Yakışıklı bir çocuğu namaz kıldığını görseniz kafanızda hala yakışıklı sayılır mı?

Yakışıklı bir çocuğu namaz kıldığını görseniz kafanızda hala yakışıklı sayılır mı?
Güncellemeler:
Siz hiç namazlıkla fotoğraf çekilip instagram atan kıvanç Tatlı tuğ gördünüz mü zeki insanlar

1|2
3215

En İyi Kız Görüşü

• Namaz kılan erkek saf temiz iyi huylu olur bazıları gibi tek gecelik değil omurluk sever benim başıma geldi çocuk nişanlı olduğu halde yanıma geliyor sevgilim ol sevgilim ol diyor neden yatmak için namaz kılan erkek bunu hepsi yapmaz hem dış güzellik önemli değil insan yaşlanınca dış güzelliği gidiyor sadece iç güzelliği kalıyor bence kuran okuyup namaz kılan erkek dünyanın en yakışıklı erkeği

0|0
    0|0
    • Etrafına yatılacak kız havası verirsen gelirler iyi erkekler iyi kızlarla karşılaşır kötüler kötülerle diye bir söz var ben demiyorum bak

• Ben şu an yuruyemiyorum kim için kendi bilmeyen insan yüzünden sakat kaldım bee

• Geçmiş olsun ne oldu anlat

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer senden hoşlandıysa seni bir de namaz kılarken gördüyse daha da hoşlanır eğer aşıksa aşkı daha da artar tabi ateist vb. değilse. Yakışıklılık değişmez seni yakışıklı görüyorsa yine yakışıklısındır ama davranışlar aşkı etkiler. Senden hoşlansın diye namaz kılma tabiki, çünkü namaz sadece Allah için kılınır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3114
  • Namaz kiliyor diye güzelligi mi bozulur yani? Ne saçma bir soru ya

2|0
    0|0
    • Ben hiç namaz kılan Adriana lima görmedim sende namaz kılan kıvanç Tatlı tuğ gördün mü

• Sen sal. lak bir adamsın Lan. Soru da sen gibi geriz. ekalı

• Amacın ne senin namaza cephe mi aldın yakışıklılığın bozulur diye mi sorguluyorsun namazı burda niye alet ediyorsun beyinsis sorularına. Karak. ter. siz

• Yok bir anda çirkinleşir :D tövbe tövbe deli misiniz nesiniz mübarek çirkin gören bir kız olursa zaten sidikli şaziye yaramaz... Namaz kılıyor diye bir insan çirkinleşir mi la aksine güzelleşir. Sabah sabah bonzai mi içiyonuz napıyonuz?

0|0
    0|0
  • Tabikide sayılır namazin dis görünüşle ne alakasi var asıl namaz kılıp oruç tutup hacca gidip vs. Vs. Sonra geri kalan herşeyi dinin dışında yaşarsa onun dininden de kişiliğinden de şüphe ederim yakışıklılıkta güzellik gibi gelip geçici 😊

0|0
    0|0
  • Bir söz vardı Namaz kılanı severim. Namaz kılan gence aşık olurum diye yanılmıyorsam. Yakışıklıysa daha da yakışıklı olur gözümde

0|0
    0|0
  • Ya böyle sorular sormayın artık, ne ilgisi var ne güzel ruhunu da güzelleştiriyor. Vazifesini yerine getiriyor...

1|0
    0|0
  • Kendi imanı beni ilgilendirmez, ona göre yakışıklılığını saymamak haddim değil fakat düşüneceğim tek şey ben iyi birini yoldan çıkarmadan uzaklaşayım en iyisi olur😅

0|0
    0|0
  • Kıvanç namaz kılıyor biz de kılalım hevesgenliği mi olacakmış
    bu işler de reklamlaştırılmasa keşke
    herkesin kıldığı kendine

0|0
    0|0
    • Reklam yapsınlar kardeşim Abaza kızlar namaz kılar da doğru yolu bulurlar belki sen neyin hayır neyin şer olacağını nerden biliyon

• halk arasında bir laf var bilir misin?
      laf etti bal kabağı
      ;)

• psikopat_hatun diyorki: ne alaka ya bir kere o insanı masum ve temiz gösterir

0|0
    0|0
    • Psikopat bende soruyorum ki masum ve temiz görünen erkeklerde yakışıklı çekici seksi sayılıyor mu? Anladın cinikom

• psikopat_hatun diyorki: e tabiki

• psikopat_hatun diyorki: ama kızlar beğensin diye namaza başlamak ne kadar doğru?

• Ya acayip hoşuma gider dört dörtlük olduğunu düşünürüm melek gibi gorunur gözüme o an :)

0|0
    0|0
  • Bunlar hangi zekanin ve alginin sorulari. bu nasil bir baglanti?

0|0
    0|0
    • Zeka kelimesini kullanmak başkalarını zekasının senden daha üstün veya alçak olduğunu göstermez beyinsix

• Eee göstermez zaten. Bu nasil bir baglanti yine :D?

• Gözümde daha da yakışıklılaşır..
    Daha güzel görünür.. :)

0|0
    0|0
  • tipsiz olan birini yakışıklı yapıyosa ben yarın başlıyorum

0|0
    0|0
  • Bence bu senin vesvesen yakısıklı olan hep yakısıklıdır :)

0|0
    0|0
  • Haangi kafayla sordun bu soruyu ya..

1|0
    0|0
  • Daha fazla yakışıklı olur

1|0
    0|0
  • Ne alaka. mal

1|0
    0|0
  • Bu soruyu soran beyin hücreleri zedelenmiş biraz

0|0
    0|0
  • Sanmiyorum. Burda cak cak otenlere bakma sen.

0|0
    0|0
  • Dahada yakışıklı sayılır benim kafamda

0|0
    0|0
  • Daha çok hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Onun tercihi bu. Neden sayılmasın.

0|0
    0|0
  • Çirkinler mi namaz kılıyor.

0|0
    0|0
  • Zekana...

0|0
    0|0
  • Yok sayılmaz

0|0
    0|0
  • Hem yakışıklı hem ahlaklı derim

0|0
    0|0
  • Yok artık ya soruya bak :D

0|0
    0|0
  • İbadeti ile dış görünüşünün ne alakası var lan?

0|0
    0|0
  • Evet sayılır niye sayılmasın

0|0
    0|0
  • Ne alaka 😯😐

0|0
    0|0
  • Ne yakışıklısı ülkeden men edilmeli, saçma ya 😒😒

0|0
    0|0
  • Bu nasıl güzel kafa

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Alın bu deliyide içeri

0|0
    0|0
  • Allaaa ne alaka

0|0
    0|0
  • Sayıllıyo

0|0
    0|0
  • Aşık olabilirim

0|0
    0|0
  • Evet harika olur

0|0
    0|0
  • nerde ve hangi sekilde oldugu önemli. Camide olsa ve gösteris icin yapmadigini bilir hissedersem asik olurdum :)

0|0
    0|0
  • Tanıdığım çok yakışıklı bir çocuk vardı hatta aşırı derecede leonardo dicaprionun gençliğine benziyodu öyle bir şeydi. Her hafta cuma namazına giderdi. Sonradan cocugun baska davranışlarına sinir oldugum için yakışıklı gelmemeye basladı ama namazla ilgisi yok. Benim gözümde bir fark olmaz yoksa namazla

0|0
    0|0
  • yakışıklı çocuk demem kaçarım arkadaş

0|0
    0|0
  • Evet sayilir

0|0
    0|0
  • abicim sorduğunuz sorulara dikkat edin ya namaz Allahın emridir namaz kılan erkek neden yakışıklı olmasınki ne alakası var? hem namaza karşı olan biri müslüman değildir çünkü namaz dinin direğidir.

0|0
    0|0
    • Namaz kılan biri dış görüntüye takılmaz küçük bilir ki dis güzellik geçici iç güzellik kalıcı siz süslümanlar hiç bir şey bilmiyorsunuz çok yobazsiniz azıcık zeki olun da muslumanligi iyi tarif edin destekleyin

• Direkt nikah kıyardım be ne diyosun 😉

0|0
    0|0
    • Ne diyosun adres veriyorum hemen git al 😊

• Eywallah 😀😀

• Kumaş pantolonunu gobegine kadar cekip testislerini ortadan ayirip şaban gibi gezmiyorsa sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
    • Uuuuu beybı beybi yakışıklilar ilgi alanına giriyor demk

• Yok niye girsin kardesim

• Ne sacma bir soru

0|0
    0|0
    • Saçmalık arıyorsan nickin e bak küçük

• Utanmış ta kendini gizlemiş 😊

Benzer Benceler

Yükleniyor...