Seve seve ayrıldım, öldüm öldüm dirildim var mı bu duyguyu bilen?

İlk aşkımdan bir senelik sevdiğimden bir hafta önce ayrıldım.. Çok sevdim çok seviyorum ama olmadı ailesi beni hiç istemedi o sevdi onlar karşı çıktı hiçbir sebebi yokken hayatımızı zehir ettiler en sonunda bana ailesini savunmaya başladı kendimi onlara sevdirmemi istedi benim sevdiğim gitmiş başkası gelmiş gibiydi kavga üstüne kavga ben istemezmiydim sevdiğimin ailesi beni sevsin ama olmadı çabaladım ruh hastası insanlar oğullarını benden kıskandırlar ellerinden almışım muamelesi yaptılar baskı üstüne baskı getirdiler... Sonunda olmuyor ayrılalım dedim peki tamam canın sağolsun Allah gönlüne göre birini versin dedi çekti gitti.. Seviyorum dedi giderkende.. Sevse mücadele etmezmiydiii... :(( Şimde aynı okulda aynı sınıftayız saygı çerçevesinde konuşuyoruzda ama her bakışında içim yanıyor ne yapsam bilmiyorum çok çaresizim hayatım zehir olduu.. Sevse gitmezdi diyorum ama yine de dayanamıyorum :(((

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bir ailem istemiyo bahenesiyle gelen bir erkek daha:D bende bunu cok yaparim ayrilma bahanesi bulamadigim zaman. Cogundada kizlar kendi ayrilir. Bende ara sucsuzmus masummus gibi seviyomus gibi kalirim cok ustume gelinmeden kurtulurum kizdan. Adam amma sevinmistir icinde oh be kendi ayrildi yirttik diye:D giderkende ayni benim sozlerimi soylemis. Yalandan biraz cabalamaya calissa nema lazim istemeden bir barisma olur falan kazayla kestirmeden gideyim demi;) su kizlar kendilerini şeytan görmekten vazgecsinler artik cunku gercekten cok safsiniz;)

0|0
    0|0
    • Allah sen ve senin gibilerini kahretsin.. İnşallah birgün senin kızınada aynıları yapılır ama eminim ki benim sevdiğim senin kadar adi değil

• Son sevgilimde bana bunlari kesinlikle konduramaz garibim gercekleri nerden anlasin. Sana sunuda soyleyim ben on erkegin sekizinden daha iyi niyetlim. Onlar ben kat kat acimasiz oyuncu. Ama hicbiri bunu zerre belli etmeden yapar disardan durusuna kisiligine toz kondurmaz. Senin sevgilinde her erkek gibi;)

• her erkek bir degildir kardes senin o dedigin rolleri oynamalari ancak ve ancak kani bozuk serefsizler yapar allahi bilmeyen dinsizler yapar ama ilerdede o yaptigi oyunda ayagina dolanir kimsenin ahi yerde kalmaz allah er gec alir acisini madur tarafin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Aynısı benim başımda varşu anseviyorum ama ailem istemediği için ayrıldık. Sevmeme rağmen ayrıldım inan insanın elinden birşey gelmiyor.

0|0
    0|0
    • Bi erkek sevdiği uğruna ailesine rağmen mücadele etmez miiii...ne demek elden bir şey gelmiyoro acizliktirrr

• Gerçek seven erkek sevdiğini tercih eder aile elbet birgün kabullenir

• Keşke sen aynı durumda olsan da görsek kimi seçeceğini

• yahu yalan sevse merak etme orta yolu bulurdu bacım.boşa üzme kendini bak ben erkegım bunu bılır bunu söylerım...

0|0
    0|0
    • Ahh..birde bunu kabullensem de hayatımdan çıkarsam çok iyiolacak

• Bunu bana herkes söylüyor haklılarda ama kalbime söz geçiremiyorum işte... Sevmek kadar çaresiz bir hastalık yok...

• severek ayrılanlar bılırler ayrılıgı guzel parca ...en kotu ayrılık da bu sekılde olandır

0|0
    0|0
  • Biri gelir biri gider ellini sallasan ellisi biri gelir biri gider var mı bundan ötesi

0|0
    0|0
    • Giden gittiğiyle canını yakıyorsa ötesi var...

• zamanla unutlmayacak irşey yoktur unutulmayan laflardır

• zor bir durum ama alışırsın...

0|0
    0|0
  • Sen evlendiğin kişiden ziyade onun ailesiylede evleniyorsun bunu ister kabul edelim ister etmeyelim bu böyledir yarın bigün düğün,dernek,bayram tarzı vs.seylerde ilk gidilecek yerler ailelerdir doğrumu doğru.? Şimdi sen onların evine gittiğin zaman eğer kocanın anası sana ters ters bakarsa zaten sktn sene senin onunla muhatap olasın gelmez aranızda zaten düzelmez aynı seklde senin ailen içinde geçerli çoluktu cocuktu falan sonra bölünmeler başlıcak sen dicen böyle o dicek soyle sonra siz birbirinizi yiceksiniz onun için sktr et.Ama zannedersem onlar seni sevmemişlerdir kıskanıcaklarnı zannetmiyrm ya da kafasnda başka kız ayarlıcaktır annesi ondandır yoksa her anne baba cocugunun bir anönce iş sahibi ve evlenmesini ister.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benım basımada geldı aynısı.

1 sene cıktık ve annesı benı ıstemedıgınden dolayı bıtırdı. Evlencgm kız asla olamıcaksın dedı.. sustum aylarca aradı acmadım falan. 9 ay sonra kapıma geldı ve ben bu defa affettım. Değil annem sülalem hayır dese ben senınleyım dedı. :) bende cok ugrastım sevsınler dıye ama olmadı sımdı annesı bana mum :) Bırak bakalım bı zamana. Hem senın ıcın acı cektıkce anneye karsı ofkelerı artıyor ve daha cok sana ozlem duyuyor.

0|0
    0|0
    • İnşallah senin dediğin gibi olur çünkü ben çok seviyorum.. Ama senin dediğin gibi olsa da o lanet annesinin bana huzur vereceğini sanmıyorum o yüzden de kabul edeceğimi sanmam çektiğim acıya rağmen reddederim heralde

• Ne diyeyim sen yaşamışsın benden daha da iyi bilirsin .. Zaman herşeyin ilacı deyip sabretmekden başka çare yok heralde

• aynen oyle :) acısı buyuk olur. umarım benımkı gıbı aklı basna glr de doner.

• Sevse gitmezdi...

Aslında kurduğun mantık doğru fakat bir eksik var..!

Bir erkeğin ailesi istemiyorsa seni ne yaparsan yap aranızı bozmak için,sizi ayırmak için ellerinden geleni zaten yaparlar.Bir erkeği annesi %95 etkiler.%5 lik etki senindir o da bir işe yaramaz.Bu yüzden ''Ayrılalım...'' demekle en iyisini yapmışsın.Fakat yine bir hata var onunla aynı ortam da bulunursan eğer çok seviyorsan onu unutamazsın.Sana karşı ailesini savunur,aileme kendini sevdir demek onun için kolaydır.Senin nasıl zorluklar çekeceğini bilmeden umursamaz davranışlara girerse o zaten seni ''GERÇEK AŞK'' kavramı altında sevmemiştir.Bu yüzden yapabiliyorsan sınıf değiştir.Okul değiştirirsen eğitim hayatında bocalarsın.Senin önünde sınavların ve başarılı bir kadın olarak ayakta durabileceğin bir mesleğin olmalı.Eğer onun peşine düşüp g*tünü büyütürsen kaybeden yine sen olursun.Bu yüzden lütfen bu ayrılıklardan sonra Mantıklı düşünmeye bakın.

0|0
    0|0
    • Ayni sekilde sana katiliyorum arkadasim ben mucadele ettim evlendik bir bebegimiz var annesi sirf kiskandigindan catir catir ayirdi bizi olan bana ve bebegime oldu erkekler ana kuzusuysa asla hayir gelmez oda oluyo askindan ozleminden ama anasinin sozunden cikip gelemiyo biraktigin iyi olmus yol ver gitsin daha yasin kucuk neler cikar karsina sunu asla kafandan cikarma eger pesinden gidersen alttan alan taraf hep sen olacaksin inan hayat oyle surmuyo bir yerde tikanip kaliyosun

• katılıyorum yardimmmm bacım sende hata yapmışsın ama ortada bir bebek var o yavrucakta yetimhanede büyüyecek değil ya artık ömrünü bir anne olarak ona adamalı ve onu en iyi şekilde büyütmelisin.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

• bu adeta bir ölümdür aynı durumu yaşadım ve öldüm öldüm dirildim.seven insan bırakmazdı canım ailesi böyle yaptığı için asla bırakmazdı. yanlış yapmış...

0|0
    0|0
  • Allah bu sevenleri ayıranları biraz vicdan versin . ben de aynı durumdayım . benim ilişkimde psikopat görümcem yüzünden bitti . Kıza ne kadar da sıcak davransamda yakın davransamda nuh dedipeygamber demedi kız bana resmen gıcık oluyor . abisini elinden aldığımı düşünüyor .en son bir tartışma yaşadık bu kızla , sonra da sevgilim çekti gitti . ben yine büyüklük yapıp kızdan özür diledim ama yok ne kızı ne de sevgilimi ikna edemedim .

0|0
    0|0
    • Aynen dediğin gibi Allah sevenleri ayıranları kahretsinnnnnnnnn

• Sevenleri yalanlarla ayiriyorlarya allah obur dunyaya birakmasin bu dunyada yadasinlarda nasil biseymis onlarda tatsin rabbimden dilegim

Yükleniyor...