Aynı şişeden su içmek?

Bir arkadaşla konuşuyordum, elimde plastik bardakta su vardı, içiyordum bir anda döküldü yere. Kendi su şişesinden içmemi teklif etti ama teşekkür ederek reddettim. Kız kıza belki ama karşımdaki erkek bir arkadaştı ve öyle samimi de değiliz pek. Ya ben böyle bir durumda olsam başkasına teklif etmezdim, Kabalık olarak anlaşılmamıştır umarım. Siz ne dersiniz?

0|0
315

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış anlaşılacak nir şey yok. Erkekler bizim kadar detayla düşünmüyor. Lisede su şişemi elimden kapıp içen erkek arkadaşlarla aramda bir şey olsa sevgili sayımı 3e katlardım. Takılma. Kız da olsa kimsenin şişesinden su içme.

0|0
    0|0
    • Canım kabalık anlamında yanlış anlamamıştır değil mi anlamında sordum, yoksa saçma sapan şeylerden mana çıkaran bir şıpsevdi değilim yani :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

215
  • Kabalık olarak anlaşılacak bir durum değil bencede. En fazla kız başkasının ağzından suç içmiyor diye düşünür. Yerinde olsam aynı şeyi yapardım dert edilecek bir şey yok sıkma canını.

0|0
    0|0
  • ben deıcmem ve ıcmezdım tanımadıgın bırı sonucta arkadasında olsa ne kadar tanıyabılırsın belkı bılmedıgın bır hastalıgı var dogru yapmıssın bence hadı kardeş olsa neyse

0|0
    0|0
  • Yok olabilir böyle durumlar bende başka birinin içtiği şeyi içemiyorum mesela böyle durumlarında başıma geldiği oldu genelde kibarca reddettim kabalık değil bu ya

0|0
    0|0
  • elindeki bardaha su doldursysın, alıp yıkasydın bardğı, beyin. dll error saırım -__-

0|0
    0|0
  • Hayatta ailem dahil başkasının şişesinden tabağından çatalından bişey yemem içmem

0|0
    0|0
  • E yani bir zahmet karşı cinsse. Doğruyu yapmışın.

0|0
    0|0
    • ben de pat diye şişeyi uzatınca şaşırdım kaldım, ne bileyim öyle rahat ve geniş bir insan da değil gayet çekingen ve sessiz de birisi normalde.

• tercih meselesi kabalık olarak algılamaz herhalde ama ben içerdim.

0|0
    0|0
  • Yok o bir samımıyet gösterisinde bulunmuş sen red etmişsin normal yanı ;)

0|0
    0|0
  • hayır ret ettin oda teklif etti alınmamıştır ama bir daha teklif etmeyecek gidip sana su alacaktır

0|0
    0|0
  • O bu konularda rahat demek ki

0|0
    0|0
  • midem bulanır. hayata içemem

0|0
    0|0
  • Adam kibarlık yapmış kaba oldu iyilik yarami size

0|0
    0|0
    • Ben kaba mı davrandım reddederek diye sordum, soruyu doğru anlarsanız sevinirim.

• Peki, bütün erkekler çok kaba insanlardır.

• Kadınlar çiçek onlar solmasın diye böyleyiz

• Ben başkasından içmem ya

0|0
    0|0
  • Kabalik Degil

0|0
    0|0
  • Normal bir durum

0|0
    0|0
  • Bende icmem

0|0