Erkeklerle konuşurken çok utanıyorum?

Erkeklerle rahat bir şekilde konuşamıyorum hani tamam iletişimim vardır ama ciddi bir tavırla hatta bugün çok yakın kız arkadaşımla buluştuk bir erkek arkadaşını çağırdı (arkadas) çağırdığı kişinin yanındada üniversiteden arkadaşı vardı her neyse tanıştık oturuyoruz falan ortam makara ortamı zaten gelen iki kişide beyefendi yani kardeşim falanda değiller ama bugun oturuyoruz makara yapıyoruz ama pek fazla konuşmadım cekindigimden hatta bugün kafede oturuyoruz tam cikicakken en yakın kız arkadaşımla erkek arkadaşı lavobaya gitti çocukla kaldık birazcık sohbet ettik bişey anlattim sonra suratıma öylece baktı çok utandim nedense kafamı falan eğdim ya ben bunu nasıl asabilirim utana utana konuşuyorum erkeklerle 😔

1|0
827

En İyi Kız Görüşü

• Ayni bensin yemin ederim ya 😁😃😂 benim utanmanin nedeni nerdeyse hiç sevgilim olmaması. Beni beğenen kişiler oldu fakat bu yaşıma kadar hiç biti düzgün olmadığı için reddettim. Ve yaşım 19. Birinin elini bile tutmadim abartmiyorum. Utangaç olmamin sebebi ise küçük yaşlarda pek erkeklerin arasında kalmadim erkeklere alışık değilim yani böyle olmam doğal ama merak etme bir şekilde asariz😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklere karşı rahat değilsin. Bilinşaatına yerleşmiş olumsuz düşüncelerin var. Bilinçaltin de vamlı sana erkeklerden uzak dur diyor. Bu da sende gerginlik yapıyor.
    Ama çözümis e basit

0|0
    0|0
    • Aslında böyle bir durum değil, ama ne biliyim cekingenlikten kaynaklı sanırım

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

726
  • o erkeğin sana böylece bakması senden etkilendiğinin bir göstergesi hemen hemen her erkeğin hayalinde senin gibi bir kız var..
    Çünkü senin gibi kızlar eşlerini (ya da sevgililerini) asla aldatmazlar ben senin gibi bir kızı ne kadar aradım biliyor musun çevremde senin gibi bir kız bulmak için çok uğraştım ama bulamadım..

0|0
    0|0
  • Bende senin erkek versiyonunum kizlara karsi cok utaniyorum bende kiz olmayam ortamda gayet rahat konuskanim ama o ortama kiz geldimi rahat dogal olamiyorum

0|0
    0|0
  • bunun için özel ders verebilirim bu sorununu beraber atlatabiliriz.

0|0
    0|0
    • hadi ordan git

• Kalkıp çocukla sonradan buluşacak bir insan değilim anlattığım gibim makara ortamı ve arkadaş'ım ama bu durum başkalarına karşıda oluyo mesela birisi bana öylece baksın hemen başımı öne eğip gözlerimi kaçırıyorum

• benim bir rootweilerım var sinirli bir köpek ayakkabımı parçalamış şimdi gördüm ne yaptın sen dedim başını hemen öne egdi tam o sırada mesajını okuyodum şaşırdım açıkcası hani birisi seninle ilgileniyor sende bundan utanıyorsun olayını geçmiş bu utanmadan çekinmeden konusacaksın baktın çok uzun bakıyo hayırdır neye bakıyon diyceksin bişeymi söyliyceksin yokkkk eee ne bakıyon o zaman? bunu erkek kız olarak ayırma bence kız bakınca böyle birşey yoksa erkek karşı cins olunca böyle oluyorsa düzeltmek gene senin elinde korkma çekinme ve başını hiç bir zaman öne egme.

• utanan kizlar daha tatli oluyolar. cok erkek boyle kizlari begeniyo. utanman iyi bisey. bu senin iyi birisi oldugunu gosteriyo. utanqac ve iyi birisi oldugundan sana daha samimi insanlar gelib senle tanismak ister konusmaya calisir. sen utandigindan cok konusamazsin ama o seninle konusmak icin cabalar. boyle olman dogal ve iyi bisey. yeni tanisdigin birisiyle utana utana konusursun ama sonra onunla iletisimin konusmalarin devam ederse ona alisirsin ve utanmazsin rahat konusursun sanki adami dogdugundan taniyormussun gibi.

0|0
    0|0
    • Ben de utangacım genelde ve tahmin edileceği üzere hiç sevgilim yok. Yemeyin bizi ne istediğimizi susarak anlatamayız. Utangaç olmayan birisinin bu sıkıcı ruh halini tavsiye etmesi abes kaçıyor. Madem o kadar güzel kendinden başla.

• @ufuk4581 ben yukarida yazdigimda kizlari kast etdim. utanqacsin diyede hic konusma demiyorum konusmaya calis azda olsa ve ilerledikce artik onunla konusurke utanmazsin rahat rahat konusursun alisirsin.

• Tesekkur ederim eig icin :)

• Utan utanma duygun olması ne güzel şey seni daha sevimli yapar

1|0
    0|0
    • Başkalarına sevimli görünecez diye mutsuz mu olalım? Bence buna değmez dostum. Arkadaşlarınla bile patronunla öğretmeninle konuşur gibi konuşmak gerçekten insanı depresyona sokar.

• @ufuk4581 neden mutsuz olasın kardeşim utanma duygusu olmayan insan herhaltı yer ama utana bilen insan herşeyi yapmaz hem kız konuşamıyorum demiyor ki yani çekingen değil sadece edebi terbiyesi utanmasını sağlıyor hem bunu aşması için daha çok konuşması lazım he ayrıca haram sevdaları önermem kimseye

• Böyle daha iyi tadını çıkar çünkü ilerde geçicektir.

0|0
    0|0
  • ne mutlu sana ne güzel işte böyle saf temiz kal marifet değil ki utanmamak

0|0
    0|0
  • Ukala bir erkekle zaman geçir hayatı boş gören fırlama serseri biri olsun değişirsin hemen

0|0
    0|0
  • Bundan 4,5 yıl önce bende öyleydim ama hem dershane hem üniversite degiştirdi

0|0
    0|0
  • nedenki aklından neler geçiyorsa artık

0|0
    1|0
    • Aklımdan bir şey geçmiyor mesela bugünki olayı anlattım çocuk konuşmam bittikten sonra uzunca suratıma bakınca utandım ne biliyim

• bence bu halini değiştirme... çok güzel bir özellik...

0|0
    0|0
    • Mutlu olmak istiyorsan değiştir. Başkalarına sevimli gözükmek istiyorsan kalsın.

• Bence güzel böyle tanistikca acilirsin zaten :)

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim de problem etmiyorum.

0|1
    0|0
  • Rahat ol, kasma.

0|1
    0|0
  • Aha tam aradığım kız

0|0
    0|0
    • Gerçekten böyle kızlar mı erkeklerin ilgisini çekiyor yoksa kendine güvenen dobra mı

• Ilgi çekmek için yapmacık davranmayan kız doğal olan kız ilgi çeker reis

• 👍anladim

• Sebebi nedir acaba?

0|0
    0|0
  • Bence Çok normal bir durum

0|0
    0|0
  • bence konuyu bilmiyor :D :D anlamamış ki :D

0|0
    0|0
  • Bir müddet daha takıl erkeklerle böyle alışırsın

0|0
    0|0
  • o niye

0|0
    0|0
  • Bnde bosalyrm

0|0
    0|0
  • En iyisi

0|0
    0|0
  • geveze birini bul canıun sıkılmaz :)

0|0
    0|0
  • Bende utaniyorum boşver en iyisi

0|0
    0|0
  • özel e gel konuşalım bende ayni sorun vardı

0|0
    0|0
  • Tanisa tanisa kaynasa kaynasa

0|0
    0|0
  • ne için konuşmak istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Bir şey için değil sürekli irtibatta olmak zorunda kalıyorum okuduğum bölüm erkek çoğunluklu ve iletişim kurmak zorunda kalıyorum ister istemez

• onları hem cinsin olarak konuştuğun anda nasıl fikir?

• büyüyünce geçer

0|0
    0|0
    • Zaten kız 20 yaşında 60 yaşında mı geçecek? Süper biliyorsunuz herşeyi

• keşke virgül kullansaydın beynim göçtü

0|0
    0|0
  • Cok uzun yaZmiasin kör olurum okursam

0|0
    0|0
  • Konuşmazsın olur biter

0|0