Fotoğrafta çirkin çıkan insan sorunu

ciddi anlamda çok fazla makyaj bile yapsam fotoğraflarda gözüm şaşı çıkıyor veya kırmızı burnum nomralde büyük bide fotoğraflarda patates gibi çıkıyor siz fotoğraflarda güzel çıkmak için ne yapıyorsunuz kaliteli kameralarda bile iğrenç çıkıyorum o derece :D

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Fotoğraf çekme ve çekinmeden anlıyorum. Hobi amaçlı uğraşı alanlarımdan bir tanesidir.

Bazı tavsiyeler vereyim istersen:

1-Asla gülümseme!

2- Fotoğrafı çekene bakmak zorunda değilsin. Eğer toplu halde çektiriyorsanız, yüzün fotoğrafı çekene dönsün, ama gözlerin başka bir yere bakmalı. Eğer sadece sen varsan, yüzünü hafif yukarı kaldırarak fotoğrafa poz ver. Yada fotoğrafı çeken, seni çömelerek biraz aşağıdan çekmeli.

3- Hatıra fotoğrafları çekerken, ortama göre gülümseyebilirsin. Ama asla dişlerini gösterme, manzarayı kapatma( kapatırsan, bakanlar sinir olur.).

4-Üzerinde bir cisim varsa(telefon, şişe, eşya vb...) O cismi saklamana gerek olabilir. Ama önemli bir cisimse, onu da pozuna dahil etmelisin.

5-Daima dik pozlar ver, saçların ya da şapkan vb. yüzünün bir kısmını kapatırsa daha hayran bırakıcı olur.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• açıyı iyi ayarlaman gerekiyor onuda çeken kişi ayarlaması lazım senin en güzel olduğun acıyı bulması gerek :)

1|0
    0|0
  • belki de şaşısındır olabilir mi?kabul etmiyorsundur belki.şaşı derken öyle bariz bir şekilde değil de hani gözün hafif kayıyordur belki.Takma sen kafana,benim kızarkadaşım şaşıydı asıl,hiçbir zaman da gözleriyle dalga geçmedim,daha doğrusu onun bu "kusurunu"(ne kusuruysa artık)görmedim.

0|0
    0|0
    • yok şaşı değil beni tanıyan herkes fotoğraflarda mal gibi çıkıyosun diyo :D

• sanmıyorum kimse fotojenik doğmaz bence :D

• bebişken öyleydim ama yerim diom kendime,o halime en azından,baby mode-on olayına:)

• Güzel olan her insan fotoğraflarda güzel çıkmayabilir buda fotojeniklik ile alakalı bir durum tam tersi durumlarda var.

0|0
    0|0
  • ben de çok rezil çıkarım fotoğraflarda :D

1|0
    0|0
  • herkes jenerik degildir

0|0
    0|0
  • kesin çekende sorun vardır:):)

0|0
    0|0
    • olur bu beni daha güzel yapar :D

• bende hep sağ tarafımdan poz veririm sol dan iyi çıkmıyor

• ben kamerayı görünce ne yapıcağımı şaşırıyorum evde aynanın karşısında oluyorda :D

• hani bakiyim

0|0
    0|0
  • allahın verdıgı guzellık ablam ne yapsan bos.

0|0
    0|0
    • işte fotoğraflarda öylede çıkmıyor hani aynada güzelsindir falan çevremdekiler bile güzelsinde fotoğraflarda mal gibi çıkıyorsun diyor :D

• hiç fotograf cekınmedıgım ıcın bılmıyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• :) Çok fazla makyaj yapmak güzel olmak demek değil ki, fotojenik olamıyor herkes ben de genelde kötü çıkarım link ben de okuyorum şimdi :)

0|0
    0|0
    • yani öylede denedim ama olmuyo adam gibi bir fotoğrafım olmadı kameralara küstüm :D

• Boşver :) kasma kendini doğal resimler daha güzel çıkıyor

• çok kasıyorum :D

Yükleniyor...