Azeri erkekler?

Azeri erkekler turk kizlarindan hoslanirmi? Nasil insanlardir

0|2
615

En İyi Erkek Görüşü

• Azeri erkeklerin çoğu eski kafalıdır. Modern bir anlayısın varsa bastan söyleyim yapamazsın. Hoşuna gidersen hoşlanır da huy olarak davranış olarak pek türk kızlarını begenmiyorlar söyleyim sana. Çok modern görüyorlar içlerinde anca %5-10 modern gerisi eski kafalı. Yani Türkiyenin 90 lı yıllar modeliler aynı.

0|0
    0|0
    • cok yanlis dusunmussun burdakiler bir koltuk alti parfume para verezken parfum kullanmayan erkek yoktur ayrica kadina siddet uygulamazlar kufur cok ayip karsilanir sokakta ahlak kurallari cok ciddi. sokakta polis cok sayida parklarda bile polisler var.

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki hoşlanır gönül isi. Gönlüne sewme bu azeri degil diyemezler. Gönül bildini okur sewerse ewlenir bile benim arkadaş ewlendi sıkıntı yapma bunları

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

514
  • Heriflerde Rusça var anadilleri gibi biliyorlar. Rus karılarına rağbet göstermek varken, kendini vazgeçilmez olarak gören Türk kadınlarını naapsınlar la?

1|0
    0|0
    • Bir Azərbaycanlıyam və ruscada bilirəm. Şimdeye kadar rus kızıyla konuşmadım. Türk kızı olduğu yerde rus kim ki? Türk derken bizde Türküz :)

• Şuna Azeri demezsen Azerbaycan TÜRKün TÜRK kalacak TÜRK onlarda zaten kendi ırkından kızıda sever tabiiki. Irk aynı Millet aynı devlet farklı sadece

0|0
    0|0
  • Ya da yazık GÜZELLİK’ MevIa’nın Iütfudur. NUR’un yansımasıdır. ‘EDEP’ ise kişinin GÖNÜL aynasıdır. !

1|0
    0|0
  • Benim peşime düşmüştü bir Azeri. Her yerden beni rahatsız ediyordu. Bir kurtalamadım. Sarmış iyice bana 😂 Zevkler farklı ama seviyorlar

0|0
    0|0
  • ne salak bir soru azeri erkekleri tornadanmı çıkıyor tek tipmi. senden hiç hoşlanmasın zaten onların memleketinde ne kızlar var sanamı kaldı

0|0
    0|0
  • Azerbaycan erkeklerini bilmemde azerbaycan kızları bizim kızlardan daha güzel daha oturaklı. Not: azeri denmez Azerbaycan Tür'kü denir.

0|0
    0|0
  • Hoşlanır neden hoşlanmasın ama sadece dil veya ırk yetmez kafa yapısıda lazım

0|0
    0|0
  • Ben azeriyim, erkekleri genelde sert mizaçlı ama yufka yüreklidir :)

0|0
    0|0
    • Azeri kızları güzeldir diyolar ne diyosun hazal? :D

• @hsyn07cosmos Ben güzelim demek biraz garip geldi ama güzel derler :D

• Güzelsen güzelim dersin mesela ben yakışıklıyım ama yine yakışıklıyım diyorum :D

• Türk kızlarını kendi kızlarından daha kolay olduğunu düşünüyorlar..
    ve daha çok beğeniyorlar..

1|1
    0|0
  • biz nasıl rus kızlarını seviyorsak onlarda türk kızlarını sever yani normal bu

1|1
    0|0
    • Azerbaycanlilar turkiyeli qizlari cox sevmirler.. biz ruslari beyenirdik , ruslar zenciye turkiyeliye ereblede evlendikden sonra rus qizlara ilgimiz qalmadi.. oz qizlarmiz bide italiyan qizlar gozeldir

• @melekimben he he

• Git arastir görelim

• Bir azerbaycanlı olarak türk kızla evlenmek isterdim

1|0
    0|0
  • Azeri dersen kizma ihtimali %90 dir azeri ile Azerbaycan farklidir

0|0
    0|0
  • Cehaletin bu kadarı senin azeri dediğinde türk belki senden daha fazla türk

1|0
    0|0
  • Hoslanirlar iyi insandir hepsi kardes ulkemiz

0|0
    0|0
  • Egoistler

1|0
    0|1
  • valla altın dişlidir biliyorum azeriler :)

0|0
    0|0
    • 1980 de mi yasiyorsun hey allahim git oralara gez dolan insanlarimizi gor sonra geri gel karsilastir giyimimizi davranisimizi edep kurallarimizi

• Azeriler türk kizlarina niye baksinki? Azeri kizlar türk kizlarindan daha güzel

0|1
    0|0
    • dogru zaten aile onayi olmazsa ya da aileye yakisan kiz olmazsa evlenmiyolar aile kavramini cok faza onemsiyorlar kizin edebine ailesine muamelesine onem veriyolar bizim kizlarimiz gercekten guzeller

• kizin davranisi yuz guzelliyine yansir boyle terbiye ediliyorlar iyi yemek yapiyolar esleride her istediklerini yapiyorlar kiskanclik yok cunki erkekler cok guzel kizlarla evlendiyi icin kimse kimseye bakmiyor bide cok susluler makyaj hastasiyiz

• Severler seviyorlar

0|0
    0|0
  • Ben Azeriyim ve Türklere aşığım♥

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...