Arkadaşlar sevgilime bitti dedim hic dur gitme demedi?neden haksızmıyım bilmıyom!

arakdşalar sevgilimle 10 gun önce ayrıldık ayrılma nedeni ise;

biz 10 gun önce ogun buluşucaktık saat 6 da amcası gile gittti ogun saat 3 te sonra 4.30 oldu ben mesaj attım canım neyapıyon diye oda oturuyorum dönecem misafiler var dedi. sonra ise saat 5 oldu mesaj attım dedim eve geciyuorum giyinip cıkıcam eve geldım giyindim onun mesajlarını bekledim ama atmadı saat 6 olmuş ben dedim git giyiin geliyorum bana dediği laflara bakın (ağzına sıcarımmmm,bekle ulan,bekle sen ,görursun sen ) sonra 7 oldu aradı dedi bugun kalsın dedim niye dedi kuzenim 5 yıllık sevgilisinden ayrılmış kriz geçirmiş dedim ulan bana deseydin ya beklerdim seni bugun kalırdı çıkmamız haber bile vermedın dedim .bunu yazacağına (ağzına sıcarımmmm,bekle ulan,bekle sen ,görursun sen ) bana deseydi aşkım kuzenim cok kotu

ben beklerdim .. sonra özür bile dilemedi bana cok koydu bitirdim ve pişman değilim ama özlüyorum ooo bana mesaj bile atmadı sevgilim 10 defa ilişkiyi bitirdi ben dur gitme dedim ?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• nasıl kızlar var ya.

0|0
    0|0
  • oha be kfür etmiş. sokak serserileriylemi çkıosn :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İlişkide bir hayır yokki. 10 defa ayrılmışsınız daha ne olmasını bekliyorsun artık bitmiş bir ilişki bu

0|0
    0|0
  • Bosver be dostum. Benki de en hayirlisi budur...

0|0
    0|0
  • salla kanka daha iyisini bulursun kendine;)

0|0
    0|0
    • yokki kanka :)

• aynen öyle ooo bide başkasını severken benle oldu :( bile bile kabul ettım

• hata yapmıssın.ama o da seni sevmeye çabalasaydı becerebilirdi seni sevmeyi ama çabalamamış salla kanka yalnız kal daha iyi

Yükleniyor...