Çocugumu vermıyorlar ne yapmalıyım?

Arkaaslar asık olup evlendım 3 sene once 1 tane kızım var ama esımın aılesı yuzunden sureklı kavga edıyoruz ben ögretmenım esımde doktor.. Doktor ama adam degıl benı hep aılesıne ezdırdı 2 gün önce kavga ettım tam kızımı alırken öyle bır vurdukı bana neyse bastım geldım aılemın yanına bosanıcam dedım oda bana dedıkı ya adam akıllı eve dönersın aklını basına alıp ya da defolup gıdersın kızını asla goremezsın vermem aileside kızıma cok duskun bunlar asla kızımı vermez ayrıca aılesı cok belalı kavgacı falan sizce ne yapmalıyım? bosansam kızımı nasıl alıcam cok korkuyrum bu aılenden?

0|1
89

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk anneye muhtaç yaşta ise ( 0-6 ) asla göstermem diyen ve sana şiddet uygulayan sen bu insana benzeyen herifi aynen savcılığa vermeyi neden düşünmüyorsun?

bir kere 0-6 yaş arası senin psikolojik sorunun raporun olmadığı sürece çocuğun velayetinin ona geçme imkanı yok. Bunun yanında sana onun tğm masrafları ile bakım parası vermek zorunda. Maddi manevi tazminatını açarsın, o düşünsün. Neden korkmuş sakınmışsın ki..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öğretmenim diyosun burda akıl arıyosun. Gidiyosun avukata yardım alıyorsun. Hiç gözünü korkutma onlar senden korksun. Korktuğunu asla belli etme. Hatta en yakın karakola gidip polis eşliğinde gidip çocuğunu ve eşyalarını alabilirsin. Çocuk kaç yaşında bu arada 7 yaşına kadar annede zaten cumhurbaşkanı olsa alamaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

78
  • Senin maasin varsa ve gecimini saglayabilyiorsan mahkeme cocugu sana verir.
    O insanliktan nasibini almamis ha yvanda avcunu yalar. Doktor diye mahkeme önünde gecerli sarti yok. Mahkeme senin gelirine bakar. hatta o cocuguda babasi nafaka ödeyecek. Sanada ödeyecek. Darp raporu alirsan tazminat bile alabilirsin. Korkma ailesinden. Civi civiyi söker.
    Onlar kudursun dursun. Hic korkma sakin!

0|0
    0|0
  • Çocuğun yani Anasının yanidir. Ayrıca her kes istediğini yapa bilir o ne demek ya göstermem. Şahsen ben senin yerinde olsam. Önce adam tutturup onu bir güzel dövdürturdum. Sonra eline delil topla mahkemeye ver, boşan! Yani mahkemeye sunduğun delilde gerekli şeyler varsa 100/86 çocuk sende kalir. Haftada 1-2 kez babasın görür.

0|0
    0|0
  • Ailem 2 yaşımdayken boşandı olayları hala hatırlıyorum %95 velayeti sana verilir kızsın çünkü ve sana verilmese de göstermek zorunda her hafta göstermemesi suç

0|0
    0|0
  • Herseyi gizlice yapicaksin hicbirsey yokmus gibi davran esinle barismis gibi yap eger zitlasirsan cocugu sana karsi kullanabilir. onun bir acigini bul mesela aldatma gibi sonrada gerekli bosanma davasi acabilirsin cocuk ta sende kalir

0|0
    0|0
  • Mahkeme kararıyla canım benim nasıl öğretmensin sen ya ben mi bunları sana söyleyeyim güzel bir dilekçe yazacaksın kocan kalcak öyle açıkta hafta da bir görecek :)

0|0
    0|0
  • Eğer kızın yaşı 18den küçükse annenin bir suçu yoksa mahkeme vekaletini anneye vermek ve babaya nafaka ödetmek zorundadır. Tabi babaya açık vermemeye çalış

0|0
    0|0
  • bu sorunun flört tanışma ile ilgisini anlamasam da halinize üzüldüm. Şiddete vardıysa olay elbette boşanmalısınız. Kızınız çok küçük mahkeme size verir onu korkmayın vekaletinizi verin işi çözelim.

0|0
    0|0
  • Bürde doktor olmuş tahsilli güya, mahkeme sana verir çocuğunu. anneye veriyorlar merak etme. onlarda öyle kalir

0|0
    0|0
  • Mesleğin işin var çocuk ufak mahkeme çocuğu sana verir

0|0
    0|0
  • Mahkeme çocuğu annesine verir

0|0
    0|0
  • Tehditleri mahkemede söylersin

0|0
    0|0
  • Boşan elbet çocuğunu görürsün