Beni seviyor mudur nasıl anlarım?

ben patronuma aşık oldum sanırım ya da ona büyük hayranlık duyuyorum bilmiyorum ama bana birşeyler olduğu kesin çok tatlı karizmatik sevecen espirili ilk başlarda sınır oluyordum havalı bir tipti herşeyi ben bilirim havasında öldüresim geldi desem hak yani yanında muhasebeciyim o 30 yasında bende 25 yasındayım bazen bana abla diyor sınır oluyorum genelikle ismimle hitap ediyor bazende bir şey sorduğumda efendim canım diyor bazen manalı bakıyor arkadaşı geldiğinde espiriler yapıyor benide ara ara içene katıyor onun yanında gülüyorum huzurluyum kız arkadaşı yok iş yerinde bir abi var çok gıcık hep beni ezmeye çalışıyor geçen sesini yükseltti bana oda vardı yanımda hemen oda aynı şekilde birşey diyeceksen bana de diye sesini yükseltti sonra bana sen ona aldırma cahil insan dedi mesela çayı çok seviyor bana dün kalk kiz çay demle dedi hoşuma gitti ona hizmet etmek güzel çayını ben doldurduğumda şekerini atıp karıştırır öyle götürüyorum mesela yaaa offf ne yapmalıyım o beni seviyormudur acaba yurt dışında okumuş daha yeni gelmiş türkiyey yardım edin lütfen bana yardım edin
Güncellemeler:
ne olur bana yardım edin iyi veya kötü yorum yazın sizce ne yapmaya çalışıyor bazen bana o kadar içten davranıyorki bazende buz kadar soğuk oluyor bazen öldüresim bazende içime katasım geliyor ben ona bişey demeye çekiniyorum aynı odada çalışıyoruz odamkı ayrmadı ayrı odam var normalde bu iş yerine yeni girdim 3 ay oldu başta işi anla seni odana atacam ddedi şimdi işi biliyorum güveniyor bana ama oda ayırma lafını bile etmiyor bende sormuyorum bile bir öyle bir böyle ne yapmaya çalışıyor
ben onun beni sevip sevmediğini nasıl anlarım nasıl belli eder
şuanada karşımda o kadar karizmatikki ve okadar yakışıklı allahım ne olur bana yardım et bir erkek bu kadar olamaz ya hareketleri konuşmaları davranışları elini kaldırsa hayranlıkla bakıyorum izlemeye doyamıyorum allahım aşkı ne güzel yaratmışsın her nerden bakarsam bakayım yaşadığıma ve onun yanında nefes aldığıma şükrediyorum bide şuanada karşımda olan beni iş yapıyorum zaneden ama onu nasıl sevdiğimi yazdığımdan haberi ble olmayan o bilse ya ve beni sevse ya nolur

0|0
522

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat et metres olarak görmesin seni. Çok kuvvetli ihtimaldir bu. veya aşk meşk diyip sonra güle güle demesin. Benden sana abi tavsiyesi. Normal bir erkeğe karşı olduğundan 10 kat daha dikattli ol daha şüpheci ol. Son olarak şunu diyeyim. sen tutuşmuşsun kızım yazdıklarımdan ötürü bana kızıyorsun şu an ama DİKKAT ET diyorum sana. Bir patron elemanına bakmaz bakarsa i*nelik vardır işin içinde. Girdiği gittiği yerlerde neler var kendisini onlara denk görür ya da gösterilir. Dış etkenler falan. neyse sen dikkatli ol her dediğini yapma. yinede sen bilirsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Seviyordur tabii :) Sevmiyor olsa bile senden etkilenecektir zamanla, bunu erkekler hissederler, korkma ancak seni hafife alacak şeyleri yapmaktan kaçın. Zor kadın ol ki değerin artsın. Aptal aşık olma, olursan bir kullanımlıkmış gibi davranır sana ve senden alacağını aldıktan sonra da hem onu hem de işini kaybedersin.

1|0
    0|0
    • sence nasıl anlarım benden atkilenip etkilenmediğini yorumun içinde teşekkür edrim

• ney açıkça ortada açık yazrmısın lütfen arkadaşım şimdiden sağol yorumun için

• eski yorumuma bak istersen. Ben çok iyi niyetli bir yaklaşım görmüyorum burada. Bence sen sadece sen ol vazgeç bu sevdadan.

• iş yerinde iş arkadası, patron vs ilişkiyi doğru bulmuyorum. sen calısansın. kullanılıp atılan onlarca kız var. hayal kırıklığı seni daha cok yıkar. ama abayı yakmışsın. bu sekilde sürdürmen daha cok ona baglanmana neden olacaktır.

0|0
    0|0
  • Bence ailevi bir moral bozuklugunu ona ac anlat belki bu sekilde daha yakin hissettirebilirsin ama yurtdisinda yasamis biri rahatligindanda boyle olabilir benim annem yabanci bende o tarz rahat biriyim hatta bu yuden cok yanlis anlasildigim oldu

0|0
    0|0
    • nasıl yanlış anlaşıldın

• ya öyle dil işte laf meraklısın değil iş yerinde bile kimsenin ne derdini dinliyor nede dedikodu yapıyor herkezin kendi özel hayatı diyiyor beni ilgilendirmez diyor öyle biri işte lafı kestirip atıyor

• O zaman onun esprilerine uy mesela espriler turet sende ona takil belliki iscileriyle motivasyon yoluyla anlasiyor ama icinde hedefci biri firsat kolla mesela cay goturdugunde seker atma hic yaninada koyma ictiginde sekersiz dicek sende ufak bur espri yap seker gibi insansiniz sekere gerek duymamistim ama getiriyim de ornek sadece

• aşk değilde biraz hoşlantı var daha çok o karşındaki kişinin sempatik cana yakın olmasından kaynaklanıyor senin yerinde hangi bayan olsa öyle olurdu sanırım bu tipte olan erkeklere dayanamıyor bayanlar standart bir durum

0|0
    0|0
  • Sana karşı ilgisi var gibi fakat sadece küçük bir hoşlantı olabilir... Zaman bırak ve bu durumu devam ettir olacağı varsa o bir adım atacaktır, hoşlandıgını belli et arada fakat dikkatli ol..

0|0
    0|0
    • onu bana karşıilgisi olup olamadığını nasıl anlarım yardımcı olabilirmisin arkadaşım

• nasıl tepkiler veirise benden hoşlanıyordur

• Örneğin

ooo patron yakışıklısın dediğinde gerilmesi yüzünün gülmesi kızarması veya sende güzelsin gibisinden bişeler demesi

buna benzer tepkiler yani, her açıdan tepkisini ölç fırsat bulursun mutlaka, zamanlamaları iyi ayarla, kendini germe...

• Uzak dur ondan kurtul senin etkilenmeni sağlayan zaten ohem artık baydı bu patron sekreter fantazisi ,

1|0
    0|0
  • bişey olmaz zamanla kaynaşırsınız zaten bence oda senden hoşlanıyo :D

0|0
    0|0
    • NASIL ANLADIN YADA BEN NASIL ANLARIM YORUMUN İÇİN SAĞOL ARKADAŞIM

• Aşık olan sensin ceremesini çeken biziz bune ablacım soru karakter hakkını bitimeyemi çalıştın

0|0
    0|0
    • ÖZÜR DİLERİM HAKKINI HELAL ET AMA NAPAYIM BİLEMEDİM SİZİN KAFANIZI AĞRITTIM LÜTFEN OKUYUP BİR YORUM YAPARMISIN SEVİYORSA NASIL DAVRANIR

• Tamam kızma okuyorum -.-

• Kendin ol gerisi zaten belli o erkek sen dişi hayatın kuralı varsa bir çekim öyle ya da böyle bir araya gelirsiniz. Onu etkilemek için kusursuz hatun olmaya çalışma yeter

• ikinizde bekarsanız problem yok. ondan hoşlandığını belli et ona bakalım ne olacak

0|0
    0|0
  • sevgili çalışanım bende bu sitedeyim,lütfen bu gönül işlerinden vazgec sana bir gelecek sunamam..

0|0
    0|0
    • oldu ismini söyle ozaman ya da ne iş yaptığını

• BİLİYOORUM DÜN PARA ÇEKTİRDİ 25 BİN TL BEN YAZZDIM TALİMATI SADECE NE KADAR UZATACAĞINI MERAK ETTİM ŞİMDİ YAZ BAKALIM GERÇEK YORUMUNU SENCE SEVİYORMUDUR

• :)) ilk yazdığım fikirdeyim,bence uzak durmalısın ,ister itimat et ister etme ama emek verirsin sonra koca bir hiçle ortada kalırsın..başka bir aşka yönel,patrondan aşk olmaz

• yag çekmek ıcınmı aşık oldun fazla maaş zam için yoksa gerçek aşkmı o :D

0|0
    0|0
    • maaşım yeterince iyi merak etme 2.500 tl alıyorum yağ çekecek bir durum yok yani ben işimi yapıyorum o parayı hakediyorum

• Aynı soru noktalama işaretine kadar aynı şekilde soruldu

0|0
    0|0
    • evet o kişi benim yine aynı soruyu sordum ve sizlerden yardım almak istiyorum sadece çok kötü bir durumdayım kızma bana lütfen

• resmen aşk bu. aşık olmuşsun çooook mutlu oldum senin adına.

0|0
    0|0
    • BENDE MUTLU OLDUM AMA BİDE O BENİ SEVİYORMU Bİ BİLSEM YADA ANLASAM

• Hiç bulasma.yanlış yoldasın

0|0
    0|0
  • sana bir ofis fantazisi yapar sonra kapı dışarı :D

1|0
    0|0
  • hadi bakalım hakkında hayırlısı...

0|0
    0|0
    • sence onun benden hoşlandığını nasıl anlarım arkadaşım

• bunu zaman göstericek...patron-çalışan ilişkisi çok karmaşıktır...ince çizgide gidip geleceksin sonrasını zamanla göreceksin...

• :))) genemi sen yaa :D

0|0
    0|0
    • gene ben yaaa yorumun

• madem bu kadar kör aşıksın..git sor,niye kendini heba ediyorsunki..gün gectikce içinde büyütmen ve karşılığının cıkmaması seni cok üzecektir..yerinde olsam bir atar yapar net sonuca giderim

• Sende bir öylesin bir böyle :D

0|0
    0|0
  • ahhhh ahhhhh :)

0|0
    0|0
    • ne çabuk okundun ne çabuk yorum yazdın oku ve yardımcı ol arkadaşım lütfen

• yanmışsın sen resmen :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 5

• valla ortada anormal bişey yok, yaşlarınız da uygun, sana ilgisi var mı yok mu onu anlaman gerek. en azından ona karşı ilgini biraz belli edersin sonrasında tepkisine bakarsın. aynı yerdesiniz görüşememe derdiniz de yok, daha ne istiyosun :)

0|0
    0|0
  • Oww gerçekten Asik oluyorsun..
    Hem hayranlik duyuyorsun hem acayip bir sekilde Asik oluyorsun..
    Belki araniz olur ne biliyorsun? Sevgilisi yokmus
    Yaslarda uyumlu ama fazla belli edipte ona o guveni verme.
    Bu bana hayran demesine izin verme.
    Farkinda olmadan bakislarin dahil su anda konusabilir.
    O yuzden kendine ceki duzen ver
    Icten sev o sana yonelirse ne mutlu sana ama yonelmezse zorda olsa
    O duruma dusme bence.
    Hergun gordugun insan o senden hoslanirsa zaten zamanla hersey anlasilir
    Hakkinda hayirlisi olsun :)

0|0
    0|0
    • HOŞLANIRSA NASIL BELLİ EDERKİ BEN ANLAMIYORUM NE YAPSA BENİ SEVİYORDA YAPIYORMUŞ GİBİ GELİYOR BEN ANLAYAMIYORUM ANLIYCAN NOLUR YARDIM ET

• SAĞOL YORUMUN İÇİN ARKADAŞIM TEŞEKKÜR EDERİM

• Ne demek rica ederim icini ferrah tut

• Ebeni mi ozledin kusum zorun neydi ki :(

0|0
    0|0
  • haha bende muhasebeciyim ve 4 yıllık birliktelikten sonra patronumla nişanlıyım seneyede düğünümüz var :)

0|0
    0|0
    • ozaman sen beni anlarsın sevgiğini ya da hoşlandığını nasl alarım nasıl belli eder ne tür hareketler yapar lütfen yardım et

• Öncelikle onun nasıl bir insan olduğunu iyice anlamaya çalış. eğer kızlarla farklı düşünen biriyse direk yarı yoldan dön.. ama iyi biriyse biraz zamana bırak ondan hoşlandığını belli etme. seviyosa zaten sana açılıcaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...