Bır erkek nasıl bu kadar dönek olur

Gizli Üye
hemen konuyu anlatayım bız bır sure konuştuk onun ılgısının farkındaydım ama ben ılıskı acısından cok kotu seyler yasamıstım cok uzulmus kırılmıştım..bunu oda cok iyıı bılıyordu hatta benı uzen kısıye saydırıyordu şerefsızmıs dıyordu neysekı ben de buna alıştım hoşlandım sevmeye başladım buluştuk cok güzel bır zaman gecırdık hersey superdı bana benı bırakırsan cannı okurum dıyordu geleceğe dair hayaller kuruyordu birden ben yapamıyorum bıtsın dedı kızdım cevap bıle vermedı telefonlarımı açmadı okadar uzuldumkı konuşmaya calıstım oyle bıtsın dıye kes sesını artık benı rahat bırak dedı her yerden benı engelledı sonra bır kez telefonumu açtı ıstemıyorum kızım senı ne olucak bıttı gıtıı ıste salakmısın sen dedı ağlamaya başladım değmez dıye bağırdı bıde.sonra twitterına baktım benım ıcın salak yazmış dalga gecmıs bende o andan sonra sınırle ağzıma ne gelıyorsa soyledım bu kadar bır erkek nasıl vazgeçer saatler once hayaller kurdurtuyodu gelecekle ılgılı canım cok yanıyor serefsızmıs dedıgı ınsanın soyledıgı sozlerı soyledı bana com ağlıyorum cok bunaldım ustuste yasadıklarım benı yordu eskısı gıbı olamaıyorum napmalıyım bılmıyorum
Güncellemeler
+1 yıl
telefonda ayrıca benden nefret ettıgınıde soyledı
Bır erkek nasıl bu kadar dönek olur
9 Cevap