Erkek arkadasıma bağımlıyım kurtarın !!!

selam erkek arkadasıma bağımlıyım yanı çok abartı sewgi değil sevgi var ama yaptığım sewgi değil böleee durmadan arıyorm süreklı ama sürekli aklım onda hep yazsın tek bana yazsın istiyorum kavga ediyorum durmadan ne yapmam lazım kurtulmam için :((
Güncellemeler:
ask var ama alıskanlık çok

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• hayatta başkalarınında oldugunun farkına varman lazıım çok bağlanma şu erkek milletine değmiyor tög gibi bırakırlar

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sebep illa ayrılık olmaz, ölüm olur kalım olur, bir gün sevdiğini kaybedebileceğin gerçeğini kabullendiğin an kaygısız stressiz sağlıklı bir ilişkin olur.

0|0
    0|0
  • Ya böyle genç yaştaki kızların aşkı böyle oluyor :) ama erkek arkadaşın bunun kıymetini bilsin yeter :)

0|0
    0|0
  • fazla bağlanmak iyi değildir baştan söyleyim bak :P

0|0
    0|0
    • cidden mı salak ne diyoruz ne diyosun ya saol uyarın için !

• ben bilmem frenle işte iraden yokmu senin

• Neden kurtulmak istiyon haketmiyomu

0|0
    0|0
    • etmiyo ya bu kadar abartılı olmasını istemiyorum

• Bende kız arkadaşıma senin erkek arkadaşına davrandığın gibi davranıyorum.onu salla sen bana mesaj at ben sadece seninle ilgilenirim :)

0|0
    0|0
    • kız ark var ve mesaj at diyosun erkeksnde adam mısın çözemedm !..

• yasaman oksijen kaybı

• Gel beni boğ, öldür o zaman bebeğim :)

• cinsel bir bağmı sevgimi aşk oalrak mı yoksa ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ahahah kusura bakma içimden gülmek geldi ne yap biliyormusun boş zaman bırakma kendine eve geldiğinde çok yorgun ol kurslara git felan ...kurtulursun

0|1
    0|0
  • paranoyak halim yok benim tedavim aloo aşkım nerdesiin neredesin kimlesiiin

0|0
    0|0
  • özgüven eksklılgidir

0|0
    0|0
  • bende çok bağlıyım ama kendimi frenliyorum belli etmiyorum aramıyorum mesaj atmıyorum çok eğer gerçekten istersen durdurabilirsin kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...