Sevgilim sürekli gelgitler yaşıyor, ne yapmalıyım?

fatmaftm
14.12.2012 tarihinde bir ilişkim oldu daha önceki sewgilmden ayrıldım ve canım yanmıştı mustafayla tanıştım facebook aracılığıyla.konuşmaya başladık fotoğrafı dahi olmayan birisi ister istemez tereddütlerim oldu.neyse çok farklıydı herşey beni dinledi yanımda oldu derken bunu görmek istedim ve ekledm fotoğrafı yoktu yükledi ve bana şifresini vererk girip bakmamı istedi baktım.. etkilenmemiştim ama konuşması bana hitap şekli beni o kadar mutlu ediyorduki.. çıkmaya başladık. her sabah bana günaydn her gece iyi gecelr demedn uyumazdı ilişknin 1. haftasında eski sewgilm bana dönmek istedi bunu ona anlatım bana ona dönmemi ve aklımda soru işareti kalamamasını söyledi onu dinledm ve bir gün srdü bir gün sonra mustafaya ben seninle mutluym dedm ve ilişkimz başladı zor bir ilişkiydi ailesine bağlı biriyim ve buluşmamız sorun du bir çarşamba okul günü buluşmaya karar verdik şans bu ya babama yakalandm... buluştk ama konuşamadk bile sonra işte buluştuk yarım saat yetmemeye başladı sürekli tatrıştk sonra 2. ayımzda bana pazar günü çıkablrsen devam edelm yoksa bitsn ben sewdğim kadının bana zaman ayırmasını istyorm dedi ama yapamam dedim hem ayrıca bana tenezzül edip numaranı bile vermedn derken numaramı verdm uzun bir süre ayrı kaldık eski sewgilisine döndüğünü söyledi bana arkadaşlarınıda sıkılamış inandım.. yalanmış tabi inat dfeğlmi bende eski sewgilme döndüm derken bir gün arkadaşlarımz buluşrken geldi ayrıyız ama elimi tuttu ne yapıyoruz biz dedi.. ona kör kütük aşıktm. dayanamadk barıştk derken eski sewgilmden ayrıldım sorun bitermi bir süre devam ettikten sonra farklı konulardan tartışmalar çıktı ve sewgilm hep susuyor susar bitti demez gitmez sadece susar 2 gün sonra özledm der geri gelir bir aşkasıyla olaym unutaym dedm biriyle çktm 2 ay kadar önce tesadüf ya arkadaşı çıktı bunun bana bir ton laf saydı hatta tehdit etti beni.. 2 hafta hiç mesaj atmadım bundan uzaklaştm mesaj attı bir başkasıyla çıktğnı söyledi ama sevmiyorum dedi..tabi oda yalanmış sonradan öğrendm derken yeniden başladk benden rahat olmamı onunla herşeyi konşmamı onun için çabalamamı istedi zaten yapıyordum ama yetmiyordu derken dilara diye birnden bahsetti o benm tek aşkm sana onu hiç anlatmadm ankarada yaşıyo ve sadece1.5 sene içnde 3 kez görüştk benm içn ewinden kaçıp kayseriye geldi dedi.delirdm bana laflar saydı sakın onakötü bşedeme o benim tek aşkm dedi inanmıyorm dedm fotoğraflarmızı gösteryim mesajları okutayım dedi istemiyorum defol git dedim arkadşndan kendine mesj atmış onları okutacakmış herşeyi kurmuş acı vermk içn.bi arkadaşı vardı bizm mahalleden bide o çıktı bana aşık olduğunu söyledi şasrdm baya konuştk ama asla kabul etmdm çünkü onu sewiyordm en sonunda dayanamayıp mustafaya anlattm bana bunları söyledi diye bana bu konuyu kapat bidaha açma dedi sonra buluştuğmzda arkadaşı aradı konuştu benmyanımda sinrlendm sonuçta bana asılmştı nasıl konuşrdu dedm oda yalanmış.oyun oynamış beni denemş aldınmı peki cevabını dedm aldm dedi.
Güncellemeler:
+1 yıl
şuanda dönüyor konuşuyoruz 1,2 gün sonra susup gidiyor hiç bişe yok gbi bir süre sonra dönüyor.. ne yapacağm ben.. yardım edn lütfen
Sevgilim sürekli gelgitler yaşıyor, ne yapmalıyım?
4
1
Görüşünü yaz