Kızların erkeklerde iğrendiği şeyler

mesela biz erkekler kızlarda ense tüyüne bıyık sakal favorilerden ve aşırı kol tüylerinden nefret ederiz iğreniriz kızlar bizim ne tür hatalarımızdan iğrenir

0|0
100

En İyi Kız Görüşü

• Arsız bela dinleyen mal gibi durup surata bakan abaza serseri tipli çok ve gereksiz konuşan tipler. .

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• iyi fırlaçalanamamış sarı dişler, aşırı yağlı saçlar, joleli saçlar, ve ter kokusu erkeği direkt soğutuyor. şöyle diyeyim, o iğrenç ter kokusundansa bütün parfüm şişesi ile banyo yapan insan çok daha sempatik. bir de yazın uzun koltuk altı kılları, hiç hoş değil hiiiiç.

0|0
    0|0
  • ıslak jöleli saç ter kokusu burnunu karıştırması boklu don:)

0|1
    0|1
  • Burun kılları kulak kılları kulagın ıcınden gozuken pıslık dıslerının sarı olması saclarının uzun ve jolelı olması boyundan tasan kıllar daha var ama yeter

0|0
    0|0
    • say say :))

• Birde evden cikarken aynada suratlarina kiyafetlerine bakacaklarina zahmet olacak ama bir ııııııııı yapıp dıslerıne baksınlar salcayla gelmesınler bızde ınsanız bızdekıde mıde cok arkadasıma parfum hedıye etmısımdır terı gectım les kokuyorlar koku cok onemlı arkadas

• one mıllıona 160 lıra bayıldıgım ıyı olmus bence azcık azcık sıkıodum acaba cokmu bartıı olur cokmu parfum kokar dıe :)))

• Toptan nefret edebiliyoz mu? ( olası yorumlar,lezbiyen misin?biz de senden nefret ediyoruz)

0|0
    0|2
  • saçlarını apaçi gbi yapmaları.ellerinde kıllarının olması ve boyunundan kıllarının taşmasıı ıyy.sıska olması erkek dediğin biraz kaslı olcak.

0|0
    0|0
  • bakımsız yağlı saçlar..

kirli dişler

ayak kokusu

ter kokusu vs vs...

0|0
    0|0
    • ortak noktanızı buldum diğer kızlarla :D

• sigara kullanmasın...saçma sapan konuşması...ter kokusu...kirli dişler...ıyyy:/:/

0|0
    0|0
  • 1. ter idrar v.s. iğrenç kokular ağız kokusu 2. kirli giyim ayakkabı 3. uzun bakımsız tırnaklar 4. bakımsız saçlar sakal.. kollardaki tüyleri sorarsan o sexy) bu 4. şeyler yerindeyse

0|0
    0|0
    • oha lan bende kolumdakı tuylerden rhtsz oluyorum kızlar sevmıyo dıe senmı bolesın genelımı boyle o tuyler hosunuzamı gıdıyorayrıca idrar dedin ? ne alaka :) anlamadım

• sen tüy dionda biz onlara kıl dıoz :)) bu arada sağol seınde dıger kızlarla ortak noktan var

• seniyimisin kızım sexy miş o zman benim nenden kıllarımı alıyorum

• Kirli dîş, yağlı saç, böyle bir parmağının tırnağını uzatmaları ( şahsen, popolarını daha iyi karıştırmak için uzattıklarını düşünüyorum)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...