Kapat

Erkek arkadaşımı çok seviyorum ama...

Erkek arkadaşımla bir süredir birlikteyiz ve birbirimizi çok seviyoruz. Gelecek sene birlikte yaşamaya başlayacağız. Aramızdaki her şey çok iyi ama benim bir sorunum var. Ben erkek arkadaşımı tapacak kadar çok seviyorum, ilişki sorunumuz da yok ancak bis*ksüel kimliğimden dolayı kadınları cinsel olarak daha çekici buluyorum. Benim için va**na daha çekici bir organ ve bunu erkek arkadaşım da biliyor. Bana eğer istersem bir kadınla cinsel ilişkiye girebileceğimi söyledi bu beni mutlu edecekse. Buna sevindim ama bir yandan da böyle bir fedakarlık yapması beni üzdü. Onu aldatmak asla istemem, o benim için çok ama çok önemli bir insan. Ancak cinsel güdülerimin kadınlardan yana ağır basmasına da mani olamıyorum. Sorum her iki cinse de:

Kızlara: Aranızda bu tarz bir eğilim gerçekleştiren var mı?

Erkeklere: Sizin kız arkadaşınız böyle dese tepkiniz ne olurdu?

Cevaplarınıza (mantıklı ve aşağılamadan) ihtiyacım var.

0|1
29

En İyi Erkek Görüşü

• Yakında biter. cok sürmez. yani seni paylaşabilen bir erkege ne kadar güvenebilirsin ki.

0|0
    0|0
    • O sadece fedakarlık yapıyor kendisinde vajina olmadığı için. Erkekle bir paylaşım söz konusu olsa zaten ben durmam onunla.

• Sen iyice işi geleneksel tipik aile yapısına döndürdün. İçin rahat edecekse söyleyim, benim aile yanına dönme gibi bir ihtiyacım yok. Kendi evim, işim gücüm var.

• gelenekle falan alakası arkadasım. bir erkek bir kızı kimle olursa olsun hele aynı evi paylaşıyor ve o kızı bir baskasıyla paylasıyorsa olay bitmiştir. neyse. yaşa ve gör

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir kadınla kadının sevişmesi tam olarak cinsel ilişkimdir tabiki hayır... peki erkek arkadaşının yaptığı bir fedakarlıkmıdır tabiki hayır... yüksek ihtimalle aranıza 3. olmayı planlıyordur..

0|0
    0|0
    • Sordum, öyle bir niyeti ya da eğilimi yok. İlişkimizde dürüstlük esastır bizim. O yüzden ben de açık konuştum, o da konuşur.

• Senin tepkin ne oldu peki?

• İlkinde gülmüştüm ama sadece şaşırdığım için .Ayrıca kız sevgilisiyle de tanıştırmıştı beni eeee bir süre sonra da neler olmuştur ..tahmin etmen zor değil ..

• buna izin verdi çünkü tyakında o da kendi isteklerini sıralayacak örneğin swinger gibi1

1|0
    0|0
    • Böyle bir eğilimi ya da isteği olmadığını söyledi ben bunu ima edince.

• Eyvallah birader, aşk işte. Gözü g*tü çıksın ama bizim olsun ^^

• aynen o da var dime:d olsun iyidir ama evlenmeyi istemesin:d

• hayır vajinanın nesi cezbediyor parmaklarınmı haz veriyor snaa :D

0|0
    0|0
    • Biseksüelim ben. Dolayısıyla kadın cinsel anlamda çekici benim için.

• Güzel şey değil mi ^^

• denizde güzel ama yüzme ibliyosan kolları olmayan birisi için yüzmek bişey ifade etmese gerek

• Niye izin vereyim böyle bişey yapmasına bn olsam vermezdimm...

0|0
    0|0
  • doktoruma götürürüm parası neyse öderim yavşaklığın lüzumu yok

0|0
    0|0
    • Buradaki yavşaklık ne tam olarak?

• ilişkimi bitiririm

0|0
    0|0
  • yok anasını satım bu tarz eğilimim:D

0|0
    0|0
  • Izin vermem!

0|0
    0|0
    • Neden peki?

• biseksuel birisi ile zaten beraber olmam.. düşünsene sen.. empati kursana ..erkek arkadasın erkeklerden hoslandıgını :D

• Benim için sorun değil o biseksüel olsa da.

Kızlar Ne Diyor 2

• neden vajina daha çok ilgini çekiyorsa bir kızla birlikte olmuyorsunda cocugunda hayatını etkiliyorsun merak ettim. bence erkek arkadaşların dediği gibi bir egilim göstere bilir zamanla

0|0
    0|0
    • Vajinaya duygusal anlamda değil cinsel anlamda ilgi duyuyorum çünkü. Benim sevdiğim kişi bir erkek ama cinsel anlamda hem kadın hem de erkekten haz alıyorum. Çocuğun hayatını etkilemek gibi bir şey yok çünkü ben ona olanı anlattım. O da kabul etti.

• lut kavmi niçin helak oldu bir araştırır mısın?

0|0
    0|0
    • Sen neden homofobik oldun, araştırır mısın? Müslüman falan değilim merak ediyorsan. Yani lut değil, şu an psikoloji ilgilendiriyor beni.

• seni sadece uyarmak istedim Müslüman bir kardeşim olarak bu benim görevm ama Müslüman değilmişsin özür dilerim. tabiki istediğin hayatı yaşayabilirsin.

Yükleniyor...