Sevgilim bana sende beyin yok dedi?

Morali bozuktu sinirliydi birileriyle tartışmış bende ne oldu anlat dedim anlattı anlamadım tekrar anlatır mısın dedim bağırdı sende beyin yok dedi. ne bağırıyosun anlamadım sinirini benden çıkarma dedim :( ben ona hiç bişey konduramazken onun bana böyle konuşması ağırıma gitti sizce ne yapayım

0|0
1932

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bende bir zamanlar böyle sert konuşurdum sinirlenince sevgilime karşı. Cidden benim kişisel bir eksikliğimmiş bu. Konuşup rahatlamak varken ondan acısını çıkartmışım. Hiç bir şey hakaret etmeye sebep olamaz bu dünyada, özellikle de sevdiklerine karşı. Hakaretin olduğu bir ilişkide sıkıntısız olmaz maalesef.

0|0
    0|0
    • Nasıl farkettin kişisel eksikliğin olduğunu

• Anladım teşekkürler

• Önemli değil.

En İyi Kız Görüşü

• Em sevmedigim sey sinirliymis amlayis goster sinirden soylemis o sinirle seni mi dusuncek siniri gecince hatasini anlar ozur diler ama sen de karsilik verirsen daha da sertlesir

1|0
    0|0
    • Bende anlamıyorum sanki sinirlenince her şey yapılabilirmiş normalmiş gibi gözükmesine sanki karşı tarafın siniri yok

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1831
  • Belliki sinirini alamamış nazı sana geçiyor diye sana patlamış şu an hiç bir şey yapma siniri yatışınca özür diler ve bir kaç gün sonra bu olayla ilgisi olduğunu belli etmeden. Farkındamısın bazen sinirleniyorsun ve beni istemeden kırıyorsun lütfen dikkat et bitanem gibi sözcüklerle mesaj ver ona

0|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki. kendisinde fazlasa biraz ondan rica et caanım. bu ne yakızabilir de beyin yok ne yani beyni çoksa beyni olmayanlarla ne işi var

1|0
    0|0
  • Adam sinirli sende bir daha anlat deyince dogal olarak sana da patlamış bişey yok. sakinleşince normale döner.

1|0
    0|0
  • Sinirliyken söylenenleri pek kale almayacaksın naz yap biraz... yeri gelince birşey falan sorarsa benim beynim yok beyinlilere sor dersin. .. lafını iade et ona

1|0
    0|0
  • Sinirli sinirli anlatiysa tabi anlayamazsin senden cikarmis sinirini sonra pisman olur canim uzulme

1|0
    0|0
  • seçimi iyi yapmak lazım :D
    https://i.hizliresim.com/ZkpooA.gif

0|0
    0|0
  • o artık senin sevgilin olamaz terketmişsindir umarım

0|0
    0|0
  • Bende sevmem aynı sözü ikinci kez tekrarlamayı hem sinirli anında olmuş sinirden yapmıştır yani üstünde durma bu kadar

0|0
    0|0
  • Yani çok takılma sinirlendiği için öyle söylemiştir

0|0
    0|0
  • Belki biraz safsındır bilemiyorum. Böyleysen zekileşmeye çalış ve bir daha öyle derse, sert tepki ver.

0|0
    0|0
  • Ayip etmiş. Açikcasi bir erkek değer verdiğı insana boyle yapmamali. Hele bir kadina.
    Gerci terzi kendi söküğünü dikemuyor.

0|0
    0|0
  • Ayrıl ne yapacaksın susup tamam hayatım haklisin diyeceksin

0|0
    0|0
  • ne kadar sinirlide olsa o an insan sevdiğine karşı ne olursa olsun saygıyı elden bırakmamalı.

0|0
    0|0
  • Sinirliyken varmasaydın üstüne daha iyi olurdu.. Takma kafana sinirliymiş boşver.

0|0
    0|0
  • bir ne dersek onumu yapcan. Alir gonlunu heralde.

0|0
    0|0
  • boyle adamlarla takılıyor olmanız sevgilinin haklı olabileceği ihtimalini kuvvetlendiriyor.

0|0
    0|0
  • sinirle söylemiş düşünceler.. böyle düşünüyor olma riski yüksek..

0|0
    0|0
  • Senin yüzünden bişey olmuş olmasın?

1|0
    0|0
    • tekrar anlatır mısın demek suç mu ben ona ne olduğunu soruyorum bide

• O zaman sinirle söylemiştir ama kusmen lazım yinede anladın hatasını :)

• Tamam teşekkürler

• Uzak dur bir sure.. gonlunu alir umarim..

1|0
    0|0
  • Hakki olabilecegini hic dusunmediysen sevgilin hakli.

0|0
    0|0
  • sinirliymiş üstüne alınma hemen:)

0|0
    0|0
  • Bir taraf ateşken diğer taraf su olmalı

0|0
    0|0
  • IQ Testi yaptırın kimde yokmuş görün :D

0|0
    0|0
  • Onda varmiymis soraydin

0|0
    0|0
  • ağzının ortasına kürekle vur bence kendine gelsin

0|0
    0|0
  • Yuh saygısızliga bak ayril hemen.

0|0
    0|0
  • çokmu belli oluyo deseydin

0|0
    0|0
  • sende ona hadi ordan git lan göt lalesi deseydin.

0|0
    0|0
  • Tavrını koy.

0|0
    0|0
  • bir sakinlessin bakalım gönlünü alır belki

0|0
    0|0
  • sinirli olmasına ver bosver

0|0
    0|0
  • sinirlenmiş biraz alttan al hatasını anlar

0|0
    0|0
  • ayrıl

0|0
    0|0
  • Beyni olmayan sevgili bul.

0|0
    0|0
  • Heralde yok ondan diyor

0|0
    0|0
  • Dogru demistir

0|0
    0|0
  • Sinirini senden çıkartmış :D

0|0
    0|0
  • Boşver ya takma

0|0
    0|0
  • Sevgili mi sevgisiz mi bilemedim!

0|0
    0|0
  • Bosver alinma

0|0
    0|0
  • haklıymış

0|0
    0|0
  • Hakikaten de yokmus

0|0
    0|0
  • Yok demişse yoktur.

0|0
    0|0
  • Ona sinirlerini aldırmasını söyle

0|0
    0|0
  • Hakli a. yav

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar sinirliyken ağızlarından çıkan sözlere dikkat etmezler. Karşı taraf kırılacakmış, incinecekmiş, üzülecekmiş takmazlar hiç. Aman sendeci tavırlarıyla aslında kendi kalelerine gol attıklarının farkında değillerdir. Boşver aldırma. Kıymetini bilmiyor besbelli. Sinirliyken onunla çok fazla muhattap olmamaya çalış. Yüreğinin acımasına müsaade etme.

1|0
    0|0
  • Beyinsiz kızlar daha güzel bence :) içlerinde çirkeflik yok saflar :) bırak onu beni sev

0|0
    0|0
  • Boyle insanların gül gibi sevgilileri var mk ben öpmeye bile kiyamam sevgilimi bağırmak nedir kalp kırmak nedir

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...