Çıkma Teklifi Edicem Ancak Reddedebilir Diye Biraz Korkuyorum Ne Yapmalıyım?

Sevidigim Kıza Çıkma Teklifi Edeceğim Ancak Beni Beğenmeyip Reddedebilir Diye Korkuyorum Sizce Ne Yapmalıyım Ya Bir Yol Gösterin ?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Çıkma teklifi etmezsende başkası kapacak bu riski alabilecekmisin bence şansını dene derim kabul etmezsede canın sağ olsun senden değerli değil ya

0|1
    0|0
  • Cesaretini topla ve söyle bir şey kaybetmezsin .

0|0
    0|0
  • et gitsin ne kaybedersin sanki.

0|0
    0|0
  • Belli bir yaştan sonra çıkma değil evlilik teklif edilir...Oturmasını kalkmasını,nerede nasıl davranmasını bilen bir kadınsa kaçırma derim.Ergenler gibi çıkma teklifini boşver,hedefe odaklan.

0|2
    0|0
    • Yol Göster?

• İlk önce; mal gibi kalmak ne demek? Yaşınız doğru ise,bu şekilde konuşmak pek olgunca değil...Kadınlar,Türkçe'yi doğru yazan erkeklerden hoşlanır.Slm,naber? gibi kelimeleri tertiplerinizle konuşurken kullanın ;) Reddederse kendimi tutamam kötü konuşurum demişsiniz.O da gider karakola,sizi deyim yerindeyse öttürür,dikkat etmek lazım.Hanım kaç yaşında ve yaşam tarzı nasıl? Bunları yazarsanız yardımcı olabilirim.

Erkekler Ne Diyor 2

• En fazla hayır der, neyinden korkuyosun, git yapıştır teklifini

0|1
    0|0
  • sevdiğin kıza git sor, sana çıkma teklif etsem benimle çıkar mıydın diye. evet derse çıkma teklif edersin, hayır derse etmezsin. çok zor olmamalı bu sorunlar senin için:):):):):))::)

0|0
    0|0
Yükleniyor...