Asistana aşık mı oldum ne :(

çok görmediğim halde vuruldum yani şimdi mevkisi benden yüksek olduğu içinde olabilir bu durum ama sayılı görmeme rağmen elim ayağıma dolanıyor. çıkıp karşısına konuşim desem belki sevgilisi vardır diye cesaret edemiyorum napcam ben :((
Güncellemeler:
yaşı da büyükçe benden çocuk gibi görebilir :(
gözlerine dik dik bakarım :(

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Tavsiye etmem. Tbiki vurulmanda mevki etkili bir gariban olsaydı vurulmazdın ya;) Kızlar mevkiye taparrr. Karakterliasistanlar pek bu işlere girmez. Girenler de genelde vurucu timdir ;) Dikkat et. Ha tabi istisna düzenli ilişkiler ve evlilikler de çıkabiliyo ama genel dediğim gibidir.

0|0
    0|0
    • bu asistanlarda öğrenci galiba kafasını kaldırdı baktı bugün ikinci görüşümdü tanmaya mi çalıştı naptiysa

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• sen ne okuyorsun kaç yaş buyuk kı neden olmasın aklında kalmasın söyle bence ortam müsait olunca aşk bence bu işte görünce heycanlanmak

0|0
    0|0
    • ama şimdi ucunda rezil olmakta var :( max 3 yas büyük

• cok ciddi duruyor ama güzel aynisi defactoda 100;lira ydi bir ara

• gerçekmı ya kaşmir yunumu oda site güvenılır umarım sahte kaşmir falan olmasın

• Abayı yakmışsın geçmiş olsun :)) kaç yaşlarında adam ?

0|0
    0|0
    • ben 95liyim o öğrenci bir 92 var bilemiyorum belki daha küçük ama görünürde adam gibi bir şey

• Dur bakalim panik yapma belki asistan kendi asistanina aşıksa olaylar karişabilir o zaman.

0|0
    0|0
    • onlarında mı asistanı var:(

• Seviyorsan git konuş bence.

0|0
    0|0
  • Topla cesaretini

0|0
    0|0
    • ya yapabilirsem çıkıp söylerm içimde kalmasın alay eder diye korkuyorum

• Böyle durumlarda hiç bir erkek alay etmez eğer ciddi bir ilişkisi Varsa bunu sana açıkca söyler seni üzmeden eğer yoksa ve Senden hoşlanıyorsa kabul eder benim tavsiyem önce bir araştır Sevgilisi var mı yokmu evlimi bekarmı ondan Sonrada teklifini Sunarsın her zaman içinden geldiğince davranmak İnsana hatta çok şey kazandırır

• tesekkur ederim beni herkese boyle çıkıp söyleyen biri sanmasindan korkuyodum

Kızlar Ne Diyor 4

• Öğrenci misin sen nasıl yani.Bak burdan tüm kızlara sesleniyorum asistan ve hocalarla sevgili olmayın..Alıyosunuz A'ları geçiyosunuz.yeter be. Duyun beni

0|1
    0|0
    • benim derse girmiyor ki:/ şey bir tip değilim çok kendi halimdeyim

• ya yok bence ondan uzak dur sen bılırısn yıne de :D

• neyse görünce dik dik bakarım: (

• Gidip söylemek olur mu bilemem istemeyebilir

ona kendini beğendirmenin yollarını bulsan .

0|0
    0|0
    • imkansız zaten dişilik 0 bende :(

• neden böyle düşünüyorsun sebep ?

• çünkü öyle yani makyaj yapamam elbise giyemem rahat rahat konuşamam diğer kızlar ohoooo mankenlik ajansı

• Hemen de gidip konuşma..Yavaştan yavaştan sevgini belli et,yakın ol.

0|0
    0|0
    • göremiyorum ki hep herifi ikinci öğretim: ((

• dersten bırakır diye şey ettim belki karaktersiz dalga geçer bilmiyorm ki hic adamı evini biliyorum sitesini vurasm geliyo :( ikinci öğretim binde bir gorüyorum

• Bir şey olmaz :) Hoşuna gider onun da.

• Böyle uzaktan uzağa aşık olmayı nasıl beceriyorsunuz lan =/

0|0
    0|0
Yükleniyor...