Hoşlandığını belli etmek istemeyen erkek nasıl davranır?

Hoşlandığını belli etmek istemeyen erkek nasıl davranır?

1|0
1023

En İyi Erkek Görüşü

• Tek kelime ile Utangaç.

Belli etmek istemez, çünkü utanır.

Hatta yüzüne vursan inkar bile edebilir sevdiğini/hoşlandığını.

Valla bak.

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• hoşlanan erkeklerin yaptığının tam tersini yapmaya çalışırken arada beceremez bir kaç falso verir ordanda kabak gibi manzara ortaya çıkar kendini belli eder, rezil duruma düşer, utanır, kişiye göre değişir ama kısa zaman sonra kaybolup gözden uzaklaşabilir dahada uzunda neyse..

0|0
    0|0
  • sana bakar ama seni görmüyor gibidir.. seni duyar ama seni duymuyor gibidir.. seni sever ama seni sevmiyor gibidir..

1|1
    0|0
  • ben genelde belli ederim.. hatta zart dıye soylerım boyle bır durum var :)

Kasıntıya gelemiyorum.. hayatımda çok nadiren elimin ayağımın titrediği zamanlar oldu..

Ozaman konusamadım pek..

0|0
    0|0
  • Sacma sapan davranir. Ama burdan sen onun senden hoslandiginimi yoksa salagin tekimi oldugunu snlsrdin onu bilmem. Zaten salak olmasa hoslandigini niye saklasinki.

0|0
    0|0
    • sebepleri vardir

• Mesela ne gibi.

• Kendim için söylüyorum ama geneli böyle. Bağlanmak problem ve karşılık bulamamak. Direk hoşlandığı kişiden korkuyordur bu yüzden , çünkü kızlar anlaşılması zor canlılar, ne yapacağı belli değil. Dengesini bozar insanın. Gidebilir, sonra geri gelir sonra tekrar gider. Erkek net seviyorsa seviyordur gidemez de sevmiyorsada direk söyler sevmiyorum diye. Kızlar bir aliye gideyim sana haber verecem gibi saçma ve affedilmez bir ihanet içinde genelde. Erkek gider söyler kız farklılaşır, salaklaşır.

• konuşurken arada kekeleme olur hafif birde senle konuşurken elleri ile falan oynarsa gözlerini kaçırırsa hoşlanma vakası olabilir ayrıca sana laf atar :D

0|0
    0|0
  • ben çevresinde dolanırım espirileryaparım güzel giyinmeye çalışır bazen çaktırmadan dalıp bakarım galiba :))

1|0
    0|0
  • kaçamak bakışlar atar , senin konuştuğun erkeklerin kusurlarını sana söylemeye çalışır. tutarsız kıskançlıklar sergiler.

0|0
    0|0
  • Sana bakmaktan kendini alıkoyamaz ama ya baskasindan bahseder ya da elestirir

1|0
    0|0
  • Bakış bakış bakış. sonra konuşmaya geldiği zamanda tersleme.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ki ben hoşlanmasamda hoşlandığımı sananlar oluyor :(

0|0
    0|0
  • Bögürür kükrer ve terkos suyu içer tipki benim gibi tanişalim mi

1|0
    0|0
  • Çevrende mal mal dolanır :D

1|1
    0|0
  • küfür eder =)

1|0
    0|0
  • İlgilenmiyormuş gibi yapar

0|0
    0|0
  • Soğuk ama heyecanli

0|0
    0|0
  • bunu başarabilen erkek var mı?

0|0
    0|0
  • konustuğu here an gözlerinin içine bakar

0|0
    0|0
  • belli etmemesi imkansız'!

1|0
    0|0
  • Salak gibi davranır :))

0|1
    0|0
  • Heycanlı

0|0
    0|0
  • Laf atar inceden fena yapıştırır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Asiri soguk davranir. Yanina yaklasmaz, uzak gider senden. Yaninda rahatca cig köfte bile yiyemez, utanir.

1|0
    0|0
  • ben de anlamadım :D

0|0
    0|0
  • Hoslandgni belli etmeyen adam olmaz hoslanmiodur o

0|0
    0|0
  • seni terslemeye çalışır

1|0
    0|0
  • çok kazık soru bu

1|0
    0|0
  • Davranamaz

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • hiç bir şekilde anlayamazsın,bi şey hariç, gerçekten hoşlanıyorsa gelip konuşur er geç ,nokta, hiç kendi kendine gelin güvey olup üzülme

0|0
    0|0
  • Ben de bunu hep öğrenmek istemişimdir ama ne bakış ne gülüş hepsi bahane. Hoşlanan erkek gelip konuşuyor oradan anlıyorsun ancak. Yoksa ay ben mi sana baktım oluyor

0|0
    0|0
  • 10 numara bir soru

1|0
    0|0
Yükleniyor...