Bir erkek neden masumsun dediği bir kızın masumiyetini elinden almaya çalışır?

Erkekler çok acımasız olmuyo mu bazen? Oluyo işte. Ya suç sayılması için illa zorla mı yapmak gerekiyo? Masum kendi halinde kızları niye kandırıyo bu erkekler? Ya tüm suç erkeklerde işte. Hala nasıl kızları suçlayabiliyosunuz? Ya bütün ilklerini benle yaşamanı istiyorum ne demek? Bu nasıl bencilce bir düşünce? Ya sevse neyse ama sevmiyo da. Delircem ya

1|0
212

En İyi Kız Görüşü

• Kasar kizlari ikna etmek daha kolay olduğu için bunlar da zoru seviyor masum kızları şey yapmaya çalışıyor işte

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

112
  • Ben yapmadıysam karşı taraftanda yapmamasını istemek en doğal hakkım erkeklik veya kızlıkla alakalı değil insanlıkla alakalı insan masumsa masumdur net bence

0|0
    0|0
  • 10 kişiden 8i 9u şerefsizse dingilse güvenmek mesele şu dünyada insanlara. Neden olacak adı üstünde şerefsiz

0|0
    0|0
  • Uzak durun oyle manyaklardan onlar her halti yapip evlenirken el degmemis kiz ararlar. Erkegin or,, su

0|0
    0|0
  • cinsellik konusu objektifce yaklasılmıyacak bır konu hangı acıdan bakarsan bak farklı bı dusuncen olur

0|0
    0|0
  • Kız akıllı olsun dikkatli olsun hiç bir şey olmaz. Erkek hele ergense ve çıkamamışsa kendini bilmiyorsa yapar her şeyi yapmaya meyillidir dikkatli ol

0|0
    0|0
  • Herkesi bir kefeye koyma. Her erkek adamdır diye bir kaide yok. Ben masum olan hiç bir insanın kilina dokunmam

0|0
    0|0
  • Sevdigim birinden asla oyle bisey istemem, Evlenince bile yapmaya kiyamam.. Genelleme yapma.

0|0
    0|0
  • Seven insan böyle mi yapar seven insan geleceğini düşünür egoist olmaz.

0|0
    0|0
  • o erkeklerin altına yatanda suç yok mu? masumsa ne arıyor erkeklerin yatağında o ırıspı kız?

0|0
    0|0
    • Yatmadim ki onunla. Ama istedi. Istediği olana kadar zorladı. Sonra iletişimi kesti

• bir yemeğin bozuk olduğunu anlamak için hepsini mi yiyosun sen? Gerçi bozuk olan yemek değil senin karakterib

• tabii canım, her tabaktan bir lokma al karnını doyur, sonra da beğenmedim sevmedim diyerek kenara çekil eleştir... biz de farklı bir şey yapmıyoruz yemek tadıyoruz...

• Kız istemezse erkek onun hiç bişeyını bozamaz

0|0
    0|0
  • seven insan o lafı diyemez

0|0
    0|0
  • pezovenktir belki

0|0
    0|0
  • nefsine yenildiği için

0|0
    0|0