Değer vermek kavramı sizin için ne ifade ediyor?

Neler yapılırsa değer verildiği anlaşılır ? Bazı kavramları tekrar gözden geçirmeyi düşünüyordum da

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

• bak dostum hani bir deniz kıyısında bir bankta oturyorsundur ve yanında sevgilin vardır ve cebinde sadece 1tl lik bir bozukluk vardır sevgilinin karnının aç olduğunu anladığında o 1tl ile gidip bir simit alırsın da ben tokum sen ye dersin ya işte ona vereceğin en güzel değerdir o. Hele ki senin ona aldığın o simidin bir parçasını seninle paylaşıyorsa işte o an anlatılmaz yaşanır...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• seni kendinden önde tutuyorsa fazlasıyla değer veriyordur ama bu kimin için sorduğuna bağlı arkadaş mı sevgilinin verdiği değer mi

0|1
    0|0
  • Önemsemek ve önemsenmek değer kavramını ifade eder. Üzülmesini engellemek,üzüldüğü zaman onu teselli etmek ya da birşeyleri çözmek için çaba harcamak,arayıp çok yalnızım dediğinde koşup gelebilmek(belirli durumlarda geçerli tabi) ,ilgi göstermek önemsemek değer kavramını güçlendirir.

0|0
    0|0
  • Subs komutu ile sembolik ifadede bir değişkene nümerik bir değer verebiliriz :P

0|1
    0|0
  • iyi ve kötü zamanda kalbim ve emeklerimle yanında olmaya

çabaladığım insanlara değer veriyorum demektir :)

0|0
    0|0
    • fiziksel ve duygusal anlamda. Peki ya duyguyla yardımcı oluyorsa sana? Fiziksel olarak da yardım edebilme imkanı biraz zor da olsa var ama sadece duygusal anlamda yardım ediyor,ne düşünürsün ?

• değer bekleme hocam :) Kendi değerini kendin ver ...

• benim bir beklentim kalmadı ki zaten...

• Dostun! Arkdaşını! Sevglini! Tanımak İstiyorsan HATA YAP!

0|1
    0|0
  • Kimseye deger vermemek gerekiyormus mus...

0|0
    0|0
  • onu düşünüp ihtiyaçlarını karşılamaya ona faydalı olmaya çalışmak.hayatında yer vermek her daim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• karşısındaki insanı önemsemeli insan. gerçekten ve iyi niyetli tüm samimiyetiyle önemsemek esastır. değer veriyorum imajı verebilmek için yapılan her şey yapmacıktır süreklilik arz edemez. bireyin temiz kalbi ve iyi niyeti belirleyicidir ve özel bir eylemi gerektirmez çünkü o her haliyle değer verir.

0|1
    0|0
  • Senin İçin Bişeylerden Vazgeçebiliosa Sana Değer Veriodur.

0|1
    0|0
  • ona haketmediğin değeri vermekte var haketmediği degeri verirsen bir fare gibi kaçacak delik arar sen yakalayamazsın yakalasanda zaten olu olur hak ettiği degeri vereceksin ki yerinde duracak bızdede o olmadıgı ıcın surunmeye devam!

0|1
    0|0
  • Hiçbirimizin elinin ayarı yok, bunu kabullenelim. bir insana hiçbir zaman hak ettiği değeri veremiyoruz. ya el üstünde tutuyoruz ve kelimenin tam manasıyla tepemize çıkartıyoruz ya da yüzüne bile bakmayıp kendimizden soğutuyoruz.

0|0
    0|0
  • Tam anlamıyla kendini karşındakinin yerine koyup onun dertleriyle dertlenmek,sevinciyle sevinmek...

0|0
    0|0
  • İlgi ve destek vermektir. Ama cogu kadına göre cümleler daha önemli.

0|0
    0|0
  • daha sonra düşme ihtimalini gözardı ederek daha yükseğe çıkmaya çalışmak

0|0
    0|0
  • birine gereğinden fazla değer verme kalsik bilafişte ama doğru

0|0
    0|0
  • SEN HER ZAMAN DEĞER VER DEĞER GÖRMESEN DE

0|2
    0|0
    • insan çoğunlukla nankör..

• pegas evet öyle kuranda Allah da insanların çoğunun nankör olduğunu söyler,Allah nankör olmayanlardan eylesin

• değer verdiğim insanın yeri farklıdır benim için.

0|1
    0|0
  • mesela sen bir sorununu anlattığın zaman geçiştirmeye mi çalışıyor dikkatle dinliyor mu? seninle ne kadar ilgili, ya da verdiği bir söz için hatırlıyor mu yoksa umursamaz mı davranıyor ya da sen aradığında off çekiyor mu :) bunlar önemli :)

0|1
    0|0
    • kesinlikle ben de bunları düşünüyordum :)

• bazen poz yapmak için de naza çekerler ama hep böyleyse fazla da üstelemeyeceksin :) amacı poz yapmak değilse zaten tavır değiştirir hemen :):)

Yükleniyor...