İnstagramda takip etmediğin birinin profilinde gezinirken yanlışlıkla fotoğrafını begenip birde o begeniyi geri almak?

Aynı iş yerinde beraber çalıştıgımız cocugun bir gün instagramında profilinde gezinirken yalışlıkla fotografını begendim ama anlayınca begendigimi hemen geri aldım sonra ben görmez dedim geri aldıgımda ama sordum birkaç kişiye görür dediler bana. sonra işe izin gününden sonra gittigimde cocuk bana hiç bakmadı selam vermedi konuşmadı bile önceden normal selam verirdi hani. dedim ahanda anladı bu kesin :( sonra bu olayın üzerinden 1ay gecti ama hala aynı sekilde devam ediyo mecbur kalmayınca konuşmuyoruz. Bazen yemege cıkınca denk geliyoruz yemek yerinde afiyet olsun diyo ama başka tek kelime dahi etmiyo gıcık varlık. Zaten eger fotografını begenip geri almamdan rahatsız olduysa böyle davranması gerekmezdi hani. hayır birşey de demedi o konuyla ilgili benim gibi susuyo oda. ben zaten utanıyorum ona bakarken sevdiğimi belli edemem çünkü. Kısaca böyle işte. sizce neden bu cocuk böyle davranıyor?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Bana yapılsa bende hakaret gibi algılarım

0|0
    0|0
    • aa neden yahu ne hakareti ki yanlışlıkla begendim zaten sonra geri aldım anlamasın diye utandım ama gitmiş bildirim

• Aynı şeyleri bende yaşadım utangaç biriydim ama zorlayınca onlar şaşırtıcı şekilde yok oluyo 😄
      Bak bir taktik vereyim eger öyle bişeye karar veripte yapamıyorsan bir anda yap ve bundan asla bir utanç duyma rahat hissettir kendini 😊 eger öyle düşünemiyorsanda hiç düşünme git başka şeylerle uğraş sonra aklına gelince çokta bir etkisi olmuyor 😂

• yorumların için sağol azda olsa onun nasıl düşündüğü hakkında fikir sahibi olmamı sağladın ama ben 3 yıl birini sevipte söyleyemedim ve hele bu çocukla aynı işteyken ve o bu durumu öyle karşılarken ben birdaha öyle birşey yapamam galiba cesaret yok bende :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • instagramda bendede aynı sey oldu beğendim begeniyi geri cektm begendi bildirimi gitmis midir

1|0
    0|0
    • evet malesef gidiyor ben bir arkadaşımla denedim gitti bildirim kısaca ifşa edildik :)

• Hoşlanıyordur

1|0
    0|0
    • neden öyle dedin ki ben zannetmem çünkü soğuk davranıyo umursamaz gibi

Yükleniyor...