor...