Azimli insan herşeyi başarabilirmi

Azimli insan herşeyi yaparmı başarabilirmi hedeflerine ulaşırmı yoksa hemen pes mi etmeli yapamıyorum edemiyorum mu demeli aşk olsun sevgi olsun ?

0|0
93

En İyi Kız Görüşü

• Hayır herşeyi başaramaz. Hele sevgili olmak, aşka sahip olmak çabayla alakası hiç olmayan şeyler. Bazen o kadar hak etmeyenleri seviyoruz ki, hem nefret hem aşk hissediyoruz.

0|0
    0|0
    • aşkı bırak o zaman baska konularda

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Başarır ama biandada kaybedebilir...ve ozaman biter..Ben öyleyim...İstediğim herşeye ulaştım ama birden yokoldular ulaştığım kadar zor olmadan hemde...Ve şimdi hiç hissediyorum kendimi...Tabii yaş önemli bir durum bir on yıl öncem olsa yine bişeyler yapardım ama yoruldum artık...

0|0
    0|0
  • Asla pes etme !

Böyle bir huyun yoksa naruto. İzle(60 bölümcük yeter ben günceldeyim 700 bölüm nerdeyse)

0|0
    0|0
    • kolumda dövme var never back down diye ama pes ediyorum

• Never give up ! Pes etme . Naruto . Bu animeyi izle . Pes etmemeye başladım .Birisi pes ettirmeye çalışınca " üzgünüm pes etme konusunda iyi değilimdir " demenin havası...

• hemen pes ediyorsa zaten bu azim olmaz ki pes etmiştir hemen.azim hiç bir zaman pes etmemektir.

0|0
    0|0
  • herşeyin başi azim ve kararlılıktır,ama gönül işleri için yorum yok:)

0|0
    0|0
  • azimle mıçan mermeri delermniş:)))) azmez olurrr:))

0|0
    0|0
  • Pes eden insan bir cacık yapamaz. Ben hep pes ediyorum :/

0|0
    0|0
    • kolumada dövme yaptırdm biliomsn 2 sene önce

• B*kuyla mermer deleni gormeden inanmam.

0|0
    1|0
  • hayır. olmuyorsa pıçaklıcaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bak öyle insanlar vardırki duyguları çok sağlamdır adam iş kurmuş batmıştır adam başka işlere girmiş batmıştır adam kız arkadaşlarından ayrılmıştır terkedilmiştir bir şekilde olayları tutturamamıştır vede bak çevresinde işleri de o kadar rast gidenler olmassına rağmen bu insanın duyguları öyle sağlamki biranda siliyor o geçmişi vede hiç bir şey olmamış gibi gayet olumlu telkin ve zihinle yoluna azimli bir şekilde devam ediyor

azimli insan evet herşeyi başarabilir fakat duyguların harap olmayacak hiç birşey olmamış gibi azimli olmaya sonrasında devam edeceksen oda...

0|0
    0|0
  • aşkla falan hiç uğraşmam boş şeyler onlar benim için ama iş konusunda kariyer konusunda gidebildiğim yere kadar giderim.

0|0
    0|0
  • Azimli insan elde edebilmesi mümkün olan şeylerin peşinde koşar zaten. Genelde akıllıda olurlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...