Aşk acısı çekmeden ve çektikten sonraki haliniz?

Soru başlığında olduğu gibi,aşk acısı çekenler cevaplasın çünkü aşk acısı çekmeyen bunu anlayamaz

Aşk acısı çekmeden önceki duygu ve düşüncelerinizle şuanki haliniz aynımı?

benim cevabım..5 yıllık aşkım 3 yıl oldu biteli ve ilk 1,5 yılı berbattı aşk acısı bana hayatın bütün gerçeklerini,dostlarımı,çevremdeki herkesi daha iyi tanımamı ve hayata bakış açımı değiştirdi..

aşk acısı çekenler şuna emin olun zamanla acı geçiyor...ama 1 yıl ama 2 yıl

1|0
77

En İyi Kız Görüşü

• 7-8 ay oldu biteli iki gündür rüyama giriyor ama acı falan çekmiyorum zamanla alışıyor insan bende alıştım aşık olmadan önce güçlüydüm kimseyi umursamazdım

aşık olduktan sonra o gücümü kaybettim çok sevdim çünkü kimseye boyun eğmeyen ben onu dinliyordum. Ayrıldıktan sonra öyle bir hale girdim ki hala o günleri hatırlıyorum

da fena oluyorum göz yaşlarım hiç durmuyordu bunalıma girmiştim çünkü çok sevmiştim ama

zamanla alışılıyor umudu kesmek gerek peşi geliyor dediğim gibi 2 gündür rüyamda görüyorum

ama umrumda bile değil oysaki acı çektiğim zamanlarda oturup ağlıyordum .

0|0
    0|0
    • bu yaşta yaşanılan aşklar unutuluyor ancak 25 üstü yaşanan aşklar acı oluyor

• Bende unuttum

• zaman herşeyin ilacı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Aşık olup sonra yaralandığım andan itibaren yüreğimde bir iz var. İlk zamanlar çok acı çektim. Hatta öyle ki fiziksel anlamda da kalbim ağrıdı bir süre. Kardiyolojiye gittim ama kalbimde hiçbir sorun olmadığını söyledi. Acı soyuttur normalde değil mi? Ama kalbinin paramparça olduğunu fiziksel olarak da hissetmek işte bu bambaşka bir boyuttu. O benden kalbimi kırarak tamamen gittiği gün yatağa yatmıştım ve felç olmuş gibi hareket etmeden saatlerce durmuştum öylece. Gözlerim artık ağlayamıyordu. Ölüyorum sandım. Hayatımda hiç o kadar parçalanmamıştım. Uzun zaman geçti. İyileştim. Artık sevmiyorum. Acı çekmiyorum. Ama yüreğimde bir iz var. O iz arada sırada bir şarkıda bir şiirde yahut bir cümlede birkaç saniye iç çekmeme neden oluyor. Ben ondan önce aşka aşıktım. Aşka inanırdım. Büyük sevgi sözleri aşk ilişkileri beni etkilerdi. şu an sadece gülüyorum. O kadar anlamsız geliyor ki. Hiçbir kıymeti çok aşkın gözümde. Ve hayatımda da kimseyi istemiyorum. Sadece kariyerime sanata ve kendi mutluluğuma odaklanmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Olgunlastirdigi kesin.ama olgunlastirirken de hissizlestiriyor.guven problemi yasatiyor

0|0
    0|0
  • Dün çekiyordum bugün geçti en fazla 3 gün çekerim .

0|0
    0|0
    • ergenlikte böyledir

• 18-24 aralığı bence ergendir tabi üstüysen bilemem

• Olmuyorsa yapacak bir şey yok ergenlik alakasi olduğunu sanmıyorum

• Cekiyorum. Hemde cok.

0|0
    0|0
  • Zamanlamı :-( bu acı dayanılcak gibi deyil

0|0
    0|0
  • o beni hiç sevmedi ben hep sevdim hep ben sevdim
    benim yerimde olsa başka bir kadın terkederdi. Grurlu kadınlar..
    çünkü onlar sevilmemeye tahammül edemezler
    biliyor musunuz ben de ondan önce gururlu kadın idim
    Sakin aşık olmayın. ask güzel diyenlere kanmayın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aşk dediğin şey insanın hayatına girebilecek en güzel şeydir hemde en kötü şey iyisi hayatın boyunca yapmadığım şeyleri sırf onun için yaparasın yani kısacası hayatının en güzel zamanları olur ama acısı mutluluğu kadar insana haz vermez sanki hayatın bir film ve senin jeneriğin dönüyo kısacası ben yaşadım tam 3 yıl ve hala daha ilk günkü gibi canım yanıyo o yüzden insanlara güvenim kalmadı

0|0
    0|0
  • Sevmek sevdiği kişi için mesai harcamaktır. Herkesin başına gelen malum acıyı tarif etmeye çalıştık.
    youtu. be/Q9VkWRzZcAI

0|0
    0|0
  • Bir çok kız arkadaşım oldu ama hiç aşık olmadım, olursam da onu kazanmak için elimden gelenin en iyisini yaparım

0|0
    0|0
  • bu kadar şey yazmışsın da aşk öyle kitapla şiirle anlatılacak bir şey değil çünkü aşk kimyadır bilimsel bir şeydir ;)

0|0
    0|0
  • 1.5 yıldır çekiyorum be hacı...hiçbişeyin tadı yok bişeyler hep eksik gibi

0|0
    0|0
  • Ben 7 sene önce sevduğum kızı hala seviyrim desem ?

0|0
    0|0
    • gerçektenmi?peki o evlendimi ya da sen?

• gerçek panpa,onun sevgilisi var bilmiyorum evlenecekmi, ben evlenmedim, zaten ondan başka kızda sevemedim buraya kadar

• kardeş üzüldüm senin adına,inş tekrar olursunuz

• aşk acısı çekmek çok kötü ya bide terk edilmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...