Yengeç burcu erkekleri hoşlandığı ama hic konusmadıgı kıza nasıl davranır

yengeç burcu erkekleri hoşlandığı ama hic konusmadıgı kıza nasıl davranır? ya ben baska tarafa bakarken baktı bikac kere. ben dibindeyken benim gorebılcegım sekıldeyse hic bakmıyo

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• yengeç burcu erkeği kız doğudan batıya doğru bakarken omuzları hafif güneye çevrili bir şekilde kuzey doğu yönüne doğru bakar ki karayel yönünden esen rüzgar saçlarını ve uzun pardesüsünü dalgalandırsın ki karizma yapsın. balık burcu erkeğini sorarsan tamamen başka bir oryantasyona sahiptir. her burç farklı bir yön anlayacağın

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynen dediğin gibi olur. Seni rahatsız etmeyecek şekilde seni seyretmeyi sever. Kabalık yapmak, kaba olarak algılanmak ve eleştirilmek istemez. Sen de hoşlanıyorsan gülümse ona. Burcun ne senin?

0|0
    0|0
    • başak da ya hic bakmıyo ki ben baska yere bakarken bakıyo

• ben de ona bakamıyorum öyle sürekli ya o bakmadıgı için kendimi yüzsüz hissediyorum

• Seviyosan git konuş bence. Gerçi başak da çok çekingen ama inan ki yengeç daha çekingen. Rededilmek yengeçi çok fena bozuyor tecrubeyle sabittir yani :D Başak bayanlarını da tatlı ve dürüst bulur genelde yengeçler.

• o oyle bakmaya devam eder sen arada gulumse de ısı uyansın

0|0
    0|0
  • utanıyodur süper insanlardır :D ama yengeç kadınları aman uzak dursun.

0|0
    0|0
  • utangaç olduğu için bakamıyo ya da ters cevap alır diye çekiniyo

0|0
    0|0
  • uşağın gözüne girme sen de canım öyle :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yengeç burcu erkeği çekingendir. İlk hareketi o yapamayabilir. Kendini göstermek için uğraşma. Görse de ilk adımı atamaz. Cesur ol, ilk adımı at. hayır deme olasılıkları da çok düşüktür. Yörüngeye çabuk yerleşirler :)

0|0
    0|0
    • ya zatenonce o ılgı gosterdı fark ettırdı kendını sonra faceden ekledım kabul ettı ama bakmıyo işte ben adımı boyle attım falan da nasıl konuscam of okullar kapanınca bari faceden yazar mı sonucta reddedılse bıle suratını gormıcem dıye dusunurmu mezun olcagı ıcın

• Benim konustugum cocukta yengec bana teklif etti ama onu severken kabul etmedim ama konusmaya devam ettik bir sure sonra hayatinda mutluluklar dilerim dedi konusmamiz bitti eski sevgilisyle tekrar cikmis ayrilmis sonra uzun sure so nra beni yolda gordu bpyle hafif gulumseyerk bakti sonra beni kiz kardesine sormus ben tabi hala seviyorum sonra facebooktan istek attim konustuk beni sevdigini soykedi ama cikmadan once birbirimizi taniyalim dedei onun benim hakkimdaki dusunceleri nelr sizce? Ve beni seviyor mu

0|0
    0|0
  • Boğa gibi düşünür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...