Kapat

Beni öpmek ister misin sorusu

Bir konserde veya gece kulubünde güzellik açısından fena olmayan ancak pek tanımadığınız hatta hiç tanımadığınız bir kız yanınıza yaklaşıp size beni öpmek ister misin diye sorarsa ne yaparsınız?
Güncellemeler:
tabi hemen beni öper misin diye sormuyor önce sizinle 2 dakika sohbet ediyor adını falan soruyor,direk konuya girmiyor,dikkat :D

0|0
019

En İyi Erkek Görüşü

• Yurt dışında söylemeden öpüyorlardı zaten sıkıntı yok öperim de Türkiye de öpmem. Vardır bir çapanoğlu :)))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Ciddi bir ilişki aradığımdan, hoşlanmış olsam da "Bu kız da o kızlar gibi..." der, bir bahaneyle ondan uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • oldu öyle herkesin malımıyız hergelen öpücekmiş benı beni hak eden öpebilir derim hade lan ordan zilli deyip başımdan savarım ister inan ister inanma

0|1
    0|0
  • Güzel ve seksisyse seve seve kabul ederim tabiki neden olmasın...

0|0
    0|0
  • etrafına bakarım sonra sakata gelmeyelim sonra öperim ve hesabımı ödeyip kalkarım mekanı terk ederim öbür türlüsü hoş olmaz

0|0
    0|0
  • Sadece öpmemi istiyorsan eğer öpmek istemiyorum derdim...

0|0
    0|0
  • Hos biriyse dusunmeden operim

0|0
    0|0
  • kesinlikle öpmezdim isterse kainat güzeli olsun

0|0
    0|0
  • yanağından öper yollarım uğraşamam öylesiyle

0|0
    0|0
  • lgbt uyesi sanardim

0|0
    0|0
  • tanımadığım kişiyi neden öpeyim ki

0|0
    0|0
  • Çok dikkatliyim şu an:))

0|0
    0|0
  • Eğer bende beğendiysem neden olmasın :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır derim.

0|0
    0|0
  • sevaptır =)

0|0
    0|0
  • İşinin olup olmadığını sorar, okuyoyorsa burs bağlardım... (Elimde olsa )

Neden bu şekilde yaklaşıyorsun sevdiğin çocuğa ?

0|0
    0|1
    • Bir erkek çıkmaktan çekinebilir ki zaten kızın teklif etmesi olmaz. ancak öpüşmeyi falan reddetmez diye düşünüyorum

• Dişiliğini kullanmak denir ama buna çekinebilir tabiki bende çekiniyordum 1 yıl sonra gittim araya girini koydum v.s kouşdum mesela.. Ama kız kabul etti mi hayır... Ben sevgim gururumdan daha büyük olduğu için gittim kızın çalıştığı iş yerine. Ben iş yerinden ayrıldıktan 2 ay sonra geri döndüm. Ne olursa olsun kız kendini ağırdan satmalı kendimden biliyorum erkek 1 nefsine hakim olamazken kız 7 nefsine birken hakim olabilir. Duygu bakımından daha güçlüdürler erkeklerden...

• yalarım

1|0
    0|1
    • oyşş sen misin o kız :)

• Tiksinirim. Yürü git derim. Önüne gelene öptürüyorsa bildiğin yollu yani başka bir açıklaması olamaz.

0|0
    0|0
  • uruzbuuui derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...