Bir erkek arkadaş olarak gördüğü kıza her gün mesaj atar mı?

Erkeklere yönelticem sorumu. Bir erkek, hoşlanmadığı kıza (sadece arkadaş olarak gördüğü kıza) hergün mesaj atar mı? Attığında ise 2 saat boyunca konuşur mu? Her gün 2 saat konuşmak sıkıcı olmaz mı ya :D
Güncellemeler:
Birde atıyorsa bunun açıklaması ne olabilir?

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• konusacak kımsesı yoksa ve sohbetde dertlerını guncelını anlatıyorsa sen dınlemeye devam et ama sıkılıyorsanda uyar bak her dakka benı arama bıraz baskalarını ara sohbet et ben bu durumda senı yanlıs anlayabılırım ve daha agır tepkılere yol acabılır bu durum dıye uyar ya da ıcten ıce sana abayı yakıktır acılamıyordur garıbım tıpık ergen tavırları ıste

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim vardi öyle arkadasim. Ama arkadas kalmak amaci degilmis 🙃

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

213
  • ya şu arkadaş kardeş bunlar hikaye şu bacımlar yengemiz muhbbetlerinin alayı yalan argo bir söz vardır umarım yardımcı olur ( komşu kızı kardeştir kaldır kaldır yerle... ir ne abiler kardeşleri almıştır bundan emin ol

0|0
    0|0
  • Mesaj, aralarındaki samimiyete bağlı. İki daat konuşmak ise kişiden kişiye değişir. Mesela ben sevgilim de olsa normalde olda sıkılırım iki saat konuşmaktan.

1|0
    0|0
  • sorum erkeklere demişsin de atar niye atmasın benim var öyle arkadaşlarım

0|0
    0|0
  • Ben atarım 2 saat da üste telefonda bir saatte görüntülü konuşur en son iyi geceler der anlayacağın bokunu çıkartırım

0|0
    0|0
  • niye sıkıcı olsun bence çocuk ya o kıza yalan söylüyo ya da daha kendine bile doğruyu söyleyemiyo

0|0
    0|0
  • Bı türlü kıza açılmıyor bence bal yapmayan arı gibi

0|0
    0|0
  • Hım bu erkek demekki farklı düşünüyor. Hoşlanıyorsa sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Ben atmam kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar ne için vardır?