Kapat

Sevgilim beni herkesin içinde küçük düşürdü. Ayrılmalı mıyım?

arkadaşlar bugün sevgilimle buluştuk herşey güzel giderken birden ayrca eteğinin boyuda çok uzun birazdaha kısaltsaydın biyerlerin görünene kadar dedi aklı sıra çok kısa demek istedi kavga etmeye başladık sonra sinirden birden ayağa kalkıp bana afedersiniz or*sp*umusun dedi herkes birden bana baktı gözlerim doldu nediyceğimi bilemedim kendimi bian okadar kötü bir kız olarak hissettimki gözlerimin dolduğunu gördü sonra özür dileyip ağlamaya başladı bişey diyemedim ağlayarak çektim gittim konuşmuyorum Şu an ama onu hala çok seviyorum ve hala farkındaysanız ona sevgilim diyorum birsürü mesajlar atıyo affet diye sabahtan beri kendi kendimi yiyorum ağlamaktan gözlerim şişti hiçbişeye keyfim yok napıcam seviyorum ama ayrılsammı :'(
Güncellemeler:
-------

0|0
109

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin içinde küçük düşürdüğü gibi özür dilesin bağırarak.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• erkek sahiplenmeyi , kılzar sahiplenilmeyi sever. Erkek arkadaşın seni kıskanmış ki mini etek giymene o derece kızmış. Şahsen ben olsam bende giydirmem benle beraber olan kişiye...

0|0
    0|0
  • Etek boyuyla o r os p u mu olunuyor... Asıl o r u s p u l u k bu kafa ve sana tavsiyem böylesi bir erkek o r u s p u y a sevgilim deme...

0|0
    0|0
  • Ayrılacak bir durum yok bence ama sadece sevgilin herkesin içinde sana öyle demeycekti ama demiş oda sinirden olsa gerek ama ayrılmaya değmez o pişmansa tamamdır.

0|0
    0|0
  • dengesiz bırıyle bırlıktesın... affedersen bundan sonrada aynı dengesızlıgı gosterecektır emın ol...eger kı bır daha boyle bırseyı kaldıramam dıyorsan gule gule dıyeceksın...

0|0
    0|0
  • sana bunu diyeni sevdiğini söylüyorsan ya hastasın ya ergensin.

0|0
    0|0
  • Ona hala sevgilim diyosan yazık senin insanlığına...Dah ne diyim :((

0|0
    0|0
  • çok hızlı bir şekilde terk et onu

0|0
    0|0
  • s*kerim öyle sevgiliyi ama ha

0|0
    0|0
  • eteğini uzatmayı dene.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bırak azcık burnu sürtülsün bir daha sana öyle iğrenç laflar etmemesi gerektiğini anlasın hemen barışma,süründür.sonra alır karşına konuşursun.bi daha bana bu tür sözler söyleyeceksen hele de herkesin yanında,bir daha suratına bakmam dersin.ama azcık süründür

0|0
    0|0
  • ayrıl bence... once seni üzecek sonra özür dileyip yeniden yapacak. bu nu sende biliyorsun

0|0
    0|0
  • benimkinden beteride varmış başa gelen çekiliyor :D

0|0
    0|0
  • İkinizide elde tutmaya calışıyor. Aynısı benım basımada gelmişti :)))

0|0
    0|0
  • uuu çok terbiyesizlik etmiş süründür bence bikaç gün en az

0|0
    0|0
  • Bu ilişki çoktan bitmiş

0|0
    0|0
  • Yine o arkadaşları toplayıp önlerinde özür dilesin çok büyük ayıp etmiş ya

1|0
    0|0
  • Aptal olma sana bunu diyen birine nasıl aşık olabilirsin nasıl sevebilirsin bu kadar basit misin, ya da bunu nasıl kaldırıyorsun? Ya ben çok abartıyorum ya siz aptalsınız çıldırıcam en sonunda

0|0
    0|0
  • Bana da sinifin ortasinda öyle demişti geçen gün:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...