Evliyim bir başkasından etkilenmemek için ne yapabilirim?

merhaba 6 yıllık sevgiliyken evlenmeye karar verdik ve evlendik 1 yıldır evliyim evlenmeden öncede babamı kaybettim evlilik karma karışık geldi bana soracağım soru eşim evlenmeden önce bana daha ilgiliydi elimi hiç bırakmazdı yolda yürürken kalabalık biyere gittiğimize benim yanımd a oturmak isterdi şimdi çoğunluk erkekli masaysa oraya geçiyor beni yalnız bırakıyor ailesinden biri yarın sunu yap bunu yap ddiginde hiç bana sormuyor yarın bir planımız var mı diye ayrıca sevgiliyken söyledi güzel aşk sözlerini hiç söylemiyor muhabbet etmiyor bu durum beni çok üzüyor ve 1 yıllık evli olmamıza rağmen 5 kere uyardım beni sevmediğini düşünüyorum muhabbbet etmiyorsun eskisi gibi değilsin değiştin diyorum ne alak ne alaka diyip duruyor ya albümde bile sevgiliyken sımsıkı sarılmış her resimde şimdi evliyiz komşu kızı gibiyim fotolarda bile üzülüyorum ben soğurum senden böyle yapma diye sürekli uyarıyorum ama yok he he diyip yatıyor uyuyor arkadaşlar bunu sorarken bile utanıyorum gittiğim yerde insanlar ilgili dvranıyor o ortamdan uzaklaşıyorum özel eğitim aldığım bir kurumda arkadaşlardan biri sürekli benle muhabbet etmek istiyor eşleştirme yapılıyor derste yabancı dil olduguneden sürekli benle eş olmak istiyor ara ara bana gözleri dalmış yakalıyorum hep muhabbet etmek istiyor bu davranış her bayanın hoşuna gider eşimden özlemle beklediğim davranışları bir başkası bana yapıyor ve korkkuyorum aklım karışmaya başlıyor ne yapabilirim nedemek bu :(((

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın ha . Kendini mahvedersin.. İlk basta güzel gelir. İşler ilerler ilerler..Bi süre sonra iş cinsellige döner . Yani tamamen aldatmıs olursun. Düşünebiliyormusun ilgisizlik = aldatmak Sence eşitmi ikisi.. Kocanın ilgisini sen cekiceksin.. Sıradanlaşmayacaksınız . Kıyafet tarzını değiştir sacının rengini değiştir. Mesela yatakta bile değişik fantazileri öneren sen ol. Yani biraz farklılaş. Ama çok değil. Emin ol ki Sana nasıl ilgi alaka gösterdiğine sen bile sasırırsın.. Biz erkekler böyleyiz yapacak bir sey yok . İstisnlar var tabi. Ama sen aldatmak yerine dediklerimi yap emin ol pişman olmazsın . Hem kaybedecek neyin varki ?

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• eşin aslında ayrılmak istiyorda sana söyleyemiyor,yanlış anlama ama cinsel problemide olabilir sana söyleyememiş olabilir zaten erkekli bir ortamda seni yalnız bırakmasının sebebide o zaten hani ben bişey yapamıyorum bari onun (senin)hayatını mahvetmim diyordur cinsel isteğini karşılasın diyodur ama yinede günahını almim senin yazdıklarından ben bunu çıkardım ama üzücü bir durum tabi hem senin hem onun açısından...

0|0
    0|1
    • yok oda değil söyledim ayrılmak mı istiyorsun diye öyle bişey yok saçmalama dedi hatta çocuk bile istiyor ama benim anlamadığım sevgiliyken yolda elimi bırakmaz muhabbet eder şimdi sürekli oyun oynuyor dinlemiyor onun ailesini tarafına gidiyoruz yolda elimi tutmuyor tutsana diyorum ayıp diyor ? ben anlamadım çalıştığı ortamdaki arkadaşları çok kaba kılıbıkmısın sen diye dalga geçtiklerini bile öğrendim eliliğimizin 2 ayında anlamıyorum cinsel sorunlar yok ama erkeklerin hepsimi öyle anlamıyorum

• hayır canım herkes öyle değil tabikide ama senin eşin neden böyle yapıyor onuda anlamış değilim bilmiyorum yinede aranızda halledeceksiniz bu durumu..,birde içki içerek konuşmayı dene ben öyle yapardım insan daha rahat konuşuyor gerçi şuan bende ayrıyım ama en azından derdi sıkıntısı nedir öğrenirsin...

• ülkemizde isnanların flörtleşmeye bakış açısı direk aldatma olduğundan kafan cok karışmış belli. hemen anten arkadaşlar çıkacaktır burda. durumu en iyi sen biliyosun sınırlarını kendin belirleyip istediğinle yakınlaşabilirsin. aynı zamanda eşinlede ciddi bir konuşma yapman çok şeyi düzeltebilir konuşmaya yaklaşımın önemli eşinin bunun senin için önemini anlaması lazım.

0|0
    0|0
  • Bu dünya bir sınav dünyası ! rabbim seni sınav ediyor !

0|1
    0|0
    • zor bir sınav :(

• haklısın o yüzden korkkuyorum aldığım eğitimi durdurdum param gitti ama o ilgili arkadaşı görmemek için elimden geleni yapıyorum zaten olması gerekende bu kendimede anlam veremedm normal bir durum değil nasıl böyle bişiye aklımdan bile geçirebldm inanmıyorum yazarken bile utanıyorum dediğin gbi yapıcam teşekkür ederim

• boşver paran gitsin önemlimi sanki !

Bir yuva dağılınca arş-ı aladaki bütün melekler ağlarmış. Şeytanlar ise sevinirmiş !

boşver kardeşim sen başını yere eğ! zaten en güzeli bu ! Bir kadın edebi ile yüce dir!

Allah seni edebin ile yüceltsin !

Umarım kötü bir duruma düşmezsin !

• Peki o erkeğin bir süre sonra senden ilgisinin kesilebileceğini düşünmüyor musun? Evlilik sabır işidir. Eşini heyecan verici şeyler yap. Evli bir kadına yazan adamdan da uzaklaş. O tür insanların karakteri yoktur. Yarin gider sana yaptıklarını başkasına yapar.

0|0
    0|0
  • her şey hevesını alıncaya kadar dort dortluk ondan sonra surat bir karış evlilik zor gelmiş olabılır bunu atlatabılırseniz yuvanız kurtulur aksı takdırde işin zor sabır dilemekten baska bir şey dıyemıyorum

0|0
    0|0
  • bazı durumlarda kalbinle değil mantıgınla hareket etmen lazım.unutma yapacağın bir hata hem kocanın hemde senin hayatını rezil edebilir.bu işleri basite almamalısın.ailen ve kocan için mücadele etmelisin...

0|0
    0|0
  • O değil de bişey farkettim. sen iyi bir bayansın ya gerçekten.. Hakkınızda hayırlısı

0|0
    0|0
    • amin inş. cümlemizee Allah yanlış fikirleri sokmasın kafamıza

• sen yanlış yoldaın.eişine sadakatlı ol

0|3
    0|0
  • Çocuk var mı?

0|0
    0|0
    • yok ama cocugum olsun diye hep düşünüyorum sonrada vazgeçiyorum cünki ben babamdan anneme ilk günki gibi aşklarına şahit oldum belkide sevgiliyken yapılan söylenenler evlendikten sonra olmayınca korkku oluştu gerçekten kötü bişi bu mursmayan bir eşim vaar ki kendisine söylemiştim soğuyorum diye saçmalama diyip yatıp uyuyor öyle biri işte :(

• aynı meseleler. nefret ediyorum bu zihniyetten

• erkek açık kapıya dayanamaz ben sana bunu diyeyim kararı sen ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• peki sen esine yeterince ilgi alaka gosteriyormusun?

belki bir derdi vardi, konusun onunla.

tehdit eder gibi, sogurum sen tarzi konusmalar yapmayin.

cumleriniz yapici olsun yikici degil, yikici ve negatif konusmalar erkege dirdir girbi gelir..

kolay gelsin arkadasim.

0|1
    0|0
    • eve yorgun argıngeliyor zaten ben elimden eleni yapıyorum soğuyorum senden derken sevgiliyken yaptıkları şimdi hiç yok kendimce uyarıda bulundum muhabbete bile hasret kaldım soğuyorum senden dedim habire oyun oynuyor diye öyle diyorum dırdırcı değilim aslında nebilim belkide sen haklısın

• eşine böyle gitmeyeceğini söyle

0|0
    0|0
    • söyledim saçmalama diyip yattıp uyuyor ? benden öyle bir durum beklemiyor cok kez söyledim ama yok umursamıyor ayrılmakmı istiyorsun umrunda değil diyorum saçmalama ne ayrılması diyor bağırıyor çağırıyor bukadar

• o zaman ciddi olduğunu göster. ve bir avukatla görüşmeye git ve evden ayrıl

• henüz evleneli 1 yıl olmuş. evlilik flört gibi bir şey değil. seveceksin kızacaksın bıkacaksın ama sadakatle bağlı kalacaksın eşine. gönlün de başka yere kayarsa önce boşanacaksın sonra seveceksin. ahlaklı namuslu ve şerefli her kadının yapması gerektiği gibi. yolun yol değil silkelen. o dediğin adam seni kullanır atar sende kendini kirlettiğinle kalır ardından da eşinin yüzüne bakamazsın. yolun yol değil

0|0
    0|0
    • ben bir yolda değilim ki etkilenmemek için neyapabilirim diye sormuştum empati kurarmısın sen neyapardın sevgiliyken elinin avuçlarından su damlicak şekilde elllerini hiç bırakmayan bir yere girdiğimde yanımdan ayrılmayan sürpriz çiçekler çikolatalar alan sesime duymadığı günde üzülen hergün arayan sevgi sözcükleri evlendinten sonra ben eşiyim onun elimden bile tutmuyor at koşturur gibi yürüyoruz yolda sevgi sözcükleri yok ailesininyanına giderken elimden tutmuyor ayıpmış vs. ne yapardn ?

• inşallah canım. sorun düzelmezse burdan yaz bakar cevap yazarım sana. hadi hayırlı geceler

• teşekkür ederim sizede hayırlı geceler :)

Yükleniyor...