Ben piç olmak istiyorum ; ama nasıl başarabilirim

gerçekten mecazi anlamda piç olmak istiyorum,hızlı yaşamak hızlı ölmek istiyorum.ahirete gittiğimde kulum seni yarattım dediğinde sen ne yaptın ot gibi gittin geldin sözünü duymak istemiyorum.özellikle çok kızla beraber olmak istiyorum.istiyorum hep istiyorum.
Güncellemeler:
erekler yazmasın kalın düşünüyorlar kızlar farkınızı yine beli ettiniz.bunun için sizi çok seviyorum :))

1|0
513

En İyi Kız Görüşü

• sana soğuk bir duş iyi gelecektir :D

0|1
    0|1
    • içinde yaşama hecanı var ,yoksa kötü biri değilim

• eleştirmedim tarzın yanlış piç olmaya gerek yok hayatta başka şeylerle de sükse yapabilirsin onu demek istiyorum sadece yanlış anlaşılmasın haa illede piç olacam diyorsan yol senin eyvallah der geçeriz. Bir şey değil bu arada yolun açık olsun :)

• Gel soğuk duş alan la

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• bu yaşlarda olur böle eyler endişelenme. içindeki canavarı dizginle yanlış yollara sapma. adam ol.

0|0
    0|0
  • Allah senin cezanı vermiye :d

0|0
    0|0
  • sen kayışı koparmissn olum :P

0|1
    0|0
  • ey Allah ım ya su ergenlerı atın dıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İstediğin olabilirsin, tercih senin..

Ama "ahirete gittiğimde kulum seni yarattım dediğinde sen ne yaptın ot gibi gittin geldin sözünü duymak istemiyorum." cümlene güldüm.. O tarafa gidip te gelen birinden mi duydun öyle dendiğini yoksa "kınekting pipıl" modunda filan mısın karşıyakayla :))

Bahsettiklerini yapar mısın yapamaz mısın bilmem.. Ama önünde 2 son görünüyor, yapamazsan verem olacaksın, yaparsan başka şey..

0|0
    0|0
  • çok sayıda kızla beraber olucaksan çok para kazanıcaksın. O zaman hayallerine kavuşursun, ama tavsiye olunmuyor. Duvara fena toslarsın haberin olsun.

0|1
    0|0
  • Bi beyin nakli ile gerceklestire bilrsin bu hayalini

1|1
    0|0
  • dilinin bağını koparıp atıcan :D ama saygıyı kaybetmicen .

0|0
    0|0
  • sorun yanlış arkadaşım piç diyince anne baba falan değişiyo gevşek ve yavşak ağızlı demen yeterli : )

0|0
    0|0
  • ula hem piç olacam diyon hem de ot olmak istemiyon nasıl olacak bu :))

0|0
    0|0
  • lan kızlar seninle dalga geçiyor sen halen kızlar farkınızı belli ettiniz diyosun

0|0
    0|0
  • dünya ya gönderilme amacın piclik yapmak değil yani bunları yaparsan ot gibi gelmiş gitmiş oluyorsun

0|0
    0|0
  • youtube'da playboy okulu diye bir abonelik var onun sahibiyle iletişime geç derim

0|0
    0|0
  • Bre zındık seni.

0|0
    0|0
  • piç olmana destek olan çıktı mı :)

0|0
    0|0
  • ot gibi gittin geldin sözünü duymak istemiyorsan yaradanın dediklerini yap

0|1
    0|0
    • onları yapıyorum

• yapmak ıstedıklerın enteresan : çok kızla beraber olmak ıstıyorum.

öbür tarafta kaç kızla beraber olduğunun kaydına bakmayacaklar

• Babanın nüfusundan düşmen yeterli

1|2
    0|0
Yükleniyor...