Sevgilisizlik sendromu ya da öyle bir şey işte...

En son 2 senelik bir ilişkim oldu ondan sonra zaten istesemde kimse olamadı. Bazen düşünüyorum ben mi tuhafım yoksa çevremdekiler mi? Neyse, konu bu değil.. NEDEN SEVEMİYORUM? Ya da neden sevmiyorlar? İstediğim kişiyi zor da olsa elde edebilme yeteneğine sahibim ama sonradan sanki aradığım kişi o değilmiş gibi geliyor. Aslında ben kimseyi istemiyorum ama bir yandanda istiyor gibiyim :) Arkadaşlarım sürekli neden sevgilin yok yok diye sorup duruyorlar. Abi ben mi istemiyorum da olmuyor sanki :) Kısaca erkekler , nasıl kızlardan hoşlanır abi ya ? Artık bir sevgilim olsun istiyorum.

1|1
824

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde büük hüsranla biten bir ilişkiden sonra duygularını kapatmak deriz biz buna. Yaşayan bilir: bir kız/erkek ile çıkarsın çok seversin ölümüne sonra çok büyük bir hüsran yaşarsın bir günde o duygusal çocuk gider olgun bir insan olursun hayata bakışın değişir. Seni seven çok olur ama sen bir türlü anlayamazsın sevmek nedir dersin. Birini değil bir şeyi bile sevemezsin. Hangi mesleği seviyorsunuz derler oturur düşünürsün 'ne sevmesi?' diye.

7|2
    0|0
    • Ne güzel yazmışsın ya valla tam beni anlatmışsın kendi kendime sorun ne diye düşünüyordum bende cevap bana olmasada çok teşekkürler arkadaşım :)

• Gercekten icinde bulundugum durumun mantikli bir aciklamasi varmis harika bir cevap

• adamsın burçdaşım aynı şekilde duygularımı yansıttın..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• 1,5 yıldır aynı hislerle dopdolyum. Benim gibi olanları gördükçe umutlanıyorum ne yalan söyleyeyim. Ben anormal değilim demek ki diyorum. En son 1,5 yıl önce işte çok sevdim, çok sevilene ne olur herkes biliyor sanırım. Ondan sonra küçük küçük günlük şeyler dışında ciddi ilişkim olamadı. Aslında olacak gibiydi bir tanesiyle, fakat aynı acıları yaşamaktan korkup, daha ileri götüremedim işi. İstiyor insan elbet sevilmek, ilgi görmek, güzel şeyler duymak ama, korku ağır basıyor..

1|0
    0|0
    • Halden anlayan insanları görmek ne güzel :)

• Doğru kişi diye birşey hakkaten varsa gelsin artık. Ha yoksa da bilelim, ona göre önlemimizi alalım..

• Kesinlikle öyle...

• Sen tuhafsın çünkü ruhen yorgunsun. İkincisi ne istediğinden emin değilsin. Deneme yanılma yaparak bulmaya çalışıyosun.

Böyle olmaz kuzum daha çok beklersin:)

1|0
    0|0
    • Emin mi değilim yoksa aynı seyleri yasamaktan mı korkuyorum çözemedim :)

• Tabi geçmişte yaşadıklarını bilemediğim için orasını sen daha iyi bilirsin elbette:) Ancak seninle çıkacak erkeğin işi zor onu çok iyi biliyorum.. Hele bir de aşık oluverirse kıvrandırır durursun çocuğu:)

• Alakası bile yok yav :)

• İstedigin kisiyi ikna etmek kiz icin olmamasi gereken bir durum. Sen simdi burda her erkegi cikmaya ikna edersin. Ama onlarin gercekte istedigi kadin sen misin? Aradiklari ozellikler sende var mi? Büssürü erkek bulursun ama hepsi senle gecici cikar. O yuzden bir kiz olara sen seni ikna etmek isteyenler arasinda senin deginde olan vede evlilik icin aradigi kizin sen oldugunu dusundugunu hissettigin bir erkegin seni tanimak istemesine cevap vermelisin

2|0
    0|0
  • Sert kızlardan hoşlanırız erkek gibi kızlardan değil.Atletik kızlardan hoşlanırız kas yığını değil.Zeki kızlardan hoşlanırız ama bize kendimizi aptal hissettirmediği sürece.Sevimli,narin,kırılgan kızlardan hoşlanırız ama kelebekten korkacak kadar ödlek olmadığı sürece.Kısaca kimden hoşlandığımız bize göre de değişir nasıl ki siz kızların kendine göre bir erkek tipi bizimde aynı.en azından bir çoğumuzun. Kendin olma demiyorum ama tamamen kendin ol da demiyorum.

2|0
    0|0
    • niye canım bazı kelebekler korkunç olabiliyo bence :| birazcık :| hiç mi olmaz kelebekten korkanla :|

• lafın gelişi fobisi olur ayrı ama herşeye de korkanla lmaz bence Türk kızı dediğini biraz cesur mert yürekli olacak tabi bnce :)

• Hayatı akışına bırak sevgilim olsun diye sevgilin olmasını sağlarsan bu işin samimiyeti kaçar anlıyor musun akışına bırak vekalpler bulsun birbirini illa sevgilim olsun felsefesiyle yaklaşma asla birgün hissedeceksin aslında onu görünce

3|0
    0|0
  • aynı durum bende de var tipde var çirkinde değilim vücut desen on numara abi kızları etkiliyorum ama 3 senedir sevgilim yok bende bir istiyo bir istemiyo gibiyim bir kızın peşinden koşuyorum sonra bakıyorum kızdan sogumusum kız kovalıyasım yok abi ve dalga konusu oldum arkadaşlar arasında çok ilginç abi ama mutluyum gülümsemeye devam :)

1|0
    0|0
  • Kısmet işi bunlar olsun demeyle olmaz bekle elbet biri çıkar karşına .

1|0
    0|0
    • Bekliyorum... Ama sanki sevme duygumu kaybetmis gibiyim artık kalbimin hırpalanmasından dolayı herhalde..

• Çevrende senin güzelliğini farkedebilecek bir aşık veysel yok desem olurmuydu peki ?

• Ya da tam tersi. Erkeklerin beklediği bir güzelliğim yok :)

• Önce şu abi demeyi bir bırak ondan sonra da beyaz atlı prensini bekle :))

1|1
    0|0
    • Aa tamam bunu yazdım bir kenara :)

• vallahi aynı dertten muzdaribim bende:S.Ama neyse,nasıl erkekler demişsin de orada takıldım.Sen,herzaman kendin ol,kimse için değişme.seni alacak olan da seni sen olduğun için alır zaten takma kafanı sen.Bu arada evet insanlar çok değişik yaaa anlamadım gitti.

1|0
    0|0
  • sevgi nedir? sen daha önce tertemiz duygularla sevmişsin ve o sevgini kirletilmiş issettiğin içinde yeniden seversem aynı şeyler olur diye tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyor olabilirsin.

yada kendi kafana göre birini bulamadığın için sevemiyorsun.

sen önce ne istediğini nasıl birini arzuladığını ve nasıl biri ile mutlu olabilirimi bulacaksın kendince. elbette kimse 4x4 değildir bunuda aklından çıkarma.

1|0
    0|0
  • bulunduğun ortamdan kaynaklanıyo olabilir belki de senden hoşlanan biri vardır ama yaklaşamıodur ya da sen bakar körsündür falan filan :) takma fazla oluruna bırak bazen karşına çıkyo bir an olup gidiyo yani kader gibi bişey :)

1|0
    0|0
  • 1. si illa sevgilin olması gerekmiyor 2. si olacaksa da illa aşık olman gerekmiyor çok beğendiğin/arzuladığın birisi de olabilir...

1|0
    0|0
  • eski ilişkilerin tozlarını üzerinden atamamışsın sadece merve yeni birilerini dene. sadece dene aşık olana kadar.

1|0
    0|0
  • tam bir ergen yazısı olmuş..istediğim kişiyi zorla elde edebilirim falan..bu kafa ile zor birilerini seversin..sevgi insanın içinden gelir...

1|0
    2|0
  • sen ne kadar üstüne gidersen bişeyin okadar imkansızlaşır o. bu yüzden sen arama bırak o senı bulsun tek yapman gereken anı yaşamak.

1|0
    0|0
  • sana on numara bir şarkı sözü söyliim tam sennlik bak : ya sevmeyi bilmedim yıllarca ya sevince geç kaldım ...

1|0
    0|0
  • Millete "abi" diye hitap etmenden kaynaklanıyor olabilir ciddiyim

2|0
    0|0
  • seveceğin aşık olacağın biri karşına çıkmamıştır neden bunu takıntı haline getirdin anlamadım

2|0
    0|0
  • Bendede aynı sorun var ortak ya sen çözersen banada söyle bende yapıyım olurmu

1|0
    0|0
  • aynı sorun bendede var benım sevgılım olur musun :P

1|0
    0|0
  • Çirkinsin o yuzden kanka boswer

2|0
    0|0
  • sen buralarda yenisin galiba :)

2|0
    0|0
  • hoşgeldin aramıza :)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bak canım boyle seylerı zamana bırakmalısın..Amanda aman bır sevgılı yapmalıyım hemen dusuncesı varsa kafanda at onu..4 gun once bıttı bırlıktelıgım..Hayırlısı dedım ve yoluma devam edıyorum..Zamana bıraktım ben.Sende oyle yap.Yenı ortamlara gır yenı ınsanlar tanı zaten gerı gelır ;)

1|0
    0|0
  • biscolata erkeği istemiyorsan sana ülker ikram erkeği verelimm kakaolusundan..

2|0
    0|0
  • Aklın ister bir ilişkim olsun ama kalbin istemeyebilir. İstemiyor olmanda bir anormallik yok. İç dünyanda hazır olmayabilirsin. Zorladıkça bu süreç uzayabilir.

2|0
    0|0
  • özel ve farklı birisin demek ki, ya da bir yerde yanlış yapıyosundur, doğru kişinin nasıl biri olmasını istiyorsan önce hayal et.

1|0
    0|0
  • Biscolata erkeği gelse severdin.

1|0
    0|0
    • Yo öyle ahım sahım bir sey istemiyorum sadece gerçekten sevebilecek bir insanoğlu :)

• çok şey istiyorsun.

• Sevmek = Çok şey. Yok bence değil :)

• bence ıncelenmeye alınmalısın :)/

1|0
    0|0
  • Herkes tuhaf abılası..

1|0
    0|0
  • şu erkkelerin yorumlarına bakıyorumda allahım bu kadar mı samimiyetsizlik olur lannnn

inanma sen onlara tatlım

giyim kuşama yatırım yap topuklu vs al boy at tabi bir ortamında varsaa gelsin çıtırlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...