Afgan erkeğine aşık oldum?

Gizli Üye

Kızlar Bir Adım Arkadaşlar lütfen okuyun benim geleceğim için baya önemli çünkü bir Türk kızı olarak bu afgan erkekle evlilik düşünüyoruz. öncelikle çok bakımlı, sarışın, zayıf, dolgun dudaklı, burnu ufak tırnakları manikürlü aşırı bakımlı bir kızım yani hiç ilgi görmedim değil baya kişiden teklif aldım. Kendim yarı Bulgaristan göçmeni yarı türküm. Ne zaman türk/zaza/kürt/Laz bir sevgilim olsa beni vücudum için kullanmak istediler, ya da yeterli ilgiyi sevgiyi hiç görememiştim. Aynı okulumdan bir çocuğu yanlışlıkla ekledim çekik gözlü biriydi. Bana tatar olduğunu söyledi ve aşırı zekiydi hatta mimarlık öğrencisi. Kendini hep yalan tanıttı ama ben tanıttığı bu çocuğa aşık oldum. Sonra stalklaya stalklaya afgan olduğunu öğrendim. Meğer çok utandığı ve herkes dışladığı için ben ondan soğumayayım diye afgan olduğunu gizlemiş. Çocuk çok kısa boylu yakışıklı sayılmaz ama çok güzel seviyor, maddi durumu da iyi değil ama sevgisi ilgisi çok iyi ve çok zeki bunu tanıyınca sevgi buymuş dedim. Hep bana fedakarlık yapıyor hayatımda ilk kez gerçekten sevildiğimi hissettim 7 aydır günde 12 saat konuşuyoruz ve benimle evlenmek istediğini söylüyor. Abisiyle de tanıştırdı. Yani hiçbir türkte görmediğim gerçek sevgiyi bu çocukta gördüm beni hediyelere boğuyor (maddi hediyeler değil kendi emek verdiği). Çok duygusal ama afgan olmasından ve ülkesinden nefret ediyor. Kafamda soru işaretleri var afgan olduğu için üzülmesin diye belli etmiyorum bu konuyu açınca afgan olduğu için utanıp ağlıyor bunu ben seçmedim ordaki insanlar kötü çünkü eğitimsiz ama ben kendimi eğittim diyor. Bir de anne babası kuzenmiş ve bunuda gizlemişti utandığı için.Kızlar Bir Adım Öne

Ayrıl
A seç
Bir şans ver
B seç
Sevgili ol ama gelecek düşünme
C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Afgan erkeğine aşık oldum?
5
2
Görüşünü yaz