Sevgilimin beni öpmesine izin vermedim. Sizce benden soğur mu?

sevgilimle daha yeni 1 ay oldu beni öpmek istedi ama ben izin vermedim sarıldık ve her zaman kı gulumsememle gorusuruz dedım sizce dogru mu yaptım benden sogur mu
Güncellemeler:
bana konusunu da açtı bu arada benı yanlıs anlamanı ıstemıyorum benden soğuma seni çok seviyorum dedı

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• Sırf sen onunla öpüşmedin diye sevgilin senden soğuyacaksa, bırak soğusun. Ama yok sırf sevgilin soğumasın diye onu öpmeye başlayacaksan, "arkası gelmez dertlerimin, bıktım ilallah".

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• iyi yapmışsın kolay lokma olma hiçbir zaman bugün öper yarın ne yapar sen düşün bu kadar basit olmayın bütün kadınlara diyorum bunu herşey sizde bitiyor erkeğin oyuncağı olabilirsiniz ya da erkeğin parmağınızda oyuncak gibi oynatırsınız seçim sizin :)

0|0
    0|0
  • iyi yaptın iyi daha 1 ay olmuş öyle her istediğini hemen verme böylelikle senden soğumaz elde edene kadardır erkekler unutma... ufak ufak ve zamana yayarsan o zaman daha uzun süre birlikte olursun. Gabak çiçeeee gibi açma

1|0
    0|0
    • elde ednce bıtıyorsa sevgı bunun neresınde ?

• Kuzet batısında

• sevgimi? onu bana sorma ben ne biliyim ilişki türünü? çocuğun aklındakini?

Ben hep ciddi çıktım, ciddi ilişki yaşadım, ne elde ettim diye nede edemedim diye ayrılmadım.

Ama şimdiki gençler öyle değil

• Hayır Kesinlikle Doğru Yaptın Evlenmeden El sürdürtme Canım.

Bazı Erkekler Deniyor Mesela Ben kız arkadaşım Bana Nereye Kadar Tahammül Ediyor diye denedim Baktım Sınır Tanımıyor Güvenim Sarsıldı Ayrıldım Sen bakma millet'E Beni Dinle Etrafta Güzel anılar kalmasını istiyorsan evlenmeyi bekle (:

0|0
    0|0
  • neden öpmesine izin vermiyorsun

sen sevmiyomusun çocugu

öpmen değil öpmemen çok garip

0|0
    0|0
  • bence çok ayıp etmişsin. niye izin vermedinki. insan sevgilisine vermezmi?

0|0
    0|1
  • çok iyi bir soru bir daha ki buluşmanızda öğren ve bizi de bilgilendir. ( inşallah soğumaz diyelim)

0|0
    0|0
  • opturmen anormal sevdigi adam opmesi gerek dudk

aktan olmasa alni dan opmesi gerek

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyorsa soğumaz çünki bir sevgi öpmeyle karşılaştıramaz

0|0
    0|0
  • sana kaka der

0|0
    0|0
  • İnşallah soğur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu nedenden doluyı soğuyacaksa bırak soğusun iyi yapmıssın .seviyorsa bu onu güzel yonde etkiler diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Dogru olanı yaptın senden sogrsada salak bence :D

0|0
    0|0
  • yaşa baktım iyi yapmışsın canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...