İlk defa birine bu kadar yalvardım , ilk defa bu kadar küçüldüm :'(

İlk defa birine bu kadar yalvardım , Beni terketmemesi için ona öyle yalvardım ki , ne gurur ne onur hiçbir şey düşünemedim . Karşısında o kadar küçüldüm ki kendisi bile dedi ki bana ; " sen ne onursuz gurursuz bir kızmıssın ki seni istemeyen adama yalvarıyorsun hala " dedi :'( Evet yalvarmamalıydım ama elimde değildi ki , duygularıma engel olamadım :'( Hayatımda ilk defa yapmıştım bunu zaten , ama o da öyle ağır konuştu ki , söylediği sözler benim geri kalan hayatımı tamamen etkileyecek sözlerdi . Duygularımı ona anlatamadım ben . Duygularımı resmen küçümsedi . Evet belki de bu kadar kısa sürede aşık olmam bağlanmam normal olmayabilir , ama elimde değildi ki ... ben duygularımı kontrol edemedim , kendiliğinden gelişti ve farketmedim bile ona aşık olduğumu . Bana dedi ki ; " ne yaşadık , ne yaşadıkta benden vazgeçemiyorsun , kendine gel Allah aşkına yaa ! iyice soğuttun kendinden bu halinle . ben sana ne verdim , ne verdim ne yaşattımda benden vazgeçemiyorsun , birbirimizi tanıyamadık bile yaa , sen napıyorsun kendine gel " dedi :'( Arkadaşlar o kadar ağırıma gitti ki bu sözleri . Keşke kime aşık olacağımı seçme imkanım olsaydı elbette ona aşık olmazdım :'( Evet biz birbirimizi tanıyamadık bile o kadar kısaydı her şey , ama ben aşık olmuştum ona . o bilmiyor ayrıyken bile ona hayranlık duyuyordum ben :'( ayrıyken bile ona aşıktım ve hep onunla olacağımız günleri hayal ederdim :'( biz aslında geçtiğimiz kış tanışmıştık 3 ay çıktık ayrıldık . o ayrılık çok medenice olmuştu , çok güçlü ayrılmıştım ondan . hiç umrumda değilmiş gibi... ama o bilmiyor ki o ayrılık sürecinde ben ona hep aşıktım :'( Sonra yaz başı oldu ,tesadüfen konuşma imkanımız oldu , her şey mucize gibiydi sanki , aşık olduğum hayran olduğum adamla yeniden karşılaşmıştm ve yeniden sevgiliydik, her şey rüya gibiydi . yaz başı yeniden sevgili olduk ve bu eylülün 16sında bitti :'( terketti beni hem de çok adice .yalvardım , ağladım ama dinlemedi aksine iyice tiksindi benden . işte yukarıda söylediği sözleri söyledi bana . "birbirimizi bile tanımadık , ne aşkından bahsediyorsun ?! ben sana ne verdimde vagzeçemiyorsun , sen ne gurursuz kızmışsın ki seni istemeyen adama yalvarıyorsun " dedi :'( Arkadaşlar çok kötüyüm yıkıldım resmen :'( Arkadaşıma da demiş ki ; " X çok duygusal , hassas bir kız . onun sevilmeye ihtiyacı var çünkü o bir aşk kadını , ilgiye ihtiyacı var , ben onu mutlu edemem , ben mantık adamıyım biliyorsun ben ona onun gibi aşk sunamam , biz birbirimizi mutlu edemeyiz " demiş :'( Arkadaşlar hayatımda bu kadar aşağlanmadım bu kadar üzülmedim kırılmadım :'( Tüm özgüvenim zedelendi kendimden tiksiniyorum ve hala onu seviyorum :'( toparlanamıyorum .

1|0
117

En İyi Kız Görüşü

• Bakın kendinizi toparlamaya bakın evet ağır konuşmuş ama insanın karakteri ayrılırken belli olur onunkide bu kadarmış işte.Siz ona duygularınzıı açıkca dediniz sevdiğiniz için bırakmak istemediniz çünkü hayatınızın anlamı olmuştu o sizin ,her şeyini ona göre yapıyordunuz belkide.Ama onun dediklerine bakın siz kendinize güvenin,toparlamaya çalışın biliyorum çok zor ama hiç küçük düşmediniz siz sadece sevginize sonuna kadar tüm samimiyetinizle ve kocaman yüreğinizle sahip çıkmaya uğraştınız ama karşınızdaki biraz kıtmış ki bunu anlayamadı.Anlamasın o ne dediyse unutmaya çalışın siz yanlış bir şey yapmadınız sadece sevdiniz.İşte şimdi dimdik durunki sizin onsuzda devam edebileceğinizi görsün sizin ne kadar güçlü biri olduğunuzu anlasın üzülmeyin kendinize eziyet etmeyin.O kaybetti onu bu kadar yürekten seven birini böyle bırakabiliyorsa o adama diyecek tek bir kelime dahi olamaz artık..Ve ilerde bir gün yaptığına çok pişman olacak.Bunuda ancak zamanla anlarsınız akışına bırakın..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• aynılarını bende yaptm kardeşim aynı madurluk bendede var malesef... hayr hçde acizlik değl sen naptn aşkn içn sevgn için geleceğniz için savaştn.emin ol terkedlene dğl gidene koyuyo ilişki.bi ayda toparlanır düzelirsin emin ol.hçde acizlik değl sevgi için savaşmak acizlik dğldir en azndan savaştn yani.sakn bir daha mesat atma sesszlğe gömül...e mademki senli hayat ona kafes kadar dar,uzaklaşsn ellerneden uçabldği kadar...allaha bolca dua et ettiği yanına kalmıcaktır...

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim desteğin için :( umarım ben de aynı şeyi diliyorum , umarım yanına kalmaz .

• kalmcaktr merak etme senn;)rica edrim ne demek:)

• kardeşim sana diyeceğim tek şey dk dur ve bir daha karşına çıkarsa reddet onu kesinlikle...kopar hayatından...çok üzülürsün ...adam gibi sevse seni o zaman sıkılacaksın...o zaman vazgeçeceksin ondan ...ama sakın affetme...ben asla affetmeyeceğim...

1|0
    0|0
    • bunları söyleyen adam asla pişman olmaz bir daha karşıma çıkacağını sanmıyorum

• çıkmasın bırak gitsin ...kimler çıkacak karşına...

• yenisin burada heralde. istisnalar hariç bu kadar uzun soruları kimse okumaz bebeğim :(

0|0
    6|0
    • yoo yeni değilim . ben son bir haftada hep uzun sorular sordum , gayetde yardımcı oldu arkadaşlar . ki yardımcı olmak istemeyen arkadaşlara zorla yorum yapın diye bir diretmem yok zaten

• okumayn o zamn arkadaısm - nıye sazanlıyorsun okumayacagınız soruya o zaman . manyak manyak yorumlar yapıp ınsanların huzurunu bozmayın

• düşündüm ki kız yeni, şimdi uzun soru sorucak, millet okumıcak, o da dertlerine çare bulamıcak. soruyu düzenleyip kısaltırsa daha iyi cevaplar alabilir.niyetim tamamen halis. SEN BENİM BÖYLE DÜŞÜNMÜŞ OLMA İHTİMALİMİ DÜŞÜNEMEDİN Mİ GZMKYA?

• olmayınca olmuyor işte, bende vazgeçmeyeceğimi söyledim ama hesabını kapatıp gitti, interneti sanal bilip beni de sanal düşündü... herşey olacağına varıyor sanırım...

0|0
    0|0
  • bence yaptığın yanlıştı ağlarsın üzülürsün tamamda yalvarmak küçük görmesi bide o lafı söylemesi herşey bitmiş demektir

0|0
    0|0
    • evet onda her şey bitmişti .

• kötü olmuş üzüldum

• HAYAT BÖYLE İŞTE CNM NE YAPICAKSINKİ AMA BEN SENİN YERİNDE OLSAM NE ARARIM O ARKADAŞI NEDE MSJ ATRIM GÖRMEMEZLİKTEN GELİRİM YANİİ

• Eeeee soru nerde?

0|1
    5|0
  • Bunu okumak cesaret ister. Saygılar

0|0
    5|0

Kızlar Ne Diyor 10

• o alismis bir iki günlük iliskilre senide genc görmüs yararlanmis asik olcagini hesaba katmada

adam odunun teki iste

sükür ben beni sevmeyene hic asik olmadim cok zor bir kiz icin budurumlar sen utanilacak bisey yapmamissin sucun sevmek oda sucsa

1|0
    0|0
  • Canim benim degir verirsen degirsiz olursun bunu bil kimseye hak ettiginden fazla deger vermiceksin bende de aynisi oldu bana dedi kim olurda olsun gururunu pes kes etme dedi salla gitsin o er veya gec sana doncek nemzn mi ? Baska kizla cikinca ve kiz onu terk edince senin degerini daha da iyi anlicak unutma senin yasadini oda yasicak

1|0
    0|0
  • hep oyle olur zaten tatlım . cok seversen , değer verirsen kaçarlar . lafa bak ; ask kadınıymıssında o mantık adamıymısta , pofff . aradıpı neymiş beyimizin o zaman ? aşk kadını olmayacaksında ne olacaksın . salak saçma konuşmuş resmen . s*ktır et allahın manyagını

0|0
    0|0
  • tatlım sen bos bos yorum yapanları cıddıye alma . senın yaptıgını bende yapmıstım . o da aynen bunları soylemıstı . ama sonunda pısman olan o oldu , o yuzden zamana bırak herseyı ve allaha havale et emın ol adalet yerını buluyor

0|0
    0|0
  • Gururunu hiçe saymışsın. Özgüveninin zedelenmesi doğal. Neydi ki onu bu kadar vazgeçilmez yapan?

0|0
    0|0
  • hep yalancı bunlar anam.

2|0
    0|0
  • sen ona yanarsın o başkasına bu işler böyle

0|0
    0|0
  • yaşlar kac ?

1|0
    0|0
    • ben 24 o 33

• hay yuregıne saglık arkadasım . ne guzel soylemıssın . ben de aynı şeyleri düşünüyorum biliyor musunuz . benim en başından beri hassas ve aşk kadını olduğumu biliyordu . madem benim aşkım seni yoracaktı , ne diye girdin hayatıma değil mi

• yaa bosver sunu . o yansın . bulmus senın gıbı genc bırınıde bıde begenmıyo . bırak 30lu karılarla takılsın madem mantık kadını ıstıyormus takılsın onlarlada gorsun ebesını

• vaıy4et cok kotu . gıtmıssın tam bır oduna asık olmussun . ben sınırlendım okurken valla .

0|0
    0|0
  • canım cok uzuldum yaa . o duyguyu ıyı bılırımşu anneler hıssettıgınıde bılıyorum . ama pısman olma . sen olması gerekenı yapmıssın askta gurur olmaz . emın ol o kaybettı

0|0
    0|0
Yükleniyor...