Biri peşimi bırakmıyor, ne yapmalıyım?

Biri peşimi bırakmıyor git istemiyorum dediğim halde sülük gibi. İstemediğimi ona nasıl açıklayabilirim ya da o nasıl anlar?

1|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• o şimdi ya kendine yediremiyor . seni pes ettirmeye çalışıyor. ya da senin bir bayan hali olarak naz yaptığını düşünüyordur. gençtir işte olur böyle şeyler.. sen en iyisimi kendisiyle bir konuş söyle bak ben seni istemiyorum. git başkalarına sen daha iyilerine layıksın. ben rahatsız oluyorum de söylerkende gözlerinin içine bakma sakın. sonra bırakır umarım. yine bırakmassa artık onunki pisikopatlığa giriyor. ancak birilerinden yardım istemen gerekecek

0|0
    0|0
    • kendisinin bir hatası var bende üstüne gittim sonra daha görüşmeyelim dedi bende tamam dedim sonra yeniden geldi içim rahat etmiyor falan filan bende ya istemiyorum artık seni görmek dedim o halen dalga peşinde her neyse öyle işte

• ayrıntılarını bilemiyoruz sende anlatma zaten uzun olur. o yüzden bütün cevaplar geçersizdir diyorum

• aynen öyle

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• sevmediğini belirt açıkça.zaten anlayışlı bir insansa gider.gitmezse de polise şikayet et yapcakbişey yok.

0|0
    0|0
  • Sülük gibi yarıştığını söylüyorsun bence ne desen boş gibi en iyisi adresi ver ks olarak gidip dövelim sen kurtul biz rahatlayalim :)

0|0
    0|0
  • Onu kırma istemiyorsan şu söylediğimi yapma. Aman umrumda değil diyorsan eğer. Kişiliğine hakaret et. Küfür bağbında değil

0|0
    0|0
  • Zaten açıklamışsınya güzel bir dayak attır bak nasıl anlıyor

0|0
    0|0
  • polise ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bi arkadaşından sevgilinmiş gibi davranmasını iste o konuşsun

0|0
    0|0